PDA

View Full Version : Балсам за коса?



Lonsdale.
07-09-2014, 18:56
Съжалявам, ако вече има такава тема, но не намерих.
Имам няколко въпроса относно балсамите за коса.
-Колко минути наистина е редно да се държат върху косата /тези, които се отмиват/?
-Каква точно е ролята на балсама, смисъл да звучи малко тъпо ползвам балсам, а не знам за какво го ползвам, но наистана косата става мекичка, реше се по-лесно /поне при мен от балсама са Сайъс е такъв резултата/, но това ли трябва да прави наистина?
- И последният въпрос, вие какъв ползвате?

weheartiit
07-10-2014, 09:08
-Колко минути наистина е редно да се държат върху косата /тези, които се отмиват/? - 4-5 минути,колкото повече по-добре
-Каква точно е ролята на балсама, смисъл да звучи малко тъпо ползвам балсам, а не знам за какво го ползвам, но наистана косата става мекичка, реше се по-лесно /поне при мен от балсама са Сайъс е такъв резултата/, но това ли трябва да прави наистина? - подхранва косата ,прави я по-лесна за разресване
- И последният въпрос, вие какъв ползвате? - аз предпочитам маски,ползвам на Лореал

....

Lonsdale.
07-10-2014, 14:37
Благодаря. :)

marilyn
07-10-2014, 19:53
Имам няколко въпроса относно балсамите за коса.
-Колко минути наистина е редно да се държат върху косата /тези, които се отмиват/? Няколко минути, аз лично не засичам време, но около 5 минути, мисля, е достатъчно.
-Каква точно е ролята на балсама, смисъл да звучи малко тъпо ползвам балсам, а не знам за какво го ползвам, но наистана косата става мекичка, реше се по-лесно /поне при мен от балсама са Сайъс е такъв резултата/, но това ли трябва да прави наистина? Прави косата по-гладка, лесна за разресване и бляскава.
- И последният въпрос, вие какъв ползвате? Аз преди ползвах Елсев, но като цяло започнах да се отказвам от тази козметика за коса. Иначе сега ползвам маска и не си слагам балсам.