PDA

View Full Version : Диетолог и хранителен режим



Hiphoplove
07-10-2014, 07:04
Здравейте! Така, значи по-миналата година бях 54 кг,миналата година реших,че мога да отслабна и за кратко време станах 51, после 50,49 и вече стигнах до 47,5 кг, 1,62 висока на 17 години. Мога да кажа,че се вманиачих в това как изглеждам,започнах да се храня по 2 пъти на ден,вследствие ми спря цикъла и се започна едно ходене по доктори като накрая ендокриноложката ми каза,че не ми идва защото се храня неправилно и не давам достатъчно белтъчини на организма ми.Оттогава известно време се опитвах да ям правилно,но след време отново започнах да ям по-малко.Чувствам се много объркана,не знам какво трябва да ям,кога и се замислих да отида на диетолог,който да ми изготви режим и да ми помогне по някакъв начин.Искам да ви питам някой ходил ли е и можете ли да ми препоръчате някой и колко ще струва горе долу?

marilyn
07-11-2014, 10:40
Според мен, първо трябва да отидеш на психолог. Явно имаш проблеми, а анорексията не се лекува само с диетолог. Хубаво е, че си осъзнала, че имаш проблем и искаш да се оправиш. За съжаление, не мога да ти препоръчам нито диетолог, нито психолог, а колко ще ти струва много зависи при кого отиваш.

katericArofl
07-11-2014, 15:02
В Плевен първото посещение при диетолога е 35 лв, следващите около 20 лв.

Getyourfreakon
07-11-2014, 15:33
Аз мога да ти препоръчам психолог. Ако искаш- пиши.

feel_me19
07-11-2014, 19:48
http://fitbg.net/ - не съм ползвала, но има много положителни мнения и много добри отзиви. Малко е скъпичко, но мисля, че си заслужава, особено ако имаш такъв проблем. :)

baby_baby
03-01-2016, 13:23
Според мен, първо трябва да отидеш на психолог. Явно имаш проблеми, а анорексията не се лекува само с диетолог. Хубаво е, че си осъзнала, че имаш проблем и искаш да се оправиш. За съжаление, не мога да ти препоръчам нито диетолог, нито психолог, а колко ще ти струва много зависи при кого отиваш.

+++

Rakshy
03-01-2016, 23:11
+++

а така, извади тема от 2014, добра работа