PDA

View Full Version : Писна ми да живея в лъжа.



karinaa
07-10-2014, 11:46
Здравейте на 17 съм момиче. Имам проблем и искам да споделя с вас. От 4 месеца ходя с едно момче, чувствам се страхотно. Той ме обича аз също, даже наскоро беше първият ми път. Радвам се, че той беше първият - наистина го исках. Да но сега идва проблема. Едно друго момче което беше в моето училище и тая година завърши ме харесва страшно много (ще го нарека Н) . В началото бяхме само приятели но после нещата станаха малко по сериозни. Разделяхме се на два пъти, а сега и аз не знам какво става - уж си имам приятел, който наистина обичам пък също така искам и другото момче.Преди време бях споделяла с (Н) че не мога да си хвана свестен приятел, защото искам нещо истинско. Сега си имам приятел и не мога да му кажа, защото не искам да го загубя. Знам че повече няма да ми говори, няма да се виждаме. Какво да правя накрая ще ги загубя и двамата? По - добре да си стой с този с който съм в момента, да опитам отново с (Н) или да ги оставя и двамата. Писна ми да живея в лъжа ! Ако може помогнете. Мерси предварително.

Lonsdale.
07-10-2014, 11:57
Избери си само само 1.
"Ако се влюбиш в двама, избери втория. Защото ако обичаше първия, нямаше да се влюбиш във втория."

BanKai
07-10-2014, 12:17
Нито един. Не знаеш какво искаш.

HollyGolightly
07-10-2014, 12:18
Разбирам друг да те лъже и на теб да ти е писнало, ама ти си тази, която ги върти. Какво точно очакваш да те посъветваме :?

baby_baby
07-10-2014, 13:56
Остани при този който ти искаш и те прави щастлива но имай в предвид че към второто момче сиг изпитваш само увлечение

Fisherman
07-10-2014, 14:04
тъпотията се наказва жестоко

RapExotic
07-10-2014, 18:09
Избери този, с който няма да се налага да мислиш за другия. Не се превръщай в пеперудка с главно К.

xXxPETYAxXx
07-10-2014, 18:25
Ти като не знаеш какво искаш, никой от нас не може да ти помогне!

marilyn
07-10-2014, 20:17
Не знаеш какво искаш. Зарежи сегашното си гадже, не заслужава да го лъжеш.

SHPAIdURmeN
07-11-2014, 14:20
Които те чука по-добре.

Waaazzaaaap
07-11-2014, 15:06
Тази тема е доста безсмислена - единият те обича наистина и ти го знаеш, а другият може дори просто да се прави. Очевидно е какво трябва да направиш. Ти живееш в лъжа, защото лъжеш...

vanqsp
07-12-2014, 22:30
Очевидно двамата притежават различни качества и ако бяха един човек щеше да ти е добре. За съжаление това е невъзможно и ако наистина не искаш да ги лъжеш ги остави и двамата.

StringTheoryPracticist
07-13-2014, 09:21
Нужно ли е да се разделяш с един от тях? Може и те да се заглеждат в новозавършили съученички, които ги харесват страшно много, въпреки че са с теб. Може да са склонни и те да са с въпросната съученичка, както и с теб. Защо не поговориш с тях и не ги питаш дали искат да сте полиаморни - тоест всеки да се вижда с няколко човека? Пък ако не се съгласят и двамата, тогава вече следва да избереш единия, или да "живееш в лъжа".

Ако ще зарязваш единия ще е хитро да не му казваш за другия, защото може от ревност да реши да те саботира и да каже на другия. Изненадвам се изобщо, че си била във връзка с двама човека без да се е разчуло достатъчно, че да разберат един за друг.