PDA

View Full Version : Нямам никакъв шанс с него



Believe^^
07-10-2014, 11:28
Здравейте, всички :) Имам един проблем... аз съм на тринайсет. Скоро, преди около три дни, отидохме аз и родителите ми , на гости на братовчедка ми и леля ми и приятеля й. Те живеят на другия край на България. Братовчедка ми ми е като сестра. Много я обичам и мога да и споделя всичко. Тя е две години по-голяма от мен и въпреки, че в класа й, и изобщо в града й всички момичета са много надути и превзети, тя си е останала нормална. Понеже доста от класа й бяха научили по един или друг начин за мен, ми бяха пратили приятелства във фейсбук. Започнахме да пишем с едно момче /ще го нарека А./, и то се оказа доста симпатично. Поговорих с братовчедка си за него, а тя ми каза че той бил голям женкар, че всяка седмица харесвал ново момиче...пък и дружал с някакви, които настроивали всички срещу някой, когото мразят /в случая братовчедка ми/. Когато пристигнахме при леля, дъщеря й беше във Виена. На другия ден леля ни заведе на басейн. Шок и ужас!!! Там бяха А. и три момичета и още едно момче. Още от входа те ме зяпнаха. Реших, че трябва да си го върна за братовчедка ми и понеже тренирам плуване от пет години скочих във водата и започнах да плувам. Меко казано им се събраха очите. Бях просто бясна, защото в басейна осъзнах, че харесвам А. , той дори не ме поздрави, само ме гледаше. А докато писахме ми беше обещал даже и да се снима с мен...но както и да е. Момичетата ме гледаха злобно до края, А. ме оглеждаше от време на време. Честно казано бях много разочарована, понеже докато писахме създаде впечатление, че съм му симпатична, не спираше да ми прави комплименти... но до края на гостуването ми нито ми писа, нито се видяхме...всъщност видяхме се на центъра, аз се обърнах и видях че също се беше обърнал назад към мен. Но нищо... Наистина нямам шанс с него, защото си има гадже, едва ли ще се видим пак, защото аз съм на другия край на България. Пък и дори и да отида когато братовчедка ми е там и да се засечем с него...едва ли ще е за дълго. Той мисля че я беше питал кога ще ходя и дали ще искам да излизаме тримата.Все пак не изключвам и вероятността, че може да са го накарали да не ми обърне внимание, защото по думите на братовчедка ми, "..Те обичат да командват "приятелите" си.." Наистина ми е много тежко. Когато тръгвахме с колата едва не се разплаках. Всяка вечер си спомням за него и плача...Много ви моля някой който има опит, а дори и да няма да ми помогне!!! Чувствам се ужасно !!! :'( :((((

tori
07-10-2014, 11:45
Хубаво де, какво искаш? На по тринайсе години сте и сте на сумати километри разстояние, той си има приятелка и така нататък. Спри да мислиш за него, няколко мили изречения и обещание, че ще се снимате, са били просто мило държане към братовчедката на позната. Тва, че те е оглеждал е било защото сте си писали малко. Втеляваш се и си набиваш филми.

sometimes_
07-10-2014, 11:49
Просълзих се...

an7raks
07-10-2014, 11:49
Започвай да купуваш котки...

heartshapedbox
07-10-2014, 11:51
Прекалено драматично го раздаваш, света не свършва с въпросния младеж.

Lonsdale.
07-10-2014, 12:03
От целия роман, разбрах само че ти "ни изливаш душата си", но има си тема-дневник за това. Не знам как ние можем да ти помогнем?!

baby_baby
07-10-2014, 12:46
Ти май не знаеш какво искаш

Представи си щом си има гадже и се занимава с теб какво ще прави ако примерно сте повече от приятели братовчетка ти ти го е казала това за него защото сиг е така и поне аз така мисля от това което си написала по-добре не се занимавай с него защото може и да ти разбие сърцето

RapExotic
07-10-2014, 17:47
По написаното става ясно, че ти не си си разменила дори една дума на живо с него. Тоест дори не го познаваш. Как така реши, че си влюбена в него? И всъщност той на колко е?

marilyn
07-10-2014, 19:21
На 13 си и всичко ти се вижда голяма драма. Обещал ти да се снимате... сега историята ти ми звучи смешно, но сигурно ако бях на 13, щях да те разбера.


Не знам с какво искаш да ти помогнем, освен, че ни изля каквото имаше да казваш и се оплака.

HollyGolightly
07-10-2014, 22:25
Как да ти помогнем, ти сама го каза, той си има приятелка, пък и живее на другият край на страната?

Като чета такива теми и ми се приисква да съм пак на 13-15, когато най-големият проблем ти е, че някой си не те бил поздравил, когато сте се видели 8-)

angelche3
07-11-2014, 02:01
Като пораснеш, ще си намериш някой друг.

kinkygirl
07-12-2014, 10:03
Не се сърди на братовчедка си - тя те е предпазила .. и както казаха по-горе живота не свършва с поредния господинчо .. В бъдеще ще се сблъскваш с много такива и реалността ще ти поднася повече разочарования и ако още от сега драматизираш не знам за после .. Осъзнай се малко и дишай :))

hey.mistery
07-12-2014, 11:00
1. Щом е обвързан, нямаш работа с него.
2. Ако наистина те харесваше, нямаше да се интересува какво мислят въпросните му приятелките.
Зарежи го, ще си намериш друг. Гледай си ученето за сега и като дойде - дойде.