PDA

View Full Version : Дали е омагьосан



Angela55
07-10-2014, 13:19
Здравейте! Има едно момче от нашия клас,който ми е много добър приятел. Моля ,тези които не вярват в магията,да не четят надолу. Той е лудо влюбен в едно момиче,но толкова лудо,че я обича колкото майка си! На мен вече не ми обръща внимание, че съм му най-добрата приятелка,защото възлюбената му казала така. Той и се подчинява като роб! Между другото тя не е много привлекателна и няма други обожатели. Искам да ви питам,как да разбера дали има магия,защото ако му кажа да опита някои начини да види дали има магия ,ще ми се разсърди. Затова трябва аз да действам! Моля ви,кажете ми има ли начин аз да разбера дали той има магия?

anonymous895156
07-10-2014, 14:36
Моля ,тези които не вярват в магията,да не четят надолу.

Защото искаш да ти кажем това, на което се надяваш, ли?

defender
07-10-2014, 15:33
Според мен ти имаш магия, нарича се влюбване, вместо да се чудиш как да му казваш, че има магия, вземи му кажи най-накрая, че го харесваш и в крайна сметка квото стане, хем да ти мирна главата и да не се вкарваш във филми.

ПП: а за митко знаем, че е зъл магьосник-глобалист.

anonymous908491
07-10-2014, 18:37
Моля ви,кажете ми има ли начин аз да разбера дали той има магия?

Дай твоя снимка, може просто да не те харесва като жена

qwertyuio1
07-16-2014, 12:26
има магия наречена окситоцин ;)

HellMoon
07-16-2014, 12:43
Не ги слушай, не разбират нищо.
Сложи му пиявица на корема, след това го накарай да я изяде, ако повърне е омагьосан. Успех !

didi_marin0va
07-17-2014, 22:07
Здравейте! Има едно момче от нашия клас,който ми е много добър приятел. Моля ,тези които не вярват в магията,да не четят надолу. Той е лудо влюбен в едно момиче,но толкова лудо,че я обича колкото майка си! На мен вече не ми обръща внимание, че съм му най-добрата приятелка,защото възлюбената му казала така. Той и се подчинява като роб! Между другото тя не е много привлекателна и няма други обожатели. Искам да ви питам,как да разбера дали има магия,защото ако му кажа да опита някои начини да види дали има магия ,ще ми се разсърди. Затова трябва аз да действам! Моля ви,кажете ми има ли начин аз да разбера дали той има магия?
100% тая му е направила магия! Може да си го върнеш единствено, ако и ти му направиш магия. За целта ще са ти нужни следните съставки:
1. Косъм от подмишница на ялова вещица;
2. Нокът от склопен дявол;
3. Мъди от кривогледа катерица;
4. Сок от глухарчета 300гр.

Слагаш всички продукти в една тенджера под налягане и вариш 24 часа (като внимаваш да не гръмне). След това слагаш в хладилника да стегне за 40 дена и накрая му го сервирай топло в чаша.

Christinna
07-17-2014, 22:30
Дай твоя снимка, може просто да не те харесва като жена

:D

ПП Много Хари Потър си гледала.