PDA

View Full Version : Влюбих се в неподходящо момче



MoetoKucheEKotka
07-10-2014, 14:31
Здравейте! Аз съм момиче на 14г. и от много време харесвам момче на 18г. Преди време той ми беше писал ,но аз не се интересувах от него. После започнах да го харесвам , но той вече не ми обръщаше внимание. Реших да му пиша и нещата се задълбочиха всичко стана много бързо само за 2 дена. След това той дойде до вкъщи (аз живея в блок) и бяхме в коридора и той ме целуна. Но веднага след това аз спрях да имам чувства към него. Не знам какво да правя. Най-лошото е че родителите ми не знаят за това единственото което знаят е че го харесвам и че сме си писали. Те не ми позволяват да се срещам с него , но аз не ги послушах. Чувствам се ужасно. Не искам да имам нищо общо с него. Не мога да им кажа. Моля дайте ми съвет !!!!

sadasf
07-10-2014, 15:18
Просто няма как тоя батко да ти обърне внимание . Осъзнаи се

sadasf
07-10-2014, 15:20
Наи много да те наебе веднаш и да те зареже :п те 18 годишните мислиш ли че си падат по лапета ?

Light_Dreamer
07-10-2014, 16:41
И аз съм се влюбвала в момчета по-големи от мен с 1-2 години разлика.
Неслучайно родителите ти са ти забранили да се срещаш с него.:-?И щом вече не чувстваш нищо към него, проблемът е решен.
Няма смисъл да излизаш с него щом не изпитваш никакви чувства.;)

RapExotic
07-10-2014, 17:43
След това той дойде до вкъщи и бяхме в коридора и той ме целуна. Но веднага след това аз спрях да имам чувства към него.

Детска му работа. Не ти е време за гаджета още.

Getyourfreakon
07-10-2014, 18:26
И аз съм се влюбвала в момчета по-големи от мен с 1-2 години разлика.
1 - 2 години им е разликата, да знаеш.
По темата- Не се занимавай повече с него, не му обръщай внимание, не му пиши и тн.

marilyn
07-10-2014, 19:22
Не разбрах какъв е проблема, нали вече не го харесваш?

HollyGolightly
07-10-2014, 22:18
Ами просто не се виждай с него, след като не ти е позволено, а и ти самата не искаш. Не ти и трябва този, все пак си само на 14, а той на 18, ако беше по-голяма, тази разлика от 4 години нямаше да е проблем, но вие сте на напълно различни етапи от живота си.
И не си се влюбила, просто си малка и неопитна (в което няма нищо лошо) и при първите мили думи са ти се размекнали коленете, ще ти мине

angelche3
07-11-2014, 02:07
Леле тоя сайт е бил много забавен не мислите ли? Кефи ме името ти "MoetoKucheEKotka" и по едно време чета че те е грижа какво мислят родителите ти все едно си 10 годишно момиченце :Д тоя пост ме накара да се усмихна мн сте луди

sometimes_
07-11-2014, 07:23
Да са е*а, нищо не разбирам от тия теми, уе? Ша са пренасоча към bgmama май.

Colouring
07-11-2014, 07:25
Не вижмдам къде ти е проблемът. Била си "влюбена"(мда), а след това си изагубила чувствата си - окей, значи спираш да се занимаваш с него. Хем и родителите ти не трябва да научават за всичко.

Cherry~♥
07-22-2014, 08:23
Леле тоя сайт е бил много забавен не мислите ли? Кефи ме името ти "MoetoKucheEKotka" и по едно време чета че те е грижа какво мислят родителите ти все едно си 10 годишно момиченце :Д тоя пост ме накара да се усмихна мн сте луди

ахахахах

щом вече не го харесваш, какъв е проблема?

THEJOK3R
07-22-2014, 08:39
И ти не знаеш кво искаш.

heartshapedbox
07-22-2014, 08:43
Щом не го харесваш вече, какъв ти е въпроса?

d-r.Zob
07-22-2014, 10:21
Абе как изведнъж се появиха родителите в цялата тая история?

didi_marin0va
07-22-2014, 10:57
Здравейте! Аз съм момиче на 14г. и от много време харесвам момче на 18г. Преди време той ми беше писал ,но аз не се интересувах от него. После започнах да го харесвам , но той вече не ми обръщаше внимание. Реших да му пиша и нещата се задълбочиха всичко стана много бързо само за 2 дена. След това той дойде до вкъщи (аз живея в блок) и бяхме в коридора и той ме целуна. Но веднага след това аз спрях да имам чувства към него. Не знам какво да правя. Най-лошото е че родителите ми не знаят за това единственото което знаят е че го харесвам и че сме си писали. Те не ми позволяват да се срещам с него , но аз не ги послушах. Чувствам се ужасно. Не искам да имам нищо общо с него. Не мога да им кажа. Моля дайте ми съвет !!!!

Нормално! Ти си на 14 и не знаеш какво искаш от живота. Днес ти хрумне едно, а утре друго... Не случайно непълнолетните имат ограничени права и не могат да гласуват или карат кола. Спри да мислиш за момчета поне още 2-3 години. За всичко си има време - това не мога да повярвам, че аз съм го писала!!!

kokoska98
07-22-2014, 11:28
Povecheto tyk sa dosta ogranicheni..predi 3 god kogato se zapoznah s priqtelqt mi bqh na 13,a toi na 19 i vupreki vsichko trydnosti-sega oshte sme zaedno ;) ne vsichki mislqt samo sa ebaneto...

kolkoto do momicheto-osuznai se malko i reshi kakvo iskash nqma kak nqkoi tyk da ti kaje kakvo da pravish,zashtoto samo ti znaesh kakvo chyvstvash!

didi_marin0va
07-22-2014, 11:44
Povecheto tyk sa dosta ogranicheni...
Напълно съм съгласна!


ne vsichki mislqt samo sa ebaneto...
С това НЕ съм съгласна! Питайте чичо ви Зигмунд Фройд!

Fantasyyy
07-22-2014, 17:32
Нали вече не го харесваш, къде е проблема в тоя случай?

HellMoon
07-22-2014, 19:13
От скоро съм в сайта, ама искам една тема да прочета, която започва така: ВИДЯХМЕ СЕ/ ГОВОРИХМЕ СИ/ ЗАПОЗНАХ СЕ С НЕГО ЕДИ КЪДЕ СИ/. Браво поне, че сте се срещнали на живо, голяма рядкост било това.


Не знаеш какво искаш, присърбело те акнето, а ти си мислиш, че ти се е*е.

wrongturn
07-23-2014, 18:43
Леле тоя сайт е бил много забавен не мислите ли? Кефи ме името ти "MoetoKucheEKotka" и по едно време чета че те е грижа какво мислят родителите ти все едно си 10 годишно момиченце :Д тоя пост ме накара да се усмихна мн сте луди

Според мен не си прав, винаги, дори и да си на 20 или повече, е добре да те е грижа какво мислят родителите ти, ако те имат нужното уважение към теб..

IwWey
07-25-2014, 03:44
Според мен тук проблем няма дори и в годините с моя приятел разликата ни е 8 години. Започнахме да се виждаме когато бях на 14 а той на 22 и вече 4 година сме заедно. При всеки е различно аз започнах от доста малка да мисля за момчета и разсъждавах като доста по-голяма. Не мисля и че родителите са проблем ако ти искаш да си с определен човек и ти е хубаво с него никой не може да те спре. Според мен ако не те интересува прекрати няма смисъл от такива отношения и най-много да вземеш да спиш с него без да имаш чувства

tori
07-25-2014, 04:52
Povecheto tyk sa dosta ogranicheni..predi 3 god kogato se zapoznah s priqtelqt mi bqh na 13,a toi na 19 i vupreki vsichko trydnosti-sega oshte sme zaedno ;) ne vsichki mislqt samo sa ebaneto...

kolkoto do momicheto-osuznai se malko i reshi kakvo iskash nqma kak nqkoi tyk da ti kaje kakvo da pravish,zashtoto samo ti znaesh kakvo chyvstvash!
Кирилица. То бива тролско, бива ама чак толко скучен и противен - стига де!

kokoska98
07-31-2014, 09:13
Кирилица. То бива тролско, бива ама чак толко скучен и противен - стига де!


Kato si tolkova vajen,kypi mi edna flashka da si kacha snimkite,za da si preinstaliram kompa i da si opr kirilicata i togava mi pravi zabelejka za kirilicata,ok?