PDA

View Full Version : Сбих се с приятел. Тои просто прекали.



sadares12
07-10-2014, 21:15
И на двамата ни остава 1 година до завършване . Не сме от 1 клас . Както и да е , скарахме се за глупост , леко се закачахме и изведнъж сичко прерасна в словесен спор , псуване и аз реших да си преглътна егото и всичко да отмине , но тои продължи (заплашваше ме , придизвикваше ме и явно ми беше много надъхан) , търпях дълго време и накрая просто ми писна , станах разярен (тои се сви на топка за да се предпази) и му забих 2 юмрука в главата . След което извикаха хора които да ни разтървът , но аз се самоувладях и си тръгнах сам ... Не знам какво да правя , лошото е че се случи в началото на лятото и сега няма повече да стъпя в тази компания .
Мисля си че още щом тои тръгна да ме заплашва (а ние никога не сме си говорили така) вече се знаеше , че приятелство няма да има , така че се радвам че не си тръгнах като пораженец с наклонена глава и смачкано съмочувствие .

Никога не ми е стискало да се бия с когото и да било , непознат или приятел които ме предизвиква то аз винаги гледам да избягам от конфликта , но ето че този път не успях да се здържа :( и то с приятел

BanKai
07-11-2014, 06:50
Ако всичко е така както го описваш и той е продължил да се заяжда след като ти си спрял значи няма какво да те гризе съвестта. Предполагам всяко момче се е сбивало с приятел. Дори и да не стъпиш в тази компания не ти трябва човек, който да те заплашва.

RapExotic
07-11-2014, 20:44
Направил си каквото трябва. Какъв съвет искаш от нас?

an7raks
07-11-2014, 20:57
Веднъж и аз така се ебавах с един приятел... точно по начина, който описваш, без изобщо да се усетя... като пълен идиот... Той ме изтърпя 2-3 минути и после ме цапардоса... :D Извиних му се и точно след 1 ден си бяхме пак аверчета...
Та може и на тоз твоя да му е било лигаво и да се е гаврил без да се усети и да не е искал да те обижда. Не го отебавай напълно. ;)

d-r.Zob
07-11-2014, 22:13
Не мога да разбера следното - ти го удряш, а той се свива, вместо да ти отвърне. Доста жалко!

an7raks
07-13-2014, 06:56
Не мога да разбера следното - ти го удряш, а той се свива, вместо да ти отвърне. Доста жалко!

Ами, като знае, че е виновен и са приятели, все пак, няма защо да отвръща... ;)