PDA

View Full Version : Той е извън категорията ми, но е сладък



UniqueBird
07-11-2014, 20:10
Държа да отбележа, че с написаното долу не целя да се самоизтъквам и да правя нещата да изглеждат така, сякаш съм нещо повече от момичетата тук (въпреки че в общия случай това е истина.) Просто търся място, на което да излея дълбоко потисканите от моя страна чувства и да получа адекватен съвет относно ситуацията, в която се озовах.

Като малка не бях красива, нито дори симпатична (говорим за пет-шестгодишно момиченце), имах ниско самочувствие и непрестанно се увивах в пашкула на фабулозната си интровертност. Имам прекалено властна майка, благодарение на която тогава мислех, че от мен няма да излезе нищо, ако не заживея с кривия ми нос, забит в поредния учебник или книга. Въпреки всички подигравки на детската площадка, въпреки това, че собствената ми майка негласно ми заявяваше, че съм по-малко от другите заради външния ми вид а ла грозната Бети, аз не се бламирах, не загубих конфиденс и ето ме днес – тринайсетгодишна млада дама с изключително богат речник и обща култура, владееща два чужди езика на високо ниво и способна да завърти главата на всяко момче със задълбочените си познания по приложна психология. Да не забравяме и външния ми вид – вярвам, повечето момичета тук биха завидели за него.

От началото на учебната година имам връзка с момче, по-голямо от мен с две години. Той е умен и мил, доста богат и не особено красив, което почти напълно се вписва в представите ми за мечтано гадже. Проблемът е, че чувствата ми към него бяха силни само в началото, с времето закърняха и любовта си отиде. За жалост – само от моя страна. Невероятно, но аз се превърнах в тийнейджърската му тръпка, а той – в лепка, която не ми оставя миг спокойствие от псевдоромантични жестове и желание да се докаже като мой принц. Дори се опитва да пише поезия за мен, уф.

От две седмици съм на море с родителите си, отседнали сме в луксозен хотел. На курорта се запознах с Дани – 16-годишен сладур, към когото започнах да изпитвам чувства, които никога не съм имала към друго момче. Той ми предложи преди няколко дни и аз приех. Пропуснах да му спомена за другата си връзка, но не мисля, че това е проблем, тъй като реално не изпитвам никакви чувства към Петър. Като всяка приказка с принцеса и каляска обаче тук също има нещо не-по-реда-си. Колкото и да не ми се иска да го призная, Дани е леко глуповат за мен, а и родителите му не са нищо особено. Единственото му качество, което ме накара да се влюбя в него, е, че е доста красив. Вместо да обсъждаме световна политика или изкуство, например, той ми говори за Световното по футбол. Мъже...

Още утре смятам да зарежа Петър във Фейсбук и да разбия подгизналото му с холестерол сърчице, но ме терзае въпросът какво ще правя след това. Дани е от София и ще може да се виждаме през цялата година, но, за Бога, как ще го представя на приятелите си? Първоначално ще ми завидят за сексапилното му излъчване и възрастта му, естествено, но когато разберат, че в главата му има само футболни топки и бръмбари, ще започнат ме гледат единствено със съжаление и подигравателно снизхождение. А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така. Друго нещо, което няма да харесат, е, че не учи в престижно училище, а в пропаднало такова. Оценките му също са зле...

С няколко думи – той е под моята категория, но го харесвам и животинският ми нагон да се възползвам от красивите му гени започва да надделява над здравия разум. Не мога да потърся съвет от родителите или приятелките си, защото те знаят и за Петър и ще плъзнат клюки за мен, затова се обръщам към вас с апел да ми дадете най-подходящия за моментното ми положение съвет. Наистина се нуждая от такъв, защото напоследък се чувствам... празна.

different111
07-11-2014, 20:17
Мда, разбрах колко си умна :)

takecare
07-11-2014, 20:18
Мисля, че малко се превземаш в повече и трябва да се поспреш.

Getyourfreakon
07-11-2014, 20:18
Мда, разбрах колко си умна :)
мммда

UniqueBird
07-11-2014, 20:21
Свикнала съм по-нисши от мен да се съмняват в интелекта ми заради една или две постъпки, които не се вписват в глупавата им стандартна ценностна система. Сега ще ви помоля да не се отплесвате повече и да ми дадете съвет, ако сте способни да измислите нещо такова.

IWannaBeSedated
07-11-2014, 20:23
'земи това самочувствие :shock:

anonymous708973
07-11-2014, 20:23
Би ли обяснила в какъв смисъл си употребила "подгизнало от холестерол сърчице"?
И кои два езика знаеш на високо ниво?
Сподели и мнението си за ситуацията в Украйна.

Наясно сме, че си трол, но все пак ми е любопитно.
Отговаряш ми, аз ти връщам жеста със съвета, който търсиш.

different111
07-11-2014, 20:23
Ти ако беше толкова умна сама щеше да си дадеш съвета, който за нас е очевиден.

tori
07-11-2014, 20:38
Наеби Дани и заеби Петър.

RapExotic
07-11-2014, 20:39
и ето ме днес – тринайсетгодишна млада дама с изключително богат речник и обща култура

Чак пък 13 годишна млада дама не си. Виж, студент по психология, правещ си експеримент с общественото мнение по-може..

Getyourfreakon
07-11-2014, 20:40
:D :D :D

UniqueBird
07-11-2014, 20:42
Би ли обяснила в какъв смисъл си употребила "подгизнало от холестерол сърчице"?
И кои два езика знаеш на високо ниво?
Сподели и мнението си за ситуацията в Украйна.

Наясно сме, че си трол, но все пак ми е любопитно.
Отговаряш ми, аз ти връщам жеста със съвета, който търсиш.

В смисъла на "Петър е грозен дебелак с четири байпаса, който е влюбен в мен." Май полисемията ти е чуждо понятие?
Живяла съм в Мадрид четири години и знам отлично испански, другият език, с който съм много добре запозната от ранна възраст, е английски. Следващата учебна година ще изучавам интензивно френски език.
По отношение на Украйна мога да кажа много неща, но смятам, че прозападната ми позиция говори достатъчно красноречиво за мнението ми по въпроса. Надявам се час по-скоро напрежението там да утихне и Путин да спре да си играе на Господ с държавите, попаднали в зоните му на влияние.

Чакам съвета ти, пловдивчанке. :)

yakuza_
07-11-2014, 20:45
:lol: прочетох малко и ми стигаше
ще плюеш деца в кенефите на дискотеките, но ми се правиш на алета оушън тука
силно вярвам, че е трол

anonymous708973
07-11-2014, 20:50
Чак пък 13 годишна млада дама не си. Виж, студент по психология, правещ си експеримент с общественото мнение по-може..

Именно.

Достатъчно сме ги виждали такива, благодарим.
Образът не е добре изграден, има огромни пробойни.

Starless
07-11-2014, 20:52
'земи това самочувствие :shock:

:D

UniqueBird
07-11-2014, 20:53
Ха, винаги са ме ласкали хората, които ме мислят за трол. Нормално е да смятате така, все пак изключително рядко се намират толкова интелигентни момичета на 13-годишна възраст.
Жалко само, че никой не пожела да ми даде съвет.

tori
07-11-2014, 20:53
Ха, винаги са ме ласкали хората, които ме мислят за трол. Нормално е да смятате така, все пак изключително рядко се намират толкова интелигентни момичета на 13-годишна възраст.
Жалко само, че никой не пожела да ми даде съвет.
Ама аз ти дадох съвет, баси.

UniqueBird
07-11-2014, 21:09
Наеби Дани и заеби Петър.

Всъщност това е чудесен съвет. Все пак не мисля, че съм малка за секс.

anonymous708973
07-11-2014, 21:12
О, ти не си интелигентна, мила :)

UniqueBird
07-11-2014, 21:16
Я, виж ти, поредната форумна примадона, взела се за Еркюлея Джоунс, се смята за застрашена от тринайсетгодишно интелигентно момиче. Бих се засмяла, ако не беше тъжно.
Докъде ли не водят женските злоба и желание за себедоказване?

Послеслов: По темата, моля.

tori
07-11-2014, 21:20
Всъщност това е чудесен съвет. Все пак не мисля, че съм малка за секс.
ДАВАЙ СМЕЛО НАПРЕД! Онуй до края и душата в рая.

hey.mistery
07-11-2014, 21:41
Не знам колко учебници си изчела, но със сигурност си чела повече приказки отколкото трябва. Очевидно не знаеш къде се намираш. Не мисля, че някой се интересува от факта, че си била с родителите си в луксозен хотел. На 13 години си се впуснала твърде много в тези любовни афери. Хубаво е, ме имаш самочувствие, но мисля, че ти идва в повече, всеки си има своя чар, най-вероятно и ти имаш твоя,чно не може да наричаш хората " по-нисши" от теб. Не си единственото момиче, което знае няколко езика на тази възраст, начетено е и същевременно има хубав външен вид.
Относно Двете момчета, извинявам се за думата, която ще употребя, но въпреки, че твърдиш, ме си интелигентна, смятам, че разсъждаваш по много малоумен начин. Имаш връзка с момче, което казваш, че е грозно, но също така и богато, очевидно за теб, поне аз така разбирам, те интересува финансовото положение на даден човек. На 13 си, от сега ли гледаш в портфейлите? За другото момче, Дани, защо му е на някой да ти завижда, виждам ги всеки ден такива като теб, които ходят с по-големи. Тук отново гледаш финансовите възможности на момчето. Убедена съм, че не ходи с друпи, облича се нормално, не знам какво повече искаш. + това е съвсем нормално да говори за футбол,чтова са неща, които повечето момчета ги интересуват, може да разбира нещо от политика, колкото за обща култура, но защо му е да я коментира. Щом си го харесала или го харесваш такъв, или не се прави на сърцеразбивачка и остави момчето на мира.
Относно въпроса,който ти беше зададен за Украйна, не е гаранция, че знаеш нещо, всички имаме интернет, всеки може да отвори, да прочете малко и да отговори или да попита родителите си.
П.С. Един малък съвет от мен, не се прави на голяма аристократка, слез на земята и се дръж малко по-нормашно. Самият факт, че се смяташ за нещо много повече от другите, те прави дори по-нисша от тях.

Christinna
07-11-2014, 21:53
Държа да отбележа, че с написаното долу не целя да се самоизтъквам и да правя нещата да изглеждат така, сякаш съм нещо повече от момичетата тук (въпреки че в общия случай това е истина.)

Държа да отбележа, че ти изобщо не се самоизтъкна с това в скобите, тринайсетгодишна млада дама с конфиденс. Няма какво да добавя повече.

UniqueBird
07-11-2014, 21:56
...

Бях ти подготвила един дълъг пост, пълен с укори към инфантилното ти поведение и неадекватния пост и съвети как да пораснеш и да дойдеш на моя акъл, но не мисля, че има смисъл да ти го пращам - ти пак ще продължиш да мислиш като кон с капаци и да ми завиждаш. Успех, слънчице!

UniqueBird
07-11-2014, 21:58
Да не бягам от темата - преди малко скъсах с Петър и виждам, че го приема доста тежко. Дано да си намери друга свинка като него, с която да си квичат.

Borntobewild..
07-11-2014, 22:00
Не знам колко учебници си изчела, но със сигурност си чела повече приказки отколкото трябва. Очевидно не знаеш къде се намираш. Не мисля, че някой се интересува от факта, че си била с родителите си в луксозен хотел. На 13 години си се впуснала твърде много в тези любовни афери. Хубаво е, ме имаш самочувствие, но мисля, че ти идва в повече, всеки си има своя чар, най-вероятно и ти имаш твоя,чно не може да наричаш хората " по-нисши" от теб. Не си единственото момиче, което знае няколко езика на тази възраст, начетено е и същевременно има хубав външен вид.
Относно Двете момчета, извинявам се за думата, която ще употребя, но въпреки, че твърдиш, ме си интелигентна, смятам, че разсъждаваш по много малоумен начин. Имаш връзка с момче, което казваш, че е грозно, но също така и богато, очевидно за теб, поне аз така разбирам, те интересува финансовото положение на даден човек. На 13 си, от сега ли гледаш в портфейлите? За другото момче, Дани, защо му е на някой да ти завижда, виждам ги всеки ден такива като теб, които ходят с по-големи. Тук отново гледаш финансовите възможности на момчето. Убедена съм, че не ходи с друпи, облича се нормално, не знам какво повече искаш. + това е съвсем нормално да говори за футбол,чтова са неща, които повечето момчета ги интересуват, може да разбира нещо от политика, колкото за обща култура, но защо му е да я коментира. Щом си го харесала или го харесваш такъв, или не се прави на сърцеразбивачка и остави момчето на мира.
Относно въпроса,който ти беше зададен за Украйна, не е гаранция, че знаеш нещо, всички имаме интернет, всеки може да отвори, да прочете малко и да отговори или да попита родителите си.
П.С. Един малък съвет от мен, не се прави на голяма аристократка, слез на земята и се дръж малко по-нормашно. Самият факт, че се смяташ за нещо много повече от другите, те прави дори по-нисша от тях.


Хиляди пъти съм за това мнение. И още нещо след като не искаш по-нисши от теб да се съмняват в интелекта ти какво правиш тук? Ние сме глупави за теб. Това, което чета в коментарите ясно ми дава да разбера, че си едно яко надуто лапе търсещо парите на някой батко, осъзнай се - това е моят съвет :)

Christinna
07-11-2014, 22:05
Да не бягам от темата - преди малко скъсах с Петър и виждам, че го приема доста тежко. Дано да си намери друга свинка като него, с която да си квичат.

Много слабо ме вълнуваш ти и това дали си трол или не (в първия случай ще е наистина много зле за теб), но искрено се радвам за този Петър. Много мразя някой да се прави на повече от другите, когато очевидно си "по-нисша" от всеки коментирал след теб.

UniqueBird
07-11-2014, 22:06
До барбито с едипов комплекс над мен - мила, аз съм повече от всеки коментирал тук, макар и само на 13.

Christinna
07-11-2014, 22:08
Попринцип не можеш да ме трогнеш, но недей да ми викаш барби при положение, че ти се изкара Моника Белучи в първия ти коментар. Аре бегай

Borntobewild..
07-11-2014, 22:08
Мерилин Монро, моля те спри да се излагаш и напусни. Искаш мнения и съвети даваме ти ги, това че не можеш да понесеш малко истина не е наш проблем :)

d-r.Zob
07-11-2014, 22:32
UniqueBird, поздрав за теб!
http://vbox7.com/play:5b5f94ad

BanKai
07-11-2014, 22:42
Интелигентна, а със снимка на Монро.
gg

Eagle 123
07-11-2014, 23:19
Боже, накъде отива света с подобни "интелигентни" Твои създания ....

tireheb
07-11-2014, 23:24
стига вече митко

BloodyDreamer
07-11-2014, 23:39
Note: Try to read this in a friendly tone.
Първо - Няма значение колко си интелигентна и колко книжки си прочела. НИЩО не ти дава правото да си арогантна и да се мислиш за повече от другите.
Второ - Ти не си богата. Парите не са твои, а на родителите ти. Те са полагали много труд години наред (в по-добрия вариант) и ти живееш охолно единствено по тяхно желание и преценка. Реално погледнато (освен ако не получаваш стипендии) ти лично не си по-богата от който и да било на твоята възраст.
Трето - Красотата е преходна - ще остарееш и тя ще увехне заедно с теб. Разумът е по-траен, но с възрастта също се губи. Единственото нещо, което винаги остава с нас е доброто сърце. Един честен, състрадателен, съвестен човек е много по-ценен от теб със всичките ти (евентуални) качества взети заедно.
"Пропуснах да му спомена за другата си връзка, но не мисля, че това е проблем, тъй като реално не изпитвам никакви чувства към Петър." - В голяма грешка си. Това е огромен проблем. Ти си (била) обвързана с това момче и имаш (си имала) отговорност към него. Самият факт, че си била във връзка с него без да изпитваш някакви чувства, означава, че си го лъгала и си пренебрегнала своята отговорност. Това е подла постъпка, недостойна за едно "зряло, интелигентно момиче". И докато продължаваш да се отнасяш с хората като боклуци, които са под нивото ти, и да си мислиш, че си над всичко и всички, никога няма да успееш да оцениш малките неща. А истинското щастие идва точно от това, казвам ти го от личен опит.
Та. По темата.
Остави ги и двамата. Един човек е готов за връзка тогава, когато се чувства сигурен и щастлив със самия себе си, а всичко в начина ти на писане показва, че при теб това не е така.
И за да разбереш какво точно искам да ти кажа:
- прекалено много лирични отклонения, които целят само и единствено да ни разкрият всичките ти невероятни качества (например фактът, че знаеш перфектно два чужди езика - браво на теб, но това по никакъв начин не влияе върху преценката ни над това, което се е случило, и съветът, който евентуално бихме ти дали)
- ненужно усложняване на езика (употребата на тия изкуствени думички (апел, конфиденс, и не знам си още какво), както и на всичките метафори, метонимии и други глупости, дето уж показват високо ниво на интелигентност и начетеност)
- неколкократно натъртване, че всички са под твоето ниво (значи мислиш, че сме способни да ти дадем адекватен съвет в ситуация, в която дори ти, о, велика и премъдра, не можеш да решиш как да постъпиш, но не смяташ, че можем да преценим горе-долу що за човек си?)
На всичкото това му се вика самоизтъкване. Фактът, че е толкова важно за теб да се докажеш пред напълно непознати хора, показва, че не вярваш истински на тоя роман, дето го изписа. Защото хора, зад чието самочувствие стои нещо, нямат подобни нужди.
И, because I'm a generous god, ще ти дам още един съвет (and it's for free!) - не се взимай толкова на сериозно. По принцип гледай и живота да не го взимаш много на сериозно.

Fisherman
07-11-2014, 23:46
troll

mayaaa
07-12-2014, 00:06
стига вече митко
А бе, вярно малко мяза на Митко по начин на писане. :D

Ако случайно не си трол, разбери, че света не се върти около теб и на никой не му пука колко си красива, колко си интелигентна (въпреки че успя да ни докажеш обратното) и на никой не му пука в колко луксозен хотел си отсядала.

HollyGolightly
07-12-2014, 00:18
Спомням си преди няколко години пак имаше такава тема за една много начетена, зряла и вървежна 13-14 годишна дама. Спореше с всички за това, че всеки 18+ годишен би дал мило и драго, дори би зарязал приятелката си, за да бъде с нея.
В крайна сметка се оказа, че са група 25+ годишни мъже, на които им е много скучно на работното място в офиса.

Nice try, но дори не си оригинална, правили са го и преди теб, ще го правят и в бъдеще.

abvd
07-12-2014, 06:50
тринайсетгодишна млада дама.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D момиченце дама се става когато навършиш 20 години и нагоре... и с тва самочувствие не знам как тоя Петър те търпи. Като съдя по писаното със тоя "интелект" не бих ти дал повече от 10 годишно момиченце което си мисли че света е неин. Тъпо дете.. такива най ги мразя.. и кво като имаш пари или богат "речник" или мислип "зряло" ? за нещо повече от другите ли се мислиш? красива била абе е шшш... и тая част където пишеш "Да не забравяме и външния ми вид – вярвам, повечето момичета тук биха завидели за него." не вярвам някой да ти завиди на това че си грозна и 14 годишна. Вземи се в ръце, света не се върти около тебе, няма и да се върти :D . "От две седмици съм на море с родителите си, отседнали сме в луксозен хотел." и нас това какво ни засяга? искаш да ти завиждаме или какво? Като не изпитваш чувства към Петър за какво въобще си с него? -_- "Първоначално ще ми завидят за сексапилното му излъчване и възрастта му" :D :D :D ахахахаха... "А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така." мда.. мама и тати богаташи той не е богаташ и кво от т'ва мале малее.... дете вземи се в ръце не си мисли че си нещо повече от другите с тоя акъл и това че си млада 13 годишна дама :) :) :) :D погром малка разглезена пикла такива като тебе трябва да ги затворят в заговата камера и да пускат колкото се може повече газ. Ако бях на тебе повече нямаше да вляза в интернет щото ще съм станал на посмешище. Силно вярвам, че си трол дано не е така. Както и да е.. продължавай с "богатия речник и това че можеш да завъртиш главата на всяко момче. :D

Illusion772
07-12-2014, 07:15
Държа да отбележа, че с написаното долу не целя да се самоизтъквам и да правя нещата да изглеждат така, сякаш съм нещо повече от момичетата тук (въпреки че в общия случай това е истина.) Просто търся място, на което да излея дълбоко потисканите от моя страна чувства и да получа адекватен съвет относно ситуацията, в която се озовах.

Като малка не бях красива, нито дори симпатична (говорим за пет-шестгодишно момиченце), имах ниско самочувствие и непрестанно се увивах в пашкула на фабулозната си интровертност. Имам прекалено властна майка, благодарение на която тогава мислех, че от мен няма да излезе нищо, ако не заживея с кривия ми нос, забит в поредния учебник или книга. Въпреки всички подигравки на детската площадка, въпреки това, че собствената ми майка негласно ми заявяваше, че съм по-малко от другите заради външния ми вид а ла грозната Бети, аз не се бламирах, не загубих конфиденс и ето ме днес – тринайсетгодишна млада дама с изключително богат речник и обща култура, владееща два чужди езика на високо ниво и способна да завърти главата на всяко момче със задълбочените си познания по приложна психология. Да не забравяме и външния ми вид – вярвам, повечето момичета тук биха завидели за него.

От началото на учебната година имам връзка с момче, по-голямо от мен с две години. Той е умен и мил, доста богат и не особено красив, което почти напълно се вписва в представите ми за мечтано гадже. Проблемът е, че чувствата ми към него бяха силни само в началото, с времето закърняха и любовта си отиде. За жалост – само от моя страна. Невероятно, но аз се превърнах в тийнейджърската му тръпка, а той – в лепка, която не ми оставя миг спокойствие от псевдоромантични жестове и желание да се докаже като мой принц. Дори се опитва да пише поезия за мен, уф.

От две седмици съм на море с родителите си, отседнали сме в луксозен хотел. На курорта се запознах с Дани – 16-годишен сладур, към когото започнах да изпитвам чувства, които никога не съм имала към друго момче. Той ми предложи преди няколко дни и аз приех. Пропуснах да му спомена за другата си връзка, но не мисля, че това е проблем, тъй като реално не изпитвам никакви чувства към Петър. Като всяка приказка с принцеса и каляска обаче тук също има нещо не-по-реда-си. Колкото и да не ми се иска да го призная, Дани е леко глуповат за мен, а и родителите му не са нищо особено. Единственото му качество, което ме накара да се влюбя в него, е, че е доста красив. Вместо да обсъждаме световна политика или изкуство, например, той ми говори за Световното по футбол. Мъже...

Още утре смятам да зарежа Петър във Фейсбук и да разбия подгизналото му с холестерол сърчице, но ме терзае въпросът какво ще правя след това. Дани е от София и ще може да се виждаме през цялата година, но, за Бога, как ще го представя на приятелите си? Първоначално ще ми завидят за сексапилното му излъчване и възрастта му, естествено, но когато разберат, че в главата му има само футболни топки и бръмбари, ще започнат ме гледат единствено със съжаление и подигравателно снизхождение. А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така. Друго нещо, което няма да харесат, е, че не учи в престижно училище, а в пропаднало такова. Оценките му също са зле...

С няколко думи – той е под моята категория, но го харесвам и животинският ми нагон да се възползвам от красивите му гени започва да надделява над здравия разум. Не мога да потърся съвет от родителите или приятелките си, защото те знаят и за Петър и ще плъзнат клюки за мен, затова се обръщам към вас с апел да ми дадете най-подходящия за моментното ми положение съвет. Наистина се нуждая от такъв, защото напоследък се чувствам... празна.

И ти ще си намериш майстора , спокойно - до тогава се мисли за хванала господ за ташаците ........

paradosou
07-12-2014, 09:13
Троли, естествено.

kinkygirl
07-12-2014, 09:44
Не знам колко учебници си изчела, но със сигурност си чела повече приказки отколкото трябва. Очевидно не знаеш къде се намираш. Не мисля, че някой се интересува от факта, че си била с родителите си в луксозен хотел. На 13 години си се впуснала твърде много в тези любовни афери. Хубаво е, ме имаш самочувствие, но мисля, че ти идва в повече, всеки си има своя чар, най-вероятно и ти имаш твоя,чно не може да наричаш хората " по-нисши" от теб. Не си единственото момиче, което знае няколко езика на тази възраст, начетено е и същевременно има хубав външен вид.
Относно Двете момчета, извинявам се за думата, която ще употребя, но въпреки, че твърдиш, ме си интелигентна, смятам, че разсъждаваш по много малоумен начин. Имаш връзка с момче, което казваш, че е грозно, но също така и богато, очевидно за теб, поне аз така разбирам, те интересува финансовото положение на даден човек. На 13 си, от сега ли гледаш в портфейлите? За другото момче, Дани, защо му е на някой да ти завижда, виждам ги всеки ден такива като теб, които ходят с по-големи. Тук отново гледаш финансовите възможности на момчето. Убедена съм, че не ходи с друпи, облича се нормално, не знам какво повече искаш. + това е съвсем нормално да говори за футбол,чтова са неща, които повечето момчета ги интересуват, може да разбира нещо от политика, колкото за обща култура, но защо му е да я коментира. Щом си го харесала или го харесваш такъв, или не се прави на сърцеразбивачка и остави момчето на мира.
Относно въпроса,който ти беше зададен за Украйна, не е гаранция, че знаеш нещо, всички имаме интернет, всеки може да отвори, да прочете малко и да отговори или да попита родителите си.
П.С. Един малък съвет от мен, не се прави на голяма аристократка, слез на земята и се дръж малко по-нормашно. Самият факт, че се смяташ за нещо много повече от другите, те прави дори по-нисша от тях.

+1

number111
07-12-2014, 11:17
– тринайсетгодишна млада дама с изключително богат речник и обща култура.


Аз спрях да чета тука .
Искрено се надявам да си трол , а де не си поредната новоизграждаща се надута кифла с огромно съмочувствие което всъщност няма покритие :П
П.С. Дано като пораснеш да се осъзнаеш .

UniqueBird
07-12-2014, 11:39
На път съм да прекратя крайно безцелната си словесна конфронтация с потребителите на този форум и да се отдам на летния бриз и вълните с чаровния си приятел, но преди това бих желала да се извиня, както много от вас пожелаха.

Извинявам се за това, че съм родена с целия необходим набор от качества, за да бъда прогресивна и пробивна в суровия живот. За това, че (почти) всички от вас (съжалявам, това е реалността) искат да бъдат като мен - природно интелигентна, начетена, красива, с висок обществено-социален ранг и притежаваща естествена аспирация да се развива по най-добрия за нея начин млада дама. Съжалявам и че ви го показвам, цепя се от стадото средностатистически глупави и грознички момичета и показвам, че съм нещо повече от тях. Вземайки предвид първосигналната реакция на повечето писали в темата в стил "убий по-добрия" - и от вас.

Да, може би вчера попрекалих с определенията си за подчовеци, но това е така, защото рядко срещам толкова мащабна, породена от чиста доза комплексарщина офанзива от страна 15-годишни девойчета, които само чакат някой по-успешен от тях да се появи, за да го свалят с викове "богата надувка". Движа се в интелигентна среда, където почти не се срещат хора под петнадесетгодишна възраст, затова не съм свикнала на такова отношение към мен. Още веднъж - съжалявам, ако съм ви оскърбила и съм засегнала крехкото ви самочувствие.

Имаше много момичета, които от самото начало на темата ми задават въпроси относно това какво съм постигнала, че да се хваля толкова. Освен очевидното, получавам няколко стипендии за високи постижения и успех, които не са никак малки, печеля национални конкурси по литература, в момента съм най-добрата певица в моето училище (то е много голямо и тук има доста таланти) и винаги пея на различни празници, получавала съм отличия от международни олимпиади и състезания по математика, досега съм нямала оценка под 5,50 , като критериите в училищата, в които съм учила, са доста високи, и освен това се занимавам с извънкласна филантропска дейност в клубове и организации, за които съм сигурна, че повечето тук не сте чували. Планирам да взема две години за една в училище и да изучавам психология в елитен университет от Бръшляновата лига от 17-годишна възраст - още отсега се подготвям за изпитите там, които едва ли биха ви понесли.

А сега ще попитам вас, момичета, които си позволявате да ме наричате въздух под налягане (и по-специално hey.mistery и BloodyDreamer) - какви са вашите постижения и с какъв акъл заявявате, че сте повече от мен?

UniqueBird
07-12-2014, 11:44
Ха, сега ви гледам и ви се смея - колко ли социално неспособен трябва да бъдеш, за да имаш хиляди мнения във форум като този? Очевидно имате сериозни проблеми с прокрастинацията. Не се учудвам, че сте толкова назад с материала, това място явно е магнит за комплексирани девойчета с индекс телесна маса 29. Освен да философствате неуспешно тук, какво сте постигнали и какви са целите ви занапред?

paradosou
07-12-2014, 11:47
Троли, естествено.

По-убедена отдавна не съм била xD.

Borntobewild..
07-12-2014, 11:52
А сега ще попитам вас, момичета, които си позволявате да ме наричате въздух под налягане (и по-специално hey.mistery и BloodyDreamer) - какви са вашите постижения и с какъв акъл заявявате, че сте повече от мен?

Мила моя прекрасна Мерилинке, аз няма да се хваля с парите си, но мога да ти натрия носа :).. Ако искаш може да ми пишеш на ЛС да ти кажа МОИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ и не :) не заявявам, че съм повече от теб, заявявам че ти не си повече от другите :)

П.С Не само аз имам постижения, за което съм сигурна, но да казваш, че си Айнщайн, айде моля ти се

102
07-12-2014, 11:52
космически сте прости

UniqueBird
07-12-2014, 12:03
Мила моя прекрасна Мерилинке, аз няма да се хваля с парите си, но мога да ти натрия носа :).. Ако искаш може да ми пишеш на ЛС да ти кажа МОИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ и не :) не заявявам, че съм повече от теб, заявявам че ти не си повече от другите :)

П.С Не само аз имам постижения, за което съм сигурна, но да казваш, че си Айнщайн, айде моля ти се

О, не, аз настоявам да се "похвалиш" с постиженията си така, както и аз направих преди малко - тук, пред очите на всички, за да ни оправдаеш свръх комплексарското си поведение спрямо мен. Или те е страх, че нямаш такива, защото от писане във форума си загубила способността си да правиш нещата правилно, отлагаш всичко за утре, за да имаш време да пишеш тук, и единствено се рееш безцелно във виртуалното пространство, четейки любовни истории на 12-годишни? Това не го казвам само аз, заявяват го редица съвременни видни психолози.

Айнщайн е леке, никога не бих искала да приличам на подобен човек.

anonymous708973
07-12-2014, 12:09
Очевидно имате сериозни проблеми с прокрастинацията.

Очевидно пък ти имаш лексикални проблеми :)

Хайде, на всички ни стана ясно, че не си тази, за която се представяш.
Само ми е интересно защо не ти стиска да кажеш кой си и откъде ми знаеш името.

Colouring
07-12-2014, 12:09
:lol: :lol: :lol:

Авторе/авторке, който и да си ти, криещ се зад образа на 13-годишно момиче, разсмя ме много! Не успя да ни заблудиш с трола си, но поне се посмях доволно.

heartshapedbox
07-12-2014, 12:10
Айнщайн е леке, никога не бих искала да приличам на подобен човек.

Смели думи.
Обоснови се, ако обичаш?

UniqueBird
07-12-2014, 12:11
Очевидно пък ти имаш лексикални проблеми :)

Поправи ме, ако можеш, пловдивчанке. Къде видя лексикална неточност?

Виждала съм да те наричат така в други теми, ако това е въпросът ти.

anonymous708973
07-12-2014, 12:20
Мисля, че е очевидно.

Borntobewild..
07-12-2014, 12:23
Потресена съм, напускам България. :Д

Bliznaca
07-12-2014, 12:26
Аз бих казал КИФЛА и то голяма.

UniqueBird
07-12-2014, 12:27
Мисля, че е очевидно.

Така говорят неспособните да се аргументират хорица.

UniqueBird
07-12-2014, 12:28
Аз бих казал КИФЛА и то голяма.

Сериозно? Виж си аватара.
Защо обявявате всички, които са над вас, за кифли?

anonymous708973
07-12-2014, 12:31
Така говорят неспособните да се аргументират хорица.

Драга, думичките, които ти проверяваш в гугъл и претендираш да знаеш, аз ги използвам за добро утро.
Само че е признак на ниска езикова култура да ги употребяваш във форум - говори за неумение да прецениш ситуацията.
Същото е като да кажеш "Кво прайш бе" на учителката си, просто хората често забелязват само едната крайност и игнорират другата.

UniqueBird
07-12-2014, 12:37
Драга, думичките, които ти проверяваш в гугъл и претендираш да знаеш, аз ги използвам за добро утро.
Само че е признак на ниска езикова култура да ги употребяваш във форум - говори за неумение да прецениш ситуацията.
Същото е като да кажеш "Кво прайш бе" на учителката си, просто хората често забелязват само едната крайност и игнорират другата.

Някой завижда на моите знания и се опитва да ме мине с общи приказки? Не на мене тия, тези номера минават само в Пловдив.
В моята тема аз определям на какво ниво да бъде езикът. Доколкото разбирам, в твоите се говори на каруцарски, тук обаче не е така, затова се постарай да загърбиш нрава си и да подходиш по-изтънчено към мен.
Скрий се в "Аладин" Пловдив и си яж дюнери там, защото вече ставаш смешна.

THEJOK3R
07-12-2014, 12:38
Уау, много интелигента. На 20 сигурно ще преподаваш в Харвард. :O

UniqueBird
07-12-2014, 12:41
http://novavarna.net/wp-content/uploads/2014/06/duner.jpg

Бас държа, че пантерата няма вече да отговоря в темата ми, защото ще е твърде заета да гледа тази картинка.

heartshapedbox
07-12-2014, 12:41
Аз си чакам отговора все пак.

UniqueBird
07-12-2014, 12:46
Защото асоциални учени като него си пишат безцелно фантасмагориите, наричани от някои теории, не постигат нищо практическо с тях и са вечно без пари, понеже никой не им търси труда.

Borntobewild..
07-12-2014, 12:47
Мисля, че е очевидно.


Не се впрягай, излишно е да се занимаваш с малка, надута златотърсачка :))

UniqueBird
07-12-2014, 12:49
Не се впрягай, излишно е да се занимаваш с малка, надута златотърсачка :))

С твоя интелект не бих си отваряла устата толкова много. Научи се кога и пред кого да мълчиш, девойче.

Borntobewild..
07-12-2014, 12:53
к :Д

anonymous708973
07-12-2014, 12:57
Да, ясно ни стана на всички колко си на 13.

UniqueBird
07-12-2014, 12:59
За мен не знам, но ако ти наистина си на 20, положението е много лошо.

Hayashi
07-12-2014, 13:03
непрестанно се увивах в пашкула на фабулозната си интровертност.

Дори французите в мотивационните си писма не се изразяват по този начин.



способна да завърти главата на всяко момче със задълбочените си познания по приложна психология

Това нещо à la Фройд трябва да е? (Сетих се, същото е). Когнитивна психология е голямата работа, но ако имаше понятие от когнитивна психология щеше да знаеш, че доста си в грешка в половината си изказвания.


От началото на учебната година имам връзка с момче, по-голямо от мен с две години. Той е умен и мил, доста богат и не особено красив, което почти напълно се вписва в представите ми за мечтано гадже. Проблемът е, че чувствата ми към него бяха силни само в началото, с времето закърняха и любовта си отиде.

Да се върнем на когнитивната психология. Ако излизаш с някого 1 месец и после ти омръзне, това не е любов.


Дани е леко глуповат за мен, а и родителите му не са нищо особено. Единственото му качество, което ме накара да се влюбя в него, е, че е доста красив. Вместо да обсъждаме световна политика или изкуство, например, той ми говори за Световното по футбол. Мъже...

Ако беше мъничко по-интелигентна щеше да осъзнаеш, че не е окей да съдиш за хората по произхода и семейството им, защото те не могат да го поменят. Силно се съмнявам да имаш достатъчно познания по световна политика, за да можеш да обсъждаш нещо различно от новините в АБВ. Умните хора могат да си говорят и за световното по футбол, Уимбълдън, както и за астробиология и квантова физика. И ако нямат нищо да кажат, винаги слушат с удоволствие.


Още утре смятам да зарежа Петър във Фейсбук и да разбия подгизналото му с холестерол сърчице, но ме терзае въпросът какво ще правя след това. Дани е от София и ще може да се виждаме през цялата година, но, за Бога, как ще го представя на приятелите си?

След вмятането, че познанията ти по медицина и физиология са леко под нулата, успя да докажеш на всички, че си и гаднярка. Снобарска гаднярка при това.


А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така. Друго нещо, което няма да харесат, е, че не учи в престижно училище, а в пропаднало такова. Оценките му също са зле...

Родителите ти са повърхностни богаташи. И при твоята тотална липса на себеоценка, най-вероятно са тъпи повърхностни богаташи. Не можеш да съдиш тинейджъри за това какво имат и какво са постигнали. Някой вече ти го каза преди, но именно защото нямат нищо и нищо не са постигнали все още. И разликата между Дани и теб на този етап може и да ти се вижда голяма, но всъщност е несъщуствеваща.


Не мога да потърся съвет от родителите или приятелките си, защото те знаят и за Петър и ще плъзнат клюки за мен, затова се обръщам към вас с апел да ми дадете най-подходящия за моментното ми положение съвет.

Посети психолог, маниите за величие са сериозно нещо.




// Скучно ми е днес. >w<

StringTheoryPracticist
07-12-2014, 13:24
Сензорите ми се зазвъняха и ме алармираха, че някой в тази тема спомена "когнитивна психология"!

Hayashi, занимаваш ли се с това? Говорят ли ти нещо понятията от типа на priming, System 1 / System 2, representativeness heuristic, anchoring, affect heuristic, affective forecasting? Конективизъм като цяло, също така attention/memory/conditioning и подобни low-level но приложими работи? Функциите на невротрансмитерите? Еволюционна психология и разглеждане на поведение чрез game theory и signalling?

Питам защото аз силно се интересувам и си търся събеседници. Въпреки че държа по-малко на количество прочетени книги и научен материал, и повече на умение за психология и за прецизно моделиране на нещата. Идеалния събеседник никога не си мисли, че в някои неща просто няма логика - вместо това идентифицира грешката в модела си и, ако няма по-добър план, поне успешно изхвърля съществуващия си модел и си признава, че не разбира феномена.

Ще ме извиниш авторке, ама и без това сте офтопик. И все пак да допринеса към темата, за да си платя таксата съществуване :D - съветвам те да дефинираш ясно приоритетите и целите си, какво точно искаш. Това не изисква планиране и не елиминира импулсивността - ако си импулсивна и се водиш по настроение, тогава дефиницията ти ще включва неща, които ти харесват. Ключа е в това как наистина ще са нещата след като се случат, а не как ще звучи историята след като я разкажеш. Леко брутален пример, но... много хора очакват брака да носи щастие, но проучванията показват, че *веднага след брака* се наблюдават най-високи нива на щастие, а години след това вече обикновено са по-ниски отколкото преди да е сключен брака. Ефекта на времето е труден за представяне (на места невъзможен), но прекалено често е ключов за анализа на това кое ни прави щастливи.

CookieJoKey
07-12-2014, 13:54
Още от началото ми стана интересно-ти очевидно ни мислиш за по-нисши от теб.Признавам, че може би е така-аз например също съм на 13 години и знам САМО ЕДИН чужд език(английски). Не всички тук за главозамайващо красиви или супер интелигентни. Ти очевидно не харесваш форумите и лицата, пишещи в тях, но въпреки всичко си избрала да влезеш в такъв форум и да зададеш въпрос.
За съжаление, момчетата обикновено не се интересуват от това колко езика знае момичето и колко е интелигентно. Имала съм доста контакти с момчета и съм забелязала, че те не харесват прекалено интелигентни момичета(може да съм попадала само на идиоти, кой знае?). Поради някаква причина(?), когато момичето демонстрира твърде много ум, някои от тях се чувстват като глупаци.
Има и по различни момчета, обаче разбирам, че твоя Дани не е такъв, а си е типично момче(той не е ли по нисш от теб?)
Очевидно ти си разрешила проблема си-зарязала си Питър и си тръгнала с Дани. Тогава може просто да се махнеш от форума и да ни оставиш. Ако си имаш компания, отивай в нея. Надявам се, че в бъдеще ще общуваш само с интелигентни, начетени млади дами. Ние тук не сме такива, тук сме по-прости. Това не ни пречи и някакси се понасяме. Доколкото разбирам, на теб ти е неприятно да общуваш с нас. Тогава по добре не посещавай форуми-тук хората са предимно с по-нисък от теб коефициент на интелигентност...
Възмутих се от отношението ти към Айнщайн-не съм му върла фенка, но той все пак е постигнал доста повече от мен, теб и от хората във форума.
Колкото и да си начетена и интелигентна и колкото и езици да знаеш, се съмнявам, че имаш някакви сериозни успехи в живота(извини ме, ако бъркам), освен да завъртиш главите на няколко момчета и да изкараш няколко стипендии.
Освен това, ако момчето ти е извън категорията, винаги може да го зарежеш и да си намериш някой по-богат, по-умен и по-красив. Момчета има много.
Един страничен въпрос-разбрах, че ти очевидно си красива. Би могла да сложиш своя снимка на профила, а не да заимстваш от Интернет.
На мен също са ми казвали, че съм интелигентна и красива, ама като питам за помощ в теми, не говоря само за това, нали?
Напълно подкрепям мненията на Hayashi и на StringTheoryPracticist(които забелязах преди малко).
Извини ме, ако улавяш сарказъм в писмото ми или ако то напълно те убеди, че с мен не си струва дори да се спори. Все пак аз съм само за 13 и не съм гений(от тази тема разбрах, че ти си близо до това).
Нямам намерение да говоря за психология, понеже нищо не разбирам от това и не искам да се изложа.
Много ще съжалявам за теб, ако момчето те зареже, ще е изпуснало такава интелигентна и начетена млада дама!
И един съвет от мен. Повечето момчета на 13-16 години НЕ обичат да говорят за световната политика или за изкуство(чудно защо?).
Бих написала много по-дълъг коментар, но ме заболяха пръстите-не са свикнали да отговарят на такива теми....

different111
07-12-2014, 13:56
Дай снимка поне да видим дали си хубава. За умна разбрахме :D

BanKai
07-12-2014, 14:19
Бас държа, че hey.mistery и BloodyDreamer са нещо повече от теб, балък. А и не виждам какъв е проблема с Пловдив, ще си ядем от Аладина колкото искаме, леке просто. Стига се изявява като майка Тереза и си седни на гъзо, жалък трол неспособен да завърже една приказка и гугъл-ва думи от нета и се прави на тарикат във форум прикривайки своята идентичност, смешник.

BloodyDreamer
07-12-2014, 14:37
А сега ще попитам вас, момичета, които си позволявате да ме наричате въздух под налягане (и по-специално hey.mistery и BloodyDreamer) - какви са вашите постижения и с какъв акъл заявявате, че сте повече от мен?
Не те нападам. Просто не знам защо не можеш да приемеш един приятелски съвет. Както искаш го приемай, но не изпитвам нуждата да се доказвам пред теб. Наясно съм с това коя съм и каква съм и съм щастлива със себе си и с нещата, които съм постигнала. Имам си цели, спазвам принципите си и това ми е напълно достатъчно. Защо си мислиш, че ако имам само с една стотна по-малко от това, което ти имаш (макар и да не е така), значи ти завиждам? Не се ли замисляш, че при положение, че 99% от писалите в тази тема са на различно мнение от теб (нека да се има в предвид, че единият процент си ти), може би грешиш? Никога ли не се съмняваш в правотата си?
Още повече - не помня да съм казвала, че се имам за повече от теб, или да съм те обиждала по някакъв начин. Фактът, че ти продължаваш да ръсиш обиди насам и натам, показва, че вече нямаш с какво да се защитиш. Казваш, че ние сме по-долу от теб. Обоснови се. Ние ти казахме какво и защо мислим за теб. Ти ни каза какво, но не и защо. А без аргументи всяка мисъл, колкото и вярна да е тя, е просто вятър.

BloodyDreamer
07-12-2014, 15:09
Виж, имам горе-долу представа какво си мислиш, докато четеш тези коментари. Сигурно звуча като стара лелка, но просто искам да ти кажа, че докато продължаваш да мислиш и да се отнасяш по този начин с околните хора, никога няма да достигнеш максимума на това, което би могла да бъдеш, колкото и голям да е потенциалът ти. Повярвай ми, преди няколко години и аз си мислех, че съм по-добра от всички около мен, но после осъзнах, че далеч не е така, че, колкото и банално да звучи, всеки един човек има своята стойност, и че е глупаво и детинско да се разделяме на нива и сами да се поставяме в някакви рамки, понеже човешките качества и способности трябва се оценяват в един много по-широк спектър и далеч не са толкова едностранни и еднозначни, колкото си мислим. И сега съм много по-щастлива, отколкото бях тогава.
Искам да ти дам пример с един съученик. Ще бъда напълно откровена, колкото и грубо да звучи. Той е доста глупав и няма никакви кой знае какви таланти. Но е много честно, добросъвестно и добросърдечно момче. Общувала съм с най-различни хора - много умни, много талантливи, млади, стари, какви ли не. Но това момче е може би най-свестният човек, когото съм срещала. И просто ме боли, че живея в свят, в който нищо от това не се цени.

Auriss
07-12-2014, 15:39
хаха :cool: мите, митеее

пак ли на лов за комплексари си излязъл :lol:

StringTheoryPracticist
07-12-2014, 16:13
хаха :cool: мите, митеее

пак ли на лов за комплексари си излязъл :lol:
Доста е уловил тоя път, нали! :Д

Ама можеше и по-добре, ако ми слушаше съветите :с

UniqueBird
07-12-2014, 16:15
Дани скъса с мен, една моя "приятелка", която също е на море на Свети Влас, му е казала за Петър миналата вечер. Ужасно еее... Звънях му, но той не иска да вдига. Майка ми също разбра, че съм ходила с двама, и ме наказа да не излизам от хотела до края на седмицата (мога да ходя най-много до огромния плувен басейн и бара.) :( Какво да правя сега?

UniqueBird
07-12-2014, 16:16
Доста е уловил тоя път, нали! :Д

Ама можеше и по-добре, ако ми слушаше съветите :с

ТЪПАК, ТРЯЯШЕ ДА ИЗЧАКАШ :Д

anonymous708973
07-12-2014, 16:16
Митко не е чак толкова грамотен :)

anonymous895156
07-12-2014, 16:19
Започваш да ме обиждаш, пловдивчанке :x

anonymous908491
07-12-2014, 16:45
Да не бягам от темата - преди малко скъсах с Петър

Сега самичка ли си ?

NomNomNom
07-12-2014, 16:50
Не мога да повярвам, че прочетох всичко това :lol:
Edit : Бяха избрани два много противни мъжки образа, почти ми убиха желанието да продължа.

BloodyDreamer
07-12-2014, 16:59
Dayum. Трябваше да си послушам инстинктите :D

DarkTemplar
07-12-2014, 17:12
След първата страница щях да кажа, че тая девойка е идеална за съпруга на Митко. :D Мите, нарцис такъв, стига се ебава с хората. ;]

Deadlock
07-12-2014, 17:13
Хайде да си ги мерим с тролаа :Д

tireheb
07-12-2014, 17:17
стига вече мите

Christinna
07-12-2014, 17:17
Сега се чувствам нелепо хахахах...

Mary_Jane_69
07-12-2014, 17:41
Mitkoooooooooooooooooooooooo

CookieJoKey
07-12-2014, 18:09
Ти си си виновна. Можеше да кажеш на,,Дани,, за ,,Петър,, или просто да не се захващаш.
Подозирам, че е скъсал с теб, защото,(не се обиждай)ако и в живота се държиш така, както и тук, му е писнало...
До първия ти коментар-не ни познаваш, за да имаш право да ни обиждаш...
Много ми стана смешно онова за добрите гени. Все едно ще си правите деца или нещо такова :D
Сега си търпи наказанието-заслужи си го.

StringTheoryPracticist
07-12-2014, 18:36
що се издаде :(

Borntobewild..
07-12-2014, 18:51
Дай снимка поне да видим дали си хубава. За умна разбрахме :D

+1111

anonymous895156
07-12-2014, 18:52
+1111

ти си много проста ма

Fisherman
07-12-2014, 18:55
митко,какво е чувството да нямаш приятели

anonymous895156
07-12-2014, 18:56
питах те, но не ми отговори от срам

Fisherman
07-12-2014, 19:30
верно ли в димитровград се учи само до 8ми клас

anonymous895156
07-12-2014, 19:39
верно ли не си изкретал и до осми клас

Auriss
07-12-2014, 20:00
kawaiii

кога ще се взимате ;3

tori
07-12-2014, 20:45
Е, Митенце, бързо се отказваш. Поне Дани наеба ли?

anonymous895156
07-12-2014, 20:51
охо

draid
07-12-2014, 21:32
Най-тъжното е че макар и на майтап наистина съществуват такива индивиди, че даже съм се и сблъсквал. Много добре е подбрано действащото лице за максимално доближаване до реалността.

diksi
07-12-2014, 21:40
напоследък се чувствам... празна.

дай му да те напълни

Hayashi
07-12-2014, 23:22
Най-тъжното е че макар и на майтап наистина съществуват такива индивиди, че даже съм се и сблъсквал. Много добре е подбрано действащото лице за максимално доближаване до реалността.

И аз. :(

И даже не получих отговор, сега се чувствам тъпо. А написах толкова интелигентен и начетен коментар. Само дето не съм на 13, ех.


// Цяла нощ ще си мисля за тоя проклет дюнер сега, ебаси.

UniqueBird
07-13-2014, 00:07
И даже не получих отговор, сега се чувствам тъпо. А написах толкова интелигентен и начетен коментар. Само дето не съм на 13, ех.

на първо четене не видях използвани чуждици на килограм и завъртени изречения => не е интелигентен :с

Borntobewild..
07-13-2014, 01:09
снимка дай

StringTheoryPracticist
07-13-2014, 04:34
И аз. :(

И даже не получих отговор, сега се чувствам тъпо. А написах толкова интелигентен и начетен коментар. Само дето не съм на 13, ех.


// Цяла нощ ще си мисля за тоя проклет дюнер сега, ебаси.
*Ахъм*

RiB
07-13-2014, 07:40
Много си тъпа :)

Fisherman
07-13-2014, 12:43
верно ли не си изкретал и до осми клас

да,зех 4 години за 1,яд ли те е селянче

Fisherman
07-13-2014, 12:43
http://x2.fjcdn.com/thumbnails/comments/5216904+_f8ec625219e3e73e2b6bf069ce579bf5.gif

Fisherman
07-13-2014, 12:44
селянчето го е яд,че освен пъдар друга реализация няма,или да кара камион с мляко

anonymous895156
07-13-2014, 12:50
ще ме праят шефче в бор-чвор

Adorable Sunshine
07-13-2014, 15:31
Шокирана съм! Да се мислиш за нещо повече от другите, да се водиш само от физическата красота и материалните облаги те правят нисш човек. Само това ще ти кажа, аз нали не съм много интелЕгентна и имам беден речник.. затова ще се огранича.
Нисш човек, запомни ги тези 2 думи. :)

sasfaghhh
07-13-2014, 15:36
на първо четене не видях използвани чуждици на килограм и завъртени изречения => не е интелигентен :с

ДаНо Да нЕ сИ тОЛкоВа ТъпА КолКо То ИзгЛеЖдА

seek&destroy
07-13-2014, 19:31
Казаха ти вече, сбъркан.

RapExotic
07-13-2014, 19:47
Още ли се връзвате на този трол :D

Мислех, че вече е под катинарче..

Fisherman
07-13-2014, 19:47
ще ме праят шефче в бор-чвор

да в бор чвор ше си шефче на лопатата

http://allgatesbrewery.com/allgates-brewery-blog/wp-content/uploads/2010/10/Shoveling-Shit-2.jpg

anonymous895156
07-13-2014, 20:28
да в бор чвор ше си шефче на лопатата

http://allgatesbrewery.com/allgates-brewery-blog/wp-content/uploads/2010/10/Shoveling-Shit-2.jpg

пак ли си си прайл селфи

golemiq_korab_minava
07-13-2014, 20:46
оо митето копал

mayaaa
07-13-2014, 21:47
Ех, Мите, Мите, знаех си, че на теб ми звучи. Не се обиждай. :D Ся ме е яд, че все пак отговорих макар и с off-topic. :cool:

fevoos
07-13-2014, 22:31
един безспорен самоизтъкващ се интелект...нИ сЪ връзва особено
le troll (:

anonymous708973
07-13-2014, 23:45
пак ли си си прайл селфи

:lol:

Fisherman
07-15-2014, 16:31
пак ли си си прайл селфи

да,със сестра ти

anonymous895156
07-15-2014, 20:37
да,със сестра ти

верно ли хари потър ти е братовчед

hopekiller
07-15-2014, 23:18
С любезното съдействие на връзките ти за обувки, би могла да оскверниш полилея с псевдо-интелектуалната ти душица.
Успех, презадоволено момиченце - пожелавам ти скоро да осъзнаеш, че Земята се върти единствено около собствената си ос, луната и слънцето, но за голямо разочарование - не около теб.
Ако Дани е бил за Германия, честито!

anonymous895156
07-16-2014, 00:01
Успех, презадоволено момиченце - пожелавам ти скоро да осъзнаеш, че Земята се върти единствено около собствената си ос, луната и слънцето, но за голямо разочарование - не около теб.

лололололололололол

AnarchyBoy
07-16-2014, 00:20
ahhahahahahhahahahahha

Auriss
07-16-2014, 00:25
hopekiller
случил е на ник мхм

Dampius
07-16-2014, 09:55
О, не, аз настоявам да се "похвалиш" с постиженията си така, както и аз направих преди малко - тук, пред очите на всички, за да ни оправдаеш свръх комплексарското си поведение спрямо мен. Или те е страх, че нямаш такива, защото от писане във форума си загубила способността си да правиш нещата правилно, отлагаш всичко за утре, за да имаш време да пишеш тук, и единствено се рееш безцелно във виртуалното пространство, четейки любовни истории на 12-годишни? Това не го казвам само аз, заявяват го редица съвременни видни психолози.

Айнщайн е леке, никога не бих искала да приличам на подобен човек.

Защо мислиш така, заради опитите по ядрена физика и последиците от това,или просто защото е евреин?

LadyDi
07-16-2014, 10:21
ох, митко, миткооо....

почвам сериозно да мисля, че имаш нужда от специализирана помощ
в съзнанието ти живеят твърде много душици

anonymous895156
07-16-2014, 10:24
а знзн
гениите сме така

LadyDi
07-16-2014, 10:25
вечно неразбрани...

valeryyy8
07-16-2014, 21:38
Защо си толкова повърхностна ? Важно е дали е добър човек , дали те уважава и най - вече дали се обичате.Аз ако обичам някой бих живяла и на улицата само за да съм с него...Това поколение е супер зле и ме е срам че съм от него (на 15 съм)..Също така всички хора са равни няма категорий.

Christinna
07-16-2014, 21:53
Защо си толкова повърхностна ? Важно е дали е добър човек , дали те уважава и най - вече дали се обичате.Аз ако обичам някой бих живяла и на улицата само за да съм с него...Това поколение е супер зле и ме е срам че съм от него (на 15 съм)..Също така всички хора са равни няма категорий.

Хора, четете ВСИЧКИ коментари.. :D

valeryyy8
07-16-2014, 22:02
да прочетох ги със закъснение :D :D

anonymous895156
07-16-2014, 22:04
Също така всички хора са равни няма категорий.

дойдох тук да се смея

valeryyy8
07-16-2014, 22:14
Човек да не направи правописна грешка... :D :D

anonymous908491
07-16-2014, 22:19
гениите сме така

Гарантирам ти, че не сме така

anonymous708973
07-16-2014, 22:26
лололололололололол

E, не, братче!
хаштаг даполучишурокпофизиказасе дмиклас

therichbitch
07-17-2014, 00:23
С любезното съдействие на връзките ти за обувки, би могла да оскверниш полилея с псевдо-интелектуалната ти душица.
Успех, презадоволено момиченце - пожелавам ти скоро да осъзнаеш, че Земята се върти единствено около собствената си ос, луната и слънцето, но за голямо разочарование - не около теб.
Ако Дани е бил за Германия, честито!

пропуснал си Нептун

vikAy
07-17-2014, 21:35
Разбрах, че всеки 2-ри се казва Митко, нали така, Мите?

vikAy
07-17-2014, 21:36
Митко?

Айляк Майна
07-17-2014, 23:30
Хахахаха толкова не се бях смял от мноооого време :D

Zuzunka
07-19-2014, 12:02
1. Ти си извън конТРОЛ ,Тролче!
2. Какво значи,че той е "под категорията ти",ти да не би да си Зевс или Аполон ,че да си по-добра от другите?
3. По-красива си? Дай снимка!
4. И какво като си богата? Това дава ли ти право да смяташ другите за по-низши от теб?
5. Млада дама? Ти още памперсите не си свалила...
6. Имам чувството че си направила тази тема,само за да се изфукаш.

didi_marin0va
07-19-2014, 12:16
Държа да отбележа, че с написаното долу не целя да се самоизтъквам и да правя нещата да изглеждат така, сякаш съм нещо повече от момичетата тук (въпреки че в общия случай това е истина.) Просто търся място, на което да излея дълбоко потисканите от моя страна чувства и да получа адекватен съвет относно ситуацията, в която се озовах...

Още утре смятам да зарежа Петър във Фейсбук и да разбия подгизналото му с холестерол сърчице, но ме терзае въпросът какво ще правя след това. Дани е от София и ще може да се виждаме през цялата година, но, за Бога, как ще го представя на приятелите си? Първоначално ще ми завидят за сексапилното му излъчване и възрастта му, естествено, но когато разберат, че в главата му има само футболни топки и бръмбари, ще започнат ме гледат единствено със съжаление и подигравателно снизхождение. А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така. Друго нещо, което няма да харесат, е, че не учи в престижно училище, а в пропаднало такова. Оценките му също са зле...

С няколко думи – той е под моята категория, но го харесвам и животинският ми нагон да се възползвам от красивите му гени започва да надделява над здравия разум. Не мога да потърся съвет от родителите или приятелките си, защото те знаят и за Петър и ще плъзнат клюки за мен, затова се обръщам към вас с апел да ми дадете най-подходящия за моментното ми положение съвет. Наистина се нуждая от такъв, защото напоследък се чувствам... празна.

Забременей от него и му роди дете. Така ще бъде твой завинаги. След това избягайте зад граница. После ти може да започнеш работа благодарение на перфектното си CV. Е, вярно на няколко места ще отхвърлят молбата ти за работа, защото си прекалено квалифицирана за повечето фирми, но вярвам, че все пак ще успееш да започнеш работа като вицепрезидент в Ейпъл. Ти си умна и ще работиш, за да издържаш съпруга и новородената ти рожбата. С изкараните от теб пари може да си купите огромен и красив ландшафт, където да си направите имение и да отглеждате еднорози. Така всички ще заживеят щастливо благодарение на това, че водят екологичен начин на живот и са фенове на устойчивото развитие, което позволява използването на природни ресурси, без нарушаването на естествения баланс в природата...


:D :D :D :D :D

didi_marin0va
07-19-2014, 15:01
Забременей от него и му роди дете. Така ще бъде твой завинаги. След това избягайте зад граница. После ти може да започнеш работа благодарение на перфектното си CV. Е, вярно на няколко места ще отхвърлят молбата ти за работа, защото си прекалено квалифицирана за повечето фирми, но вярвам, че все пак ще успееш да започнеш работа като вицепрезидент в Ейпъл. Ти си умна и ще работиш, за да издържаш съпруга и новородената ти рожбата. С изкараните от теб пари може да си купите огромен и красив ландшафт, където да си направите имение и да отглеждате еднорози. Така всички ще заживеят щастливо благодарение на това, че водят екологичен начин на живот и са фенове на устойчивото развитие, което позволява използването на природни ресурси, без нарушаването на естествения баланс в природата...


:D :D :D :D :D

:D Като си чета поста падам от стола...

bilqnavod
07-19-2014, 15:13
Определено това не е тема написана от 13 годишно момиче. Не те знам какво си мъж или жена си или пък млада дама, ако въобще знаеш какво значи дама..., но хахахахаха ти си абсолютен ТРОЛ. Ебаваш се с нас, целия форум, темата е напреднала, определено търсиш евтина сензация. Дори и богата да си или богат да си, мирогледа ти е толкова тесен, най-вероятно колко колкото акъла ти, да напишеш подобна история.

socareless
07-19-2014, 16:15
митко премазаната от обществото малолетна подлога пак се прави на оригинален,със същия успех, обаче като стоката на димитровградския пазар

bilqnavod
07-19-2014, 16:39
С твоя интелект не бих си отваряла устата толкова много. Научи се кога и пред кого да мълчиш, девойче.

Ти да не си няква лелка, че и говориш на "девойче"! Ебаси и думите, ебаси и термините... пфф

The Cheetah
07-19-2014, 17:52
то няма друго кво да е освен трол
очевидно е

LadyDi
07-19-2014, 17:58
наистина е хубаво да прочитате и някое друго мнение, освен първото...
да не се излагате, не за друго

draid
07-19-2014, 21:31
наистина е хубаво да прочитате и някое друго мнение, освен първото...
да не се излагате, не за друго

Неее развали ми рахата

LadyDi
07-20-2014, 07:07
Неее развали ми рахата

ти ако си мислиш, че някой ще ми обърне внимание...

anonymous908491
07-20-2014, 09:54
ти ако си мислиш, че някой ще ми обърне внимание...

Чудех се защо пишеш тук, ти внимание си търсила.

LadyDi
07-20-2014, 09:58
Чудех се защо пишеш тук, ти внимание си търсила.

не ти се отдава, не се мъчи

anonymous908491
07-20-2014, 10:06
не ти се отдава, не се мъчи

Чудех се вчера кой ми триеше всеки коментар за порното 'нюанси в сиво' или каквото е там, вече знам.

LadyDi
07-20-2014, 10:21
Чудех се вчера кой ми триеше всеки коментар за порното 'нюанси в сиво' или каквото е там, вече знам.

казах ти да не се мъчиш...

anonymous908491
07-20-2014, 11:57
казах ти да не се мъчиш...

Продължавам да съм учуден

LadyDi
07-20-2014, 12:33
Продължавам да съм учуден

не съм изненадана

anonymous908491
07-20-2014, 12:34
не съм изненадана

Преброй чуденките, да видя дали си внимавала

seek&destroy
07-20-2014, 19:57
наистина е хубаво да прочитате и някое друго мнение, освен първото...
да не се излагате, не за друго

Пък аз се чудя що остроумничиш, вместо да я заключиш тая тема, но уви...

fenkaaa
07-30-2014, 20:29
Ти ако не си трол, си едно малко превзето момиченце, общо взето направо си си чиста кифличка, без мармалад! Коя си ти бе, мадам, че другите да са " по-нисши " от теб? Коя беше ти, че не мога да разбера, някъде ще го ядеш много!

tori
07-30-2014, 20:32
Още ли я дискутирате тая тема?! Митето тоя път яко тролна.

RagioL
07-30-2014, 20:46
не ти се отдава, не се мъчи

а какво му се отдава на човека?

Зайче..
07-30-2014, 21:15
А родителите ми? Не казвам, че са повърхностни богаташи, но те държат на това човекът до мен да е добре материално осигурен, което в случая не е така. Друго нещо, което няма да харесат, е, че не учи в престижно училище, а в пропаднало такова. Оценките му също са зле...


Да, понеже ти ще се жениш за него и за това трябва да е много добре осигурен :Д
Нищо, че 15 годишния ти пиклив приятел (или вече бивш) се хвали с парите, за които майка му и баща му сигурно си съдират задниците, но НИЩО - важното е да има, да се прави на баровец човека и простите шматки (без извинение) да му се връзват на плиткия мозък.

между другото не съм чела цялата тема, така че не знам как се е развила :Д ако си трол, браво за простотиите, които си написала ((((((:

anonymous708973
07-30-2014, 21:17
Eee, прочети темата, забавна е :д

102
07-30-2014, 21:18
между другото не съм чела цялата тема, така че не знам как се е развила :Д ако си трол, браво за простотиите, които си написала ((((((:

по-добре трол отколкото като теб

Зайче..
07-30-2014, 21:20
Eee, прочети темата, забавна е :д

сега се върнах малко назад и видях, че е ебавка :Д
но като цяло и да не беше, нямаше да съм изненадана, защото колко такива ги има......

anonymous895156
07-30-2014, 21:24
защо скачате на младата дама, вижте колко е ерудирана

RagioL
07-30-2014, 21:31
по-добре трол отколкото като теб

що се държиш злобно към момичето е?

102
07-30-2014, 21:37
ся ми стана криво
много ти благодаря
гупак

tori
07-30-2014, 21:38
ся ми стана криво
много ти благодаря
гупак
Леле, ти си способен на чувства?!

102
07-30-2014, 21:39
базик ве

tori
07-30-2014, 22:13
А, аз пък се уплаших.

102
07-30-2014, 22:25
сирак си откъм грижи уе

tori
07-30-2014, 22:31
А така! Това е духа!

LadyDi
07-31-2014, 05:43
Пък аз се чудя що остроумничиш, вместо да я заключиш тая тема, но уви...

защото мога, уви...

™♥_* KrIsii *_♥™
07-31-2014, 20:00
Нямам думи относно тая тема. Потресена съм от глупостта на хората. Добре имаш гадже и твърдиш, че си по-интелигентна от останалите на твоята възраст. Виж не знам в кой свят живееш, но мисля че е редно да заживееш в реалността и да престанеш да мислиш за пари на 13 години -.-

anonymous895156
07-31-2014, 21:02
™♥_* KrIsii *_♥™