PDA

View Full Version : влюбен ли съм*=



cezar2001
07-11-2014, 22:57
Харесвам едно момиче двамата сме доста добри приятели,проблема е че ако и кажа че я харесвам ,а тя каже че не изпитва същото може да си скапем приятелството.От една страна не искам да я губя като приятел а от друга я искам за гадже.А също така смятам че ми е малко над нивото,защото е интелигентна,красива,с чувство за хумор и е всепризната откачалка като мен естествено,а също така е и отличничка,и аз искарвам хубави оценки но основно мн.добър.какво да правя

Tempest
07-11-2014, 23:04
на колко си години..?

d-r.Zob
07-11-2014, 23:17
не, че си влюбен, по-точно я харесваш => тийнейджърска любов

Tempest
07-11-2014, 23:27
влюбен да си може и 2те да значи.. влюбването е сложен процес, водещ или до харесване, или до любов.. но следствието ти е правилно..

относно питащия - ако мислиш, че имаш възможността да бъдеш добър приятел с нея, недей, притискай го тва в себе си, ше доживееш мига, в който ше я виждаш с някого и ше се ядосваш, че не си ти човека до нея.. ммда, много е надъхващо тка ;)
Питай я, човек.. не я питай, директно й постави условие.. "харесвам те", кажи, "не спирам да мисля за тебе".. ей такива работи, ръиш ли.. нещо, което може да я докосне, щото те не гледат само бицари и гъзове, гледат и колко си Ентелигентен (все пак каза, че не е пълен мрак момичето)..
Ако смяташ, че евентуално може да има нещо и от нейна страна, действай.. ако ли не - забрави я като такава опция..

CookieJoKey
07-12-2014, 13:59
Вероятно си влюбен :)
И не се безпокой, според мен момичето ще те хареса(шесто чувство)
Късмет :D

RapExotic
07-12-2014, 19:34
Можеш да разбереш дали те харесва и без да я питаш директно. Така ще си спестиш срамът от отрязване, ако случайно не изпитва същите чувства.

vanqsp
07-15-2014, 16:02
Замисли се за нейното държание, постъпките и и отношението и към теб. Ако в нито едно от тях не намираш някакъв знак, че може би не е безразлична, няма нищо към теб, ако обаче е обратното действай :)

Josefinne
07-15-2014, 16:13
Ами, покани я на среща.
Не е нужно да й казваш, че я харесваш или че си влюбен в нея, но ако й го покажеш и наблюдаваш как се държи по време на срещата и след това , може да бъдеш по-сигурен за това какво чувства тя към теб.
Друг изпитан начин, стар колкото света, е просто да питаш нейната на-добра приятелка какво й е споделила за теб и дали те харесва :)