PDA

View Full Version : Сериозен проблем с теглото. Моля помогнете!



Nick_olay
07-12-2014, 03:00
Здравейте,

Имам си приятелка от година насам и всичко върви наред, освен че имам проблем с теглото, но не моето, а нейното. Още от ранна тинейджърска възраст съм запален по фитнеса. Храня се правилно, спазвам даден режим, тренирам редовно и мога да кажа, че съм в много добра физическа форма. Преди повече от година, случайно се запознах с едно момиче. В началото бяхме само приятели и така разбрах че имаме много общи неща, единственият проблем беше че тя беше малко по-пълничка, а аз винаги съм си падал по добре сложени момичета. Реших обаче че тя си заслужава и че ще и предложа да започнем да излизаме и се надявах че с течение на времето ще успея да и повлиая, за да започне и тя да се движи повече и да влезе във форма. Започнахме да се виждаме, излизахме, все я карах да ходим да тренираме, а тя все отказваше. Когато аз бях във фитнеса, тя беше в къщи пред телевизора или компа. Когато аз ядях салата за вечеря, тя се тъпчеше с пържени картофи. Започнахме да се караме, бил съм я притискал и т.н. А тя пък вместо да свали някой друг кг, взе че качи. В началото като тръгнахме тя беше 165см висока и 62 кг, а сега е 78кг. Отказва дори да се опита. Според мен това не е нормално и исках да отидем заедно на доктор, за да я прегледа, понеже 15кг за една година са си доста, а и тя продължава да трупа. Определено имам чувства към нея но и ме е срам да сме заедно. Всичките ми приятели са стегнати както и техните момичета, само моята се прави че не и пука. Онзи ден асансьора в нейният блок се бе развалил и тя за малко да колабира, докато се изкачим по стълбите А ЖИВЕЕ НА 3ТИЯ ЕТАЖ!!!
Не знам какво да правя, мислил съм какво ли не и не помага, а просто не съм щастлив. Готина е като човек, но мисля че в една връзка трябва да има и физическо привличане. Мислил съм да скъсам с нея, но ме е жал. Моля дайде ми някакви идеи какво да правя, понеже това вече не се търпи

Аз съм на 23, а тя на 20, ако има някакво значение в случая.

chestbrah1
07-12-2014, 05:02
давай ѝ л-карнитин или фат бърнър

marilyn
07-12-2014, 15:39
Здравейте,

Готина е като човек, но мисля че в една връзка трябва да има и физическо привличане. Мислил съм да скъсам с нея, но ме е жал.

Не знам дали има нужда изобщо да коментирам. Ясно е, че трябва да има физическо привличане, ако го няма, каква връзка е това? Не може да си с някой, само защото ти е жал за него.

И все пак, къде гледа като я взима? Момичето дали е дебело или не, няма да коментирам, може да е нормална, но да ти се вижда дебела, всеки има вкус. Но явно ти харесваш друг тип мацки, защо не си хвана такава по твой вкус?

RapExotic
07-12-2014, 19:42
Щом това ти е проблема занчи не я обичаш достатъчно.

Illusion772
07-12-2014, 21:06
За съжаление човек историята ти ми звучи позната. И сега вече разбирам, че на сила хубост не става - щом тя не иска и е слабохарактерна , ти ако ще да си най-запаления атлет нищо не можеш да направиш.
Пък и погледни от една по-различна гледна точка - тя може да не иска да се промени, защото така й е по-лесно - в смисъл хората гледат по-снисходително на пълничките момичета и на тях им е по-лесно така (живия пример за това беше бившата ми - пълна , но обградена от хора които никога не биха го признали това от съжаление).
Аз лично бих те посъветвал да се разделиш с нея, защото проблема й ще доведе до това по един или друг начин - по-добре ти й бий шута ;)

Nick_olay
07-12-2014, 22:03
marilyn, както казах, хареса ми като човек. Тя наистина има много красиво лице и е или поне беше забавна и готина. Харесваше ми да си говорим, умна е, с нея мога да разисквам различни теми, а и се надявах малко или много да последва моят пример и да започне да се грижи повече за себе си. Уви състоянието и стана още по-зле

RapExotic, коментарът ти е малоумен. Това че имам чувства към нея, не означава, че трябва трябва да си трая докато я гледам как се тъпче и тлъстее. Може да звучи лошо, но е точно така. Нищо не иска да правим заедно, освен да лежим на дивана или в леглото. Викам я с мен в някой клуб или на купон, не иска, понеже много се изморявала като съм я карал да танцува. По магазини не ходи, понеже били далече, а и не можела да си намери хубави дрехи нейният размер. Сърди се когато ходя на фитнес, понеже имало много момичета, а тя самата отказва да дойде с мен, понеже не обичала да се поти. Винаги има някакво извинение, или е неразположена, или е изморена, или дават любимият и сериал точно тази вечер, или и трите неща едновременно. Дори секс когато правим тя все иска да е отдолу, възможно най-малко движения ако може за нея.
У нас като спи и и предлагам плодове за закуска, тя си прави садвичи, супата задължително с хляб и все някакви такива. Казвал съм и че така повече не мога, а тя почва да реве. Не съм държал на нея, не съм я ценял, бил съм повърхностен и какво ли още не. А това, че е качила 15 кг за една година и се притеснявам за здравето и, не се брои. Нейният размер не бил моя работа.

Illusion772, на път съм наистина да се откажа, колкото и да не ми се иска. Просто много бих искал да и повлияя по добър начин.
Моля ви, посъветвайте ме какво да правя и как да и дам нужната мотивация, за да направи тази нужна промяна

Illusion772
07-13-2014, 00:01
marilyn, както казах, хареса ми като човек. Тя наистина има много красиво лице и е или поне беше забавна и готина. Харесваше ми да си говорим, умна е, с нея мога да разисквам различни теми, а и се надявах малко или много да последва моят пример и да започне да се грижи повече за себе си. Уви състоянието и стана още по-зле

RapExotic, коментарът ти е малоумен. Това че имам чувства към нея, не означава, че трябва трябва да си трая докато я гледам как се тъпче и тлъстее. Може да звучи лошо, но е точно така. Нищо не иска да правим заедно, освен да лежим на дивана или в леглото. Викам я с мен в някой клуб или на купон, не иска, понеже много се изморявала като съм я карал да танцува. По магазини не ходи, понеже били далече, а и не можела да си намери хубави дрехи нейният размер. Сърди се когато ходя на фитнес, понеже имало много момичета, а тя самата отказва да дойде с мен, понеже не обичала да се поти. Винаги има някакво извинение, или е неразположена, или е изморена, или дават любимият и сериал точно тази вечер, или и трите неща едновременно. Дори секс когато правим тя все иска да е отдолу, възможно най-малко движения ако може за нея.
У нас като спи и и предлагам плодове за закуска, тя си прави садвичи, супата задължително с хляб и все някакви такива. Казвал съм и че така повече не мога, а тя почва да реве. Не съм държал на нея, не съм я ценял, бил съм повърхностен и какво ли още не. А това, че е качила 15 кг за една година и се притеснявам за здравето и, не се брои. Нейният размер не бил моя работа.

Illusion772, на път съм наистина да се откажа, колкото и да не ми се иска. Просто много бих искал да и повлияя по добър начин.
Моля ви, посъветвайте ме какво да правя и как да и дам нужната мотивация, за да направи тази нужна промяна

Ами аз се сещам за няколко неща - смени фитнеса - ходете някъде където има по-малко хора - знам че ще е жертва за теб , но ти решаваш.
Взимай я на фитнес - като ходиш, изпращай и тия женските фитнес мотивации от youtube , сложи един like в facebook-а на някоя фитнес страница и започни да харесваш/споделяш снимки на трениращи мацки. Като имате повод й подари една карта за фитнеса (този с по-малко хора). Тичайте заедно, но някъде в гора/парк с по-малко хора.
За това се сещам за сега. Но още веднъж ти казвам - погледни какво съм написал в горния ми коментар, ако съм прав и е това - номера няма да мине и вероятно нещата ще станат по-зле.

RapExotic
07-13-2014, 05:33
RapExotic, коментарът ти е малоумен. Това че имам чувства към нея, не означава, че трябва трябва да си трая докато я гледам как се тъпче и тлъстее. Може да звучи лошо, но е точно така. Нищо не иска да правим заедно, освен да лежим на дивана или в леглото. Викам я с мен в някой клуб или на купон, не иска, понеже много се изморявала като съм я карал да танцува. По магазини не ходи, понеже били далече, а и не можела да си намери хубави дрехи нейният размер. Сърди се когато ходя на фитнес, понеже имало много момичета, а тя самата отказва да дойде с мен, понеже не обичала да се поти. Винаги има някакво извинение, или е неразположена, или е изморена, или дават любимият и сериал точно тази вечер, или и трите неща едновременно. Дори секс когато правим тя все иска да е отдолу, възможно най-малко движения ако може за нея.
У нас като спи и и предлагам плодове за закуска, тя си прави садвичи, супата задължително с хляб и все някакви такива. Казвал съм и че така повече не мога, а тя почва да реве. Не съм държал на нея, не съм я ценял, бил съм повърхностен и какво ли още не. А това, че е качила 15 кг за една година и се притеснявам за здравето и, не се брои. Нейният размер не бил моя работа.

Ако тя сама не пожелае да се промени ти нищо не можеш да направиш. Щом си се влюбил в нея такава, значи трябва да я приемеш каквато е. Или просто да се разделиш с нея, което пак значи, че не я обичаш достатъчно за да я приемеш. Може да има някакъв хормонален или метаболичен проблем. Дебелеенето и липсата на енергичност не винаги се дължи на мързел.

RiB
07-13-2014, 07:38
Мразя такива хора. Отвращават ме, че не уважават себе си! Много е лесно да се дават мнения отстрани, но все пак моето би било да се разделиш с нея. Не може така - да ти се живее, а някой да ти е като спирачка на това. Аз също спортувам и не искам приятелката ми да е мързел, но за жалост RapExotic е много прав... ако някой не иска да се промени, няма какво да направиш по този въпрос.

vanqsp
07-14-2014, 16:48
Има хора, които знаят, че теглото им надвишава нормалното, но въпреки това не предприемат нищо и не искам да те отчайвам, но те си остават така и на 20 и 30 и 40.... Ако смяташ, че си опитал по всякакви начини да я накараш да си обърне внимание и да започне да тренира и въпреки това тя не го е направила, то тогава моят съвет е да я оставиш. Щом тя самата не иска да си помогне, какво остава за теб...

CrazyLittleThing
07-14-2014, 17:33
Съгласна съм с всичко изписано до момента.
Мисля че също би помогнало сериозен разговор с нея ( да, колкото и изтъркано да звучи ). Кажи й всичко, което написа тук, без да й спестяваш нищо, не се бой да бъдеш по - остър. Така де, няма какво да губиш - след като не става с добро, пробвай с лошо. Ако пък не, прав й път. Дебели момчета, които няма да й правят проблем за това има колкото ще. А ти като човек в добра физическа форма е съвсем логично да си търсиш и такова момиче. ( и не, не съм повърхностна, както много от вас биха казали, просто това си е самата истина ).
Успех на автора, ще следя темата, дръж ни в течение.

bloodyF
07-14-2014, 21:16
Ами предложи и да тренирате заедно, кажи че искаш да си с нея във фитнеса или нещо такова.
Кажи и че се притесняваш за теглото й и че е качила толкова много /това наистина е доста за една година/
Ако не стане така и тя не ти харесва по този начин, по-добре се разделете, отколкото само да се залъгвате един друг.

de-X-ter
07-15-2014, 07:16
Тука има нещо много странно....манията на всички жени, без значение дали са дебели или слаби е именно отслабването!

Всяка една жена/момиче гледа диети, програми и т.н. Всяка една жена би положила услие за да изглежда по-добре!
Тук може би има някакво друго обяснение, до което може да достигне автора - дали е някакъв психически тормоз, семейна черта, дълбока депресия...варианти бол

Ако държиш на момичето като човек,приятел...опитай да разбереш какви са причините за нежеланието й да си подобри начина на живот. Защото дебелостта - не е просто кофти изглеждане, може да доведе до различни проблеми.

Ако момичето е с инициали М.М....зарежи

angelche3
07-15-2014, 08:27
Ако бях на твое място щях да се опитам да я помоля мило без да и викам или да и го казвам сърдито. Щях да я моля да отслабне и да и казвам да го направи за мен... помоли я, кажи и да го направи за теб и че я обичаш. Аз пък съм много слаб и никоя няма да ме иска защото съм смешен направо. На 17 ставам а приличам на 14-15 годишен... срам ме е от себе си. И в 2-та случая е лошо, и да си дебел и да си слаб.

dimitar_ak
07-15-2014, 08:31
Защо си с жена, която не харесваш?

Josefinne
07-15-2014, 16:42
Противно на всички мнения по темата до тук, мисля, че трябва да спреш да говориш с нея по този въпрос, да я караш да ходи на фитнес или да спазва диети.
Факт е, че много хора и не само жени, особено в тийнейджърска възраст, се хранят нездравословно и се пристрастяват към емоционалното хранене. Най-често това се свързва със стреса. Така, както си описал ситуацията, струва ми се, че вместо да й помагаш, като постоянно я насилваш да се храни с плодове и да спортува, ти й вредиш, защото й създаваш стрес. Всяка твоя дума, действие и жест в този смисъл й крещи, че ти не я харесваш. И тя се чувства нещастна. И си яде още повече. А ако я обичаш - спри да я караш да се чувства зле, заради това, което е. Мислиш, че тя не го знае? Че не го вижда всеки ден в огледалото, в размер L или XL? Лъжеш се...Това е все едно да имаш двойка на изпит, за който много си се старал и тя да идва и час по час да те пита колко имаш и как така.
В този случай смятам, че позитивната стимулация би била по-добрият вариант. Спри да показваш неодобрението си, а започни да й показваш колко я обичаш, да й правиш комплименти за това, което харесваш в нея. Например, каза, че имала хубаво лице, че била готина като характер - казвай й го по-често и по различни поводи. Като се случи да си купи нещо ново, колкото и рядко да е - кажи й , че много ти харесва как й стои, че е много елегантна или че подчертава очите й, какъвто е случая.
И накрая, като човек, който тази година свали 8 кг. , искам да кажа, че отслабването по един или друг начин е тежко. Особено в началото. За това човек трябва да бъде сам мотивиран, а не мотивацията да му идва отвън. Защото идващата отвън мотивация, може да бъде полезна, но за кратко и за малко. А когато си сам, вкъщи, в леглото или пред хладилника - кой ще те спре да си развалиш диетата? Кой ще те накара да отидеш на фитнес? За това трябва да събереш сам сили и сам да се мотивираш - защото в ключовите моменти си сам! За това и единственото , което можеш да направиш , е да създадеш условия, такава мотивация да се възникне в нея.
Може и да не стане, може и тя никога да не отслабне. За това я погледни такава, каквто е сега и ако не можеш да я приемеш, то откажи се, защото никога няма да успееш да създадеш положителна нагласа в нея и желание да се промени.

Minwu
07-15-2014, 17:28
Обикновено тези проблеми са психологически. Наднорменото тегло може да се дължи на 1). несигурност (най-вече в себе си) 2). неспособност да се справи с чувствата си. Не може да приема или дава любов. 3). НЕ-любов към себе си. Затова е много трудно да се измъкне човек от този порочен кръг. Опитай се да й помогнеш да започне да обича себе си.

Щом не се движи в началото ще й бъде много неприятно и гадно, но след седмица/две тялото започва да си го иска само. Става нужда/навик и ако не продължи да спортува ще се чувства отпаднала и като пача...

Защо не й предложиш нещо по-леко, което не се приема много като спорт, ами по-скоро като забавление. Карайте заедно колело, ходете на разходки в планината/гората... Не е трудно, доставя удоволствие, а на час се горят около 200-300 калории. 2 часа разходка/каране си е достатъчно добро, но подценявано движение.

Не е нужно да я караш да гладува. Опитай се да й сготвиш нещо вкусно и здравословно. Пример: кафяв орис със зеленчуци. Знам, че много хора изключват това, защото е въглехидрат, но пък засища за много часове. Малко, по-малко ще започне да харесва здравословните храни и да си готви сама.

Проблема при пълните хора, е че се хранят с храни, които не дават нищо на клетките и след 1 час са отново гладни. Те са НЕдохранени.

Minwu
07-15-2014, 17:35
Една рецепта, която гори мазнинки, но трябва постоянство. Първия месец може да не свали, но ще и се оправи WC-то. 2-3 месец започва сваляне на мазнини.

- лют червен пипер 1/3 ч.л.
- джинджифил 1/3 ч.л.
- черен пипер 1/3 ч.л.

Много е неприятно на вкус, но ако не е редовна в WC-то ще си навлече много здравословни проблеми.
Естествено най-добрия вариант е да си оправи хранителния режим, но ако не се получава и това е вариант...
Като види как тялото и става все по-красиво, евентуално ще се замисли какво му причинява с боклукчивата храна.

different111
07-16-2014, 08:48
Еми виж сега. Това е твоя избор и щом си избрал да си с нея значи трябва да я приемеш такава каквато е. Промяната първо трябва да започне от нея т.е тя самата да поиска да отслабне и колкото да я тъпчеш със здравословна храна и да я караш да ходи на фитнес няма как да стане ако тя самата не поиска.

Devilsplaymate
07-16-2014, 10:04
...Реших обаче че тя си заслужава и че ще и предложа да започнем да излизаме и се надявах че с течение на времето ще успея да и повлиая за да започне и тя да се движи повече и да влезе във форма...
...А тя пък вместо да свали някой друг кг, взе че качи...
...Определено имам чувства към нея но и ме е срам да сме заедно...
...Всичките ми приятели са стегнати както и техните момичета...
...Мислил съм да скъсам с нея, но ме е жал...
Ти си абсолютен гъз. В допълнение на това си и наивен гъз. Почти всички връзки се основават, а след това и се разпадат, заради надеждата, че партньорите биха се променили. Никой не се променя - трябва да сме наясно с това. Или поне не в аспект, който е значим.
Първо - какво общо имат приятелите ти и техните бамбини с теб и твоята приятелка? Или тук отново (и винаги) важи принципа за най-добрият трофей в колекцията? Джийзъс.
Второ - факта, че е наддала 15кг. за година - наистина говори много. Наблюдавал ли си промени в поведението й? В настроението й? Защото на теб може да ти се струва, че тя само набива картофи и лежи, но всъщност преди може да сте излизали по дискотеки, а сега да не й се излиза, защото е депресирана и заради това да яде толкова => да качва килограми, да е изнервена и всичко съпътстващо. И да, да й напомняш колко е гадна и залежала нон-стоп, едва ли ще помогне. Трябва сама да получи някакво "прозрение". Или да й помогнеш да достигне до него по деликатен начин. Стреса с нищо няма да помогне.
Трето - факта, че те е срам да излизаш с нея, и че се чудиш дали да не скъсаш с нея или не, по-скоро ме навежда на мисълта, дали на нея няма да й е по-добре без теб.

- Fall Out Girl -
07-16-2014, 19:30
Тази тема ми е много интересна, от известно време я следя и се чудех как да се включа.
По принцип бих си помислила, че не се ядосваш заради наднорменото й тегло, а заради липсата й на мотивация, докато не написа, че те е срам от нея. Това е просто... убийствено. Замисли се, твоите приятели може да имат приятелки с хубави тела, но как ли са във всички други отношения? Ами ако са ужасни като характер? Нали казваш, че приятелката ти е добра като човек, според теб външният вид не е ли нещо много по-лесно за променяне, отколкото същността? Мисля, че трябва да и повтаряш единствено, че се притесняваш за нейното ЗДРАВЕ. Това наистина е сериозно, неправилното хранене води не само до напълняване, но и до опасни болести. Говори й само и единствено за здраве, здраве, здраве... А за това как изглежда, нито дума. Освен ако не вметнеш някоя положителна, за разнообразие и приповдигане на настроението.
Това са много индивидуални ситуации, мога да давам примери до утре. Имам една добра приятелка, която също е нисичка и доста пълна. Баща й и оказва нечовешки психически тормоз! Била съм свидетелка как й прави забележки като яде хляб и как не я пуска да излиза вечер, ако сутринта не е ходила да тича. В същото време продължават да пълнят къщата със сладки и всякакви такива, и да си ядат всички пред нея. Плакала ми е в ръцете, не мисля че някога ще го забравя това момиче...
Междувременно, първата й братовчедка е общо взето същата като приятелката ти - около 160см и 75-80 кг. Един от най-самоуверените хора, които някога съм срещала. Даже има самочувствие в излишък, върти по няколко момчета, води пълноценен сексуален живот. За физическото й здраве не зная, но психическото определено е доста добре.
Друга моя приятелка, също доста ниска и доста пълна, имаше дългогодишна връзка с момче, което просто я обожаваше такава каквато е. Семейството и приятелите й също. Тя сама си втълпи, че изглежда ужасно, гладуваше в продължение на година, свали 30кг, влезе в болница, ходи в психиатрия, в крайна сметка си качи почти всичко обратно. Сега продължава да се храни здравословно и е спокойна, но на моменти се усеща как съзнанието й все още е белязано от всичко...
Правете си изводите сами, на мен също ми е трудно да си ги направя. Има толкова мъка и болка по този свят, а ние си позволяваме да се убиваме бавно заради някакви стереотипи....

didi_marin0va
07-17-2014, 21:25
Здравейте,

Имам си приятелка от година насам и всичко върви наред, освен че имам проблем с теглото, но не моето, а нейното. Още от ранна тинейджърска възраст съм запален по фитнеса. Храня се правилно, спазвам даден режим, тренирам редовно и мога да кажа, че съм в много добра физическа форма. Преди повече от година, случайно се запознах с едно момиче. В началото бяхме само приятели и така разбрах че имаме много общи неща, единственият проблем беше че тя беше малко по-пълничка, а аз винаги съм си падал по добре сложени момичета. Реших обаче че тя си заслужава и че ще и предложа да започнем да излизаме и се надявах че с течение на времето ще успея да и повлиая, за да започне и тя да се движи повече и да влезе във форма. Започнахме да се виждаме, излизахме, все я карах да ходим да тренираме, а тя все отказваше. Когато аз бях във фитнеса, тя беше в къщи пред телевизора или компа. Когато аз ядях салата за вечеря, тя се тъпчеше с пържени картофи. Започнахме да се караме, бил съм я притискал и т.н. А тя пък вместо да свали някой друг кг, взе че качи. В началото като тръгнахме тя беше 165см висока и 62 кг, а сега е 78кг. Отказва дори да се опита. Според мен това не е нормално и исках да отидем заедно на доктор, за да я прегледа, понеже 15кг за една година са си доста, а и тя продължава да трупа. Определено имам чувства към нея но и ме е срам да сме заедно. Всичките ми приятели са стегнати както и техните момичета, само моята се прави че не и пука. Онзи ден асансьора в нейният блок се бе развалил и тя за малко да колабира, докато се изкачим по стълбите А ЖИВЕЕ НА 3ТИЯ ЕТАЖ!!!
Не знам какво да правя, мислил съм какво ли не и не помага, а просто не съм щастлив. Готина е като човек, но мисля че в една връзка трябва да има и физическо привличане. Мислил съм да скъсам с нея, но ме е жал. Моля дайде ми някакви идеи какво да правя, понеже това вече не се търпи

Аз съм на 23, а тя на 20, ако има някакво значение в случая.

Разбираемо е да си загрижен за здравето й щом си с нея. Разговорите, които сте водили са достатъчни. Казал си вече каквото е трябвало, но приеми, че все пак това е нейно лично решение....
Ако искаш да си с нея я приеми такава каквато е, ако ли пък не я зарежи. Но знай, че е глупаво да я зарежеш само заради външния й вид. Ако си се разбирате и се обичате си стойте заедно. Утре ако се хванеш с някоя кльощава мадама, каква е гаранцията, че до 10 години тя няма да е надминала настоящата ти приятелка на килограми?

vikAy
07-17-2014, 21:37
Вържи й един бургер от мак доналдс на 1 метър от челото и я хвърли на бягащата пътечка.

didi_marin0va
07-19-2014, 13:22
Вържи й един бургер от мак доналдс на 1 метър от челото и я хвърли на бягащата пътечка.
:D

Minwu
07-19-2014, 22:31
Вържи й един бургер от мак доналдс на 1 метър от челото и я хвърли на бягащата пътечка.

По принцип за да си забавен се изисква малко интелигентност.

OMGOMG
07-21-2014, 06:56
Попринцип,ама не винаги: )

THEJOK3R
07-21-2014, 15:16
Зарежи я.

mcfe
07-22-2014, 08:53
Абе да ви кажа аз също не ми се бягаше, обаче намалих яденето и за една година аз пък свалих 15 килограма. От 88 на под ~73-74, понякога дори под 73 падам, но разбира се иска още поне 5-10 да сваля, ама вече не става с по-малко калории, иска си спорт.

kokoska98
07-22-2014, 12:08
A nqkoi da se doseti che taka mojebi se haresva?Az sum dosta nad normata i obojavam tqloto si..priqtelqt mi e s normalno teloslojenie,no nikoga ne sum go sprqla da jivee!!Izliza my se-izlizame,hodime po magazinite i tn...toi obojava slanina i meso,a az plodove i sokove...prosto razlichen metabolizum...kakto i da e vuprosut e,4e trqbva da pogovorish s neq za tova da ne te spira da jiveesh,a da bude s teb,a ako ne-kaji i che nemojesh da produljavash taka i si trugni...sled vreme tq sama shte te potursi!

Hilary_
07-22-2014, 19:03
Щом това ти е проблема занчи не я обичаш достатъчно.
Взе ми думите от устата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ти, смешко, само ще вметна, че ако за нея има оправия, за теб - няма. Има тънка разлика между това да си притеснен за здравето на половинката си и да те е срам, да я съжаляваш, да искаш да я моделираш по твой модел! Много повърхностно гледаш на нещата и вместо да губиш времето на девойката я остави и си намери нещо 40 килограмово за украса до теб. ;)

kokoska98
07-23-2014, 13:53
Взе ми думите от устата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ти, смешко, само ще вметна, че ако за нея има оправия, за теб - няма. Има тънка разлика между това да си притеснен за здравето на половинката си и да те е срам, да я съжаляваш, да искаш да я моделираш по твой модел! Много повърхностно гледаш на нещата и вместо да губиш времето на девойката я остави и си намери нещо 40 килограмово за украса до теб. ;)

napulno suglasna sum!Ako obichash nqkoi go priemash zaedno s vsichkite my nedostatuci!ako veche problemut ti e "che ti prechi da jivee" govori s neq i tva e...ako neiska-nameri si nqkoq veika i za godishninite i podarqvai po 1 tyhla da ne q dyhne vqtura!

102
07-23-2014, 21:41
съзирам много балъци в тази тема

Nick_olay
07-23-2014, 22:44
Повечето от вас не четете ли, на интересни ли просто искате да се правите или чисто и просто прилагате глупавата си женска солидарност, не знам. Първо, никъде не съм казал, че я обичам, казах че съм привързан към нея и имам чувства към това момиче, но обич не съм споменавал, че да ми викате "ако я обичаше достатъчно, щеше да я приемаш каквато е" Съжалявам много но това не е филм. Да не говорим и че когато започнахме да излизаме, тя не беше такава, тя се промени страшно много.
Второ, казах вече, викал съм я хиляди пъти с мен на фитнес, по разходни в парка, просто ей така понякога да се качим до тях без асансьор и резултатът е все един и същ "не искам" "не ми се ходи" "не съм в настроение да се движа" или любимото ми "Абе мило, мен ме мързи да дишам, ти искаш да ходя чак до парка, да се изпотя в това горещо време.

Преди 2 дни скъсахме, от тогава не е спряла да ми звъни по телефона и да ми дава обещания как всичко ще се промени, искала да бъде с мен и т.н. но е вече късно. Аз се изтощих да и се моля и знам че види ли че всичко пак е сигурно, пак ще се върне към настоящият си начин на живот, а аз няма да бъдя с момиче, което не мисли себе си и решава да се промени чак когато "ножът опре до кокала"
Причината да се разделим е най-вече скандалът, който се породи между нас в понеделник. Оказа се че наистина госпожицата се харесвала такава и нямала нищо против и още да качи. Ако не съм я приемал такава, да съм я оставел, това и направих а сега тича след мен. Истината е, че никой здравомислещ не се харесва дебел/а, просто някои хора от мързел и липса на воля се примиряват с визията си и не разбират че по-добре няма да става ако не се съвземат

Tajnomomiche
07-24-2014, 01:12
давай ѝ л-карнитин или фат бърнър
Може и по-хард с ефедрин и анавар, иначе момчето е право това наднормено тегло е нездравословно, не хубаво толкова млади момичета да страдат от затлъстяване. Ако не сега то в един по-късен етап ще доведе до много проблеми със здравето

an7raks
07-24-2014, 04:35
Айде, бе, какво се правите тука на големите моралисти?! Ако я обичал достатъчно.. бла, бла... Винаги трябва да го има физическото привличане, иначе могат да са си просто приятели. 78кг не са малък проблем, с който си заслужава да направиш компромис. Нежеланието за развитие към добро е още по-големият проблем.
Какво, ако я обича достатъчно, трябва да жертва своите желания и най-хубави години, щото нея я мързяло да диша?

tori
07-24-2014, 06:12
Повечето от вас не четете ли, на интересни ли просто искате да се правите или чисто и просто прилагате глупавата си женска солидарност, не знам. Първо, никъде не съм казал, че я обичам, казах че съм привързан към нея и имам чувства към това момиче, но обич не съм споменавал, че да ми викате "ако я обичаше достатъчно, щеше да я приемаш каквато е" Съжалявам много но това не е филм. Да не говорим и че когато започнахме да излизаме, тя не беше такава, тя се промени страшно много.
Второ, казах вече, викал съм я хиляди пъти с мен на фитнес, по разходни в парка, просто ей така понякога да се качим до тях без асансьор и резултатът е все един и същ "не искам" "не ми се ходи" "не съм в настроение да се движа" или любимото ми "Абе мило, мен ме мързи да дишам, ти искаш да ходя чак до парка, да се изпотя в това горещо време.

Преди 2 дни скъсахме, от тогава не е спряла да ми звъни по телефона и да ми дава обещания как всичко ще се промени, искала да бъде с мен и т.н. но е вече късно. Аз се изтощих да и се моля и знам че види ли че всичко пак е сигурно, пак ще се върне към настоящият си начин на живот, а аз няма да бъдя с момиче, което не мисли себе си и решава да се промени чак когато "ножът опре до кокала"
Причината да се разделим е най-вече скандалът, който се породи между нас в понеделник. Оказа се че наистина госпожицата се харесвала такава и нямала нищо против и още да качи. Ако не съм я приемал такава, да съм я оставел, това и направих а сега тича след мен. Истината е, че никой здравомислещ не се харесва дебел/а, просто някои хора от мързел и липса на воля се примиряват с визията си и не разбират че по-добре няма да става ако не се съвземат
Браво, подкрепям мисленето ти. Отдавна следя темата, защото ми се види интересна. Мисля, че си взел правилното решение. Не може тя да е лоена топка, да я мързи да гледа, да не излиза, да отказва да прави друго освен да кисне на дивана и да муа боклуци, а ти да я приемаш такава. Нения проблем е, не телосложението или мързела, а отнашението към живота. Такъв безхарактерен човек какъв партньор би ти станал? Какъв родител? Безхаберието е нещото, което е развалило връзката ви.