PDA

View Full Version : Имам няколко въпроса..



facesad
07-12-2014, 16:44
Здравейте!
Първият ми въпрос е дали може да мина с бикче през белег от херния? Белегът ми повече от 10 години,но дали ще има някаква опасност да се порежа?

Вторият ми въпрос е,че много често взех да мастурбирам. Някой път мастурбирам 4 пъти седмично и взех да се притеснявам,защото ако по-нататък си хвана гадже дали няма да ми е по-трудно с нея?

Третият ми въпрос е имали някакъв лесен начин за уголемяване на пениса,дори и с 3-4 см? В смисъл,че не искам да купувам нито хапчета,нито някакъв уред за уголемяване. Идеи?

Благодаря предварително на всеки писал! :)

SuperBadSuperFresh
07-12-2014, 17:32
1. Аз имам белег на крака, който при обезкосмяване доста често закачам и боли неприятно, ама не е болка за умиране. Ако можеш, просто го заобиколи.
2. 4 пъти седмично не е много. Виж, 4 пъти дневно си е малко притеснително. Просто мастурбацията не може да те задоволи колкото един качествен секс. Не се притеснявай, няма как да ти повлияе някой ден, освен да станеш по-издръжлив евентуално.
3. Ако имаше, нямаше да има толкова комплексирани мъже, че дори и пластична хирургия в тази област. Важното е да е работен, нали знаеш :D

facesad
07-12-2014, 18:35
Благодаря!
А за белегът от херния той ми е малко над пениса и просто няма как от едната страна да го бръсна от другата да останат.
За това се притеснявам и се чудя дали да го обръсна. Макар,че имам много стари белези по-краката и когато ги бръсна минавам през тях,там нямам проблем. Но за белех от херния..

RapExotic
07-12-2014, 18:54
1. Минавай го с машинка ако те е страх с ножче.
2. Четири пъти в седмицата не е зле за човек, който няма сексуален партньор. Ако го правиш прекалено често, 2-3 пъти на ден, първо няма да изпитваш чак толкова голямо удоволствие, защото чувствителността ти ще намалее, второ ще привикнеш и после с жена ще ти е странно и трето ще се чувстваш ленив и изтощен по цял ден.
3.Няма.

facesad
07-12-2014, 19:24
Аз си мастурбирам 1 път на ден. Защото според мен 1 път си е напълно достатъчно.
Аз се притеснявах,че 4 пъти в седмицата е малко множко.
Благодаря все пак!

galaxy29
07-12-2014, 23:39
Третият ми въпрос е имали някакъв лесен начин за уголемяване на пениса,дори и с 3-4 см? В смисъл,че не искам да купувам нито хапчета,нито някакъв уред за уголемяване. Идеи?
http://38.media.tumblr.com/tumblr_lpk6o8mRIX1qbrxslo1_500.gif