PDA

View Full Version : Приятели или гаджета?



ujm
07-13-2014, 11:24
Здравейте, нова съм във форума и се надявам да можете да ми помогнете. :)

Сега да започвам :D Аз съм момиче на 14год. Той е на 15год.
Преди 1месец се запознахме случайно в една игра и се оказа, че сме от един и същи град.
Разменихме си скайповете и вече всеки ден говорим.
Както знаете едно момиче и едно момче немогат дълго време да са приятели.
Аз след време започнах да го харесвам и той разбра за това но нищо не ми каза.
След 1 седмица той каза че ме обича и вече постоянно ми го казва (още не се срещнахме защото съм на едно село-.-)
Той някой ден ме пита дали съм имала гадже, дали имам първа целувка, но аз досега нямах гадже и то много ясно, че нямам опит. Той се изненада и за майтап ми каза "спокойно аз ще те уча", но след време този майтап стана за него истинско желание и аз с много срам му казах, че искам първата ми целувка да е с него, защото мисля, че с него ще съм по спокойна. Мога да ви кажа, че на него му хареса.

Днеска докато си говорехме той ми зададе един много труден въпрос:

Аз: Приятелката ми постоянно ме пита дали сме гаджета, аз и казвам че не сме но тя не ми вярва.
Той започна да се смее и каза: И моя приятел дет го познаваш и той постоянно ме пита обаче не ми вярва, че не сме.
Той малко мълча и ми каза: Но да наистина ние какво сме? Не сме гаджета защото никой един от нас не е предложил за да станем. Много добри приятели сме споделяме си всичко през целия ден говорим, но не е нормално "много добри приятели" да си пращат целувка да казват, че се обичат, искат целувка и т.н.

Аз дълго мислех и само разбрах това: Не сме гаджета.Приятели сме, които се обичат не като приятели. А това какво е?

И сега въпроса ми е ние какво сме? Има ли точно "определение" за това "нещо"?

sasfaghhh
07-13-2014, 11:39
Тъпи келеши.

ujm
07-13-2014, 11:43
:D Ей тролче я се махай :D

sasfaghhh
07-13-2014, 12:26
Еи овцЪ ти си ТЪпЪ ШоТ си МаЛкЪ , и иМеНнО ЗаРад ТуИ миСлиШ кЪт ОвцЪ , заДълЖитЕлНо0 Ли ТрЯбва дА Си пРедЛожИте , За Да СтаНеТе ГаДжеТа . ПреДлаГаТ Си ДЕЦаТа от ДецКаТа ГрадиНа.
- здравеи , аз съм мАРТИ
- здравеи , аз съм ДаЯНъ
- искаш ли да станем гаджета ?
- еми ок .
( след близо 15 год ) - Марти - Искаш ли да правим секс ?
- ДаЯнЪ - Ъъъ нз
( Вместо да питаш искаш ли , казваш - ДаЯнЪ ща чуКаМм На ТаВаНаА ! ) - Не е СлоЖн0

anonymous895156
07-13-2014, 12:48
След 1 седмица той каза че ме обича и вече постоянно ми го казва (още не се срещнахме защото съм на едно село-.-)

хм

ujm
07-13-2014, 12:50
Еи овцЪ ти си ТЪпЪ ШоТ си МаЛкЪ , и иМеНнО ЗаРад ТуИ миСлиШ кЪт ОвцЪ , заДълЖитЕлНо0 Ли ТрЯбва дА Си пРедЛожИте , За Да СтаНеТе ГаДжеТа . ПреДлаГаТ Си ДЕЦаТа от ДецКаТа ГрадиНа.
- здравеи , аз съм мАРТИ
- здравеи , аз съм ДаЯНъ
- искаш ли да станем гаджета ?
- еми ок .
( след близо 15 год ) - Марти - Искаш ли да правим секс ?
- ДаЯнЪ - Ъъъ нз
( Вместо да питаш искаш ли , казваш - ДаЯнЪ ща чуКаМм На ТаВаНаА ! ) - Не е СлоЖн0

Не бе още не сме точно гаджета тва искам да кажа :D

sasfaghhh
07-13-2014, 13:34
Не бе още не сме точно гаджета тва искам да кажа :D

Щи дАм ПаРи Да СИ кУпИш ПисТоЛеТ и дА сЪ ГрЪмНиш.

hey.mistery
07-13-2014, 15:11
Излез от филма.
Определението за вас - деца, които не знаят какво искат.
Ще пораснеш още малко и като отвориш тази тема и видиш какво и как си писала, сама ще искаш да си биеш главата в стената.

Getyourfreakon
07-13-2014, 16:54
в* стената ^

d-r.Zob
07-13-2014, 18:40
Гаджета сте :D Скайп гаджета :D

HellMoon
07-13-2014, 19:32
Приятели с екстри?

RapExotic
07-13-2014, 19:37
Точното определение е: Двама непознати.

Докато не се срещнете на живо няма как да сте нещо повече от филмирани пред монитора лапета.

xXxPETYAxXx
07-14-2014, 05:14
Приятели с екстри?

:D :D :D Ама направо уцели...

Докато не започнете да се виждате на живо никакви не сте.

vanqsp
07-14-2014, 18:10
Колко още такива чатове ще имаш.. Старай се да не влагаш нищо в тях, защото са безсмислени.