PDA

View Full Version : Чувството когато...



angelche3
07-13-2014, 14:16
Всичко ти се струва тъжно самотен си но си пълен с пари. Качваш се в колата си отиваш до някоя бензиностанция и зареждаш до горе! После караш по градовете в 3 часа през нощта докато ти е тъжно.. гледаш светлините от лампите и магазините... какво мислите?

xoxi
07-13-2014, 14:52
Това от кой филм е?

sasfaghhh
07-13-2014, 15:09
ОпРеДеЛеНо Ши тИ стАнИ п0 ДобРе

RapExotic
07-13-2014, 19:48
По-добре с мотор. Пък току-виж забиеш някоя мацка докато форсираш двигателя с 15к оборота пред някоя дискотека

angelche3
07-13-2014, 23:06
Това от кой филм е?

От никой, аз го измислих.

Hayashi
07-13-2014, 23:11
А когато нямаш пари ходиш до рандом села с безплатния градски транспорт. Дам, винаги е много приятно.

de-X-ter
07-14-2014, 11:45
стегни се, запиши се на някой курс, запознавай се с нови хора...от драматизиране най-много да се пропиеш

latinmoon
07-14-2014, 21:54
Omg, кажете ми, че тая тема я пишете за втори път плиѝѝзз. По-голямо дежа ву през живота си не съм имал, особено последният коментар си мислех, че е отдавна и като прочетох, че е от днес направо спекох майна :о...

angelche3
07-15-2014, 04:56
Omg, кажете ми, че тая тема я пишете за втори път плиѝѝзз. По-голямо дежа ву през живота си не съм имал, особено последният коментар си мислех, че е отдавна и като прочетох, че е от днес направо спекох майна :о...

хахахахах понякога имам чувството че правя нещо което съм правил преди, също и че съм виждал нещо което съм виждал преди.

LadyDi
07-15-2014, 06:35
А когато нямаш пари ходиш до рандом села с безплатния градски транспорт. Дам, винаги е много приятно.
:cool:

dimitar_ak
07-15-2014, 07:11
Ако ми е криво предпочитам да си пусна зейбекико.


https://www.youtube.com/watch?v=8_E0hhCFY2c

Вехтошарю

Този дом, който все тъмен виждаш,
очаква вехтошаря отново да дойде
да събере това, което остана
от онази любов жестоко ударена
от на раздялата черна проклятието.

Вземи каквото искаш, вехтошарю,
от любовта, която не е жива вече.
След като не живеем вече заедно,
вземи каквото искаш, вехтошарю.

angelche3
07-15-2014, 09:14
Ако ми е криво предпочитам да си пусна зейбекико.


https://www.youtube.com/watch?v=8_E0hhCFY2c

Вехтошарю

Този дом, който все тъмен виждаш,
очаква вехтошаря отново да дойде
да събере това, което остана
от онази любов жестоко ударена
от на раздялата черна проклятието.

Вземи каквото искаш, вехтошарю,
от любовта, която не е жива вече.
След като не живеем вече заедно,
вземи каквото искаш, вехтошарю.



https://www.youtube.com/watch?v=SqWfe948fh8
Думата е гумена и думата е гумена и думата е гумена ... и думата е ГУМЕНА.
Рисувам върху себе си, ПИКАЯ в чаша с хенеси... РиСУВАМ вЪРхУ СЕБЕ СИ ПИКАЯ в ЧАША с хенеСИ!
п-ппп-Пик...а..я ввв хеНЕСИ СЕбе си... ............. ................
.........................................Рисс ссссувам-- Хенеси чаша....... хенес..и
Пикая върху себе си, рисувам чаша с хенеси. Пикая върху себе си рисувам чаша ХенеСи!
...Пикая ВърХу себЕ Си Ресувам чаша хенеси ......... !

didi_marin0va
07-17-2014, 22:41
Всичко ти се струва тъжно самотен си но си пълен с пари. Качваш се в колата си отиваш до някоя бензиностанция и зареждаш до горе! После караш по градовете в 3 часа през нощта докато ти е тъжно.. гледаш светлините от лампите и магазините... какво мислите?
Мисля си какво би станало, ако драсна една клечка кибрит и я пусна в напълнения резервоар...