PDA

View Full Version : Тебешири за коса



DragonLady
07-13-2014, 19:34
Някой пробвал ли е такива, или подобни тебешири за коса, с цел временни кичури?
http://olx.bg/pasteli-tebeshiri-za-kosa-hair-chalk-12-tsvyata-i52255604
Някаква идея дали хваща върху кестенява коса?

ayaska
07-14-2014, 17:22
Пробвала съм Hot Huez и течния вариант на Lóreal. Хващат на тъмна коса, но цапат адски много и не са издръжливи. Направих се сутринта и до вечерта приличах на смърф/ растение.

JuStElly
07-15-2014, 14:37
Не бих ти препоръчала, ако не искаш да си оцветиш дрехите ;д

Andjyy
07-15-2014, 17:15
цапат адски много и не са издръжливи

+

DragonLady
07-15-2014, 19:44
Това с прекаленото клепане на всичко, определено взе да ме отказва от идеята :D

Selectively_22
07-15-2014, 20:32
Клепане има при всякакъв вид боядисване на коса.Аз съм с боядисана коса ,но е в светъл тон и исках да пробвам черна,но имашe вероятност да не се харесам така че си купих боядисващ шампоан и от много светло меден цвят, ми стана чисто черна и с такъв шампоан една приятелка се боядиса в лилаво и й хвана на кестенява коса.Много ми хареса.Та,шампоана е 2лв на опаковка и съм много доволна ,но тези тебешири не ми вдъхват много доверие

Mischeto
07-16-2014, 23:43
Аз съм пробвала със ,,спрейове за коса",цвета се задържаше за ден(малко е сложно да го пръснеш на косата,защото,за да се вижда,че има цвят трябва да пръснеш повечко,иначе ли личи леекооо и само на насочена към него светлина)и се отмиваше веднагически,но флаконът беше малък и свърши след около седмица :( Един беше около 8 лева и не бих си взела пак

DragonLady
07-17-2014, 10:54
Клепане има при всякакъв вид боядисване на коса.Аз съм с боядисана коса ,но е в светъл тон и исках да пробвам черна,но имашe вероятност да не се харесам така че си купих боядисващ шампоан и от много светло меден цвят, ми стана чисто черна и с такъв шампоан една приятелка се боядиса в лилаво и й хвана на кестенява коса.Много ми хареса.Та,шампоана е 2лв на опаковка и съм много доволна ,но тези тебешири не ми вдъхват много доверие

То ясно, че всичко клепа ( особено като си връщах кестенявият цвят на косата от русо, бая мацане падне ), въпроса е да не е ак по дрехи, възглавници и тн. след като приключиш със заниманието.

V_Andriyanova
07-17-2014, 11:22
аз си направих лилаво-розово омбре (преливащо) с пиоктанин и фуксин.. хващат на всякакъв цвят коса и се отмиват след 2-3 измивания но внимавай - цапат адски много :D