PDA

View Full Version : Вече е странно



p7tess
07-14-2014, 10:12
Здравейте . От много време се чувствам странно . Искам да кажа , че съм тъжен и си мисля , че просто няма смисъл да правя повечето неща ! Просто не е същото като преди години ... някак си атмосферата се е променила и вече всичко започва да се променя с нея (Хората също) . Дори когато погледна една моя снимка ми се появяват сълзи в очите , чудя се защо се случва това ? Може би , защото тогава е било много по-хубаво от колкото сега ?!
Ебете се ! Филмче съм ! Но ако се замислите в това ще видите , че има 100 процентова истина ...

tori
07-14-2014, 10:18
А като се замислиш, че всеки ден има поне по три такива теми, ще видиш колко е изтъркано да се правиш на различен. Също така ще забележиш и, че си изключително неграмотен и говориш общи приказки. Еби се.

Getyourfreakon
07-14-2014, 10:54
Това е от възрастта. И сам си набиваш филмите, за това се чувстваш така. Бъди по-позитивен, иначе няма как.

hey.mistery
07-14-2014, 11:00
Всеки се променя с времето, неизбежно е. Трябва да гледаш по-позитивно на нещата. Гледай напред и не прави сравнения с миналото.

KumchoValcho
07-14-2014, 12:50
Поговори с психолог, много ти го препоръчвам. Тръшнала те е някаква лека депресивна фаза от пубертета 8-) Ще отшуми, но е хубаво да поговориш с психолог, много е полезно.

RapExotic
07-14-2014, 17:03
Да не би гаджето ти да те е зарязало заради липса на чувство за хумор?