PDA

View Full Version : Възрастовата разлика?



ellzyy
07-14-2014, 12:24
Според вас каква е най - приемливата разлика в годините за една двойка? И смятате ли за нормални връзки, в които партньорите са с по 5/6 години възрастова разлика?
Благодаря предварително на тези, които ще отделят време, за да споделят мнението си !

Evterpa
07-14-2014, 12:28
14-19 почти винаги е умопомрачителна разлика
22-27 обаче е ок
При мен лично винаги се получава така, че ми привличат вниманието момчета, които са приблизително колкото мен, макс. 3 години в полза на момчето. Не го целя, хах. Като цяло, както повечето хора са разбрали, не е във вързастовата разлика ключът към успешната връзка.
:)

heartshapedbox
07-14-2014, 12:37
Много зависи от възрастта на хората.
В момента съм във връзка с човек, който е 6 години по-голям от мен и разликата не се усеща, но ако това се беше случило когато аз бях на 14-15, а той да е на 20-21, нещата щяха да са съвсем различни.

hey.mistery
07-14-2014, 12:56
Има хора с по-голяма разлика, но са заедно. Например едно момиче от моя клас, на 17 е, вече две години поддържа връзка с мъж на 34, лично според мен не е много нормално и винаги съм се чудела за какво точно си говорят по цял ден йато се има предвид, че са почти винаги заедно или пък си пишат. Всеки с мнението и вкуса си, за мен 3-4 години разлика, не повече.

angelche3
07-14-2014, 13:35
Аз съм почти на 17 и едно момиче което е почти на 11 ми каза по Facebook че ме харесва. Казах и че е много малка за мен.. за мен 6 години са голяма разлика, към 4 макс!

xoxi
07-14-2014, 13:39
Възрастта не определя човека.
И 10 години разлика си е окей, стига да става въпрос за връзка между зрели хора, които знаят какво искат и са се изградили малко или много като личности. Куп примери има за хора без разлика в годините, които едва се търпят и непрекъснато се карат... А има и такива, които имат по-голяма разлика в годините, но се разбират чудесно, живеят си спокойно и нямат никакви ядове. Любов да има, пък другото...

SuNsEt
07-14-2014, 16:34
Зависи от възрастта,на които са двамата.За мен лично най-много 4-5 години са окей.

RapExotic
07-14-2014, 17:13
Зависи на какъв етап от развитието си. Има мацки на по 25 години, които се държат като 15 годишни кифли, както и пичове на 30, където не знаят как да заговорят една жена. Също има и тийнейджърки, които разсъждават доста зряло за възрастта си, както и отговорни младежи. Важното е да намериш човек, който е на твоят акъл.

lisi4ety
07-14-2014, 17:17
Зависи от възрастта на двамата по отделно. Демек, както казаха горе 14-19 е смешно, но 22-27 е нормално. Важното е да са на един акъл.
И все пак повече от 7-8 години ми се виждат много.. освен ако не сте на 30-40 d;

Hilary_
07-15-2014, 14:21
Според вас каква е най - приемливата разлика в годините за една двойка? И смятате ли за нормални връзки, в които партньорите са с по 5/6 години възрастова разлика?
Толкова години смятам за прилични, ако са на 20-25. И пак си зависи от хората.

Minwu
07-15-2014, 14:44
Възрастта не определя човека.
И 10 години разлика си е окей, стига да става въпрос за връзка между зрели хора, които знаят какво искат и са се изградили малко или много като личности. Куп примери има за хора без разлика в годините, които едва се търпят и непрекъснато се карат... А има и такива, които имат по-голяма разлика в годините, но се разбират чудесно, живеят си спокойно и нямат никакви ядове. Любов да има, пък другото...
+1
Аз се разбирам много по-добре с по-възрастни мъже. Ако си харесам някого и 15 години разлика да има няма да е проблем за мен.

anonymous908491
07-15-2014, 15:14
Ако си харесам някого и 15 години разлика да има няма да е проблем за мен.

Няма да е проблем за теб, а неговото мнение дали е от значение ?


Аз съм почти на 17 и едно момиче което е почти на 11 ми каза по Facebook че ме харесва. Казах и че е много малка за мен.. за мен 6 години са голяма разлика, към 4 макс!

Значи някоя 13 годишна ти е точно, може дори да те научи на някои техники.

Andjyy
07-15-2014, 20:21
http://hotnews.bg/uploads/tinymce/w17/%D1%80%D0%B2%D0%B5%D1%80.jpg
17 години разлика :) Пфу,бръс...
За любовта граници нямало...да бее...

5-6 години разлика за мен си е нормално

Minwu
07-15-2014, 20:31
papugai, мисля, че ако на него му е проблем въобще няма да се занимава с мен. Пък и аз ако не съм сигурна, че има някакви симпатии към мен, няма да тръгна да му нахалствам... Все пак при възрастните мъже е сложно. Може да има жена, развод, деца... Всичко това трябва да се знае преди да са се започнали каквито и да е било отношения.

Само да уточня, че говоря за мъже, които не са се отчаяли от живота и мечтата им не е да прекарат вечерта на дивана... Зависи си от хората. Има ли доверие и любов всичко е Ок.

102
07-15-2014, 20:31
http://hotnews.bg/uploads/tinymce/w17/%D1%80%D0%B2%D0%B5%D1%80.jpg
17 години разлика :) Пфу,бръс...
За любовта граници нямало...да бее...

5-6 години разлика за мен си е нормално

недей така тоя преди 10 години беше страшно пиче не знам кво му се е случило
щях да кажа че събуей очевидно му се е случило ама хахахаха
може да му гледа стари фотоси докато се лиубиат

HellMoon
07-15-2014, 20:32
За парите граници няма :D

Зависи от възрастта, акъла на двамата и времето, когато са се срещнали. Ако на 15 си с мъж на 25 е много, но ако на 40 си с мъж на 50, защо не?


А да споменем, че не е нужно мъжът да е по-голям. Може и обратното.

102
07-15-2014, 20:33
papugai, мисля, че ако на него му е проблем въобще няма да се занимава с мен. Пък и аз ако не съм сигурна, че има някакви симпатии към мен, няма да тръгна да му нахалствам... Все пак при възрастните мъже е сложно. Може да има жена, развод, деца... Всичко това трябва да се знае преди да са се започнали каквито и да е било отношения.

Само да уточня, че говоря за мъже, които не са се отчаяли от живота и мечтата им не е да прекарат вечерта на дивана... Зависи си от хората. Има ли доверие и любов всичко е Ок.

на колко си питч

Andjyy
07-15-2014, 21:06
недей така тоя преди 10 години беше страшно пиче не знам кво му се е случило
щях да кажа че събуей очевидно му се е случило ама хахахаха
може да му гледа стари фотоси докато се лиубиат

Наистина беше
каква ирония въобще не бях забелязала бекграунда

anonymous908491
07-15-2014, 21:25
Има ли доверие и любов всичко е Ок.

Защо си мисля, че няма да иска да правите любов, а само секс.
Всъщност нещата стоят много по-различно. На мен ми е приятно да контактувам с по-млади, защото жените над 25 почват да се озъртат за мъж, който да загробят, те му викат бракуване. Разговорите с тях са опасна територия, винаги могат да решат, че искат повече и няма отърване, лично съм го изпитал, ебати кошмара е да те преследва жена, която е решила, че ще се омъжи за теб, защото ние нямам право на мнение.

angelche3
07-15-2014, 22:06
Няма да е проблем за теб, а неговото мнение дали е от значение ?



Значи някоя 13 годишна ти е точно, може дори да те научи на някои техники.

Брато аз като бях 10 годишен си харесвах 22 годишната братовчедка на един приятел. Ходя един ден и я виждам облечена в оранжево и направо ми грабна очите! Аз не гледам годините освен ако разликата не е прекалено голяма.

anonymous908491
07-15-2014, 22:10
Те тук 10 годишните питат дали може да са забременили някоя, къде си тръгнал да се хвалиш.

Minwu
07-16-2014, 07:31
Това е естествено и няма значение от възрастта. Дали е на 25 или 35 винаги ще има хора, които искат просто секс, но тези неща е хубаво да се знаят преди започването на каквото и да било. Това е лесна работа да разбереш кой, какво иска от теб. Като му видиш мазния, перверзен поглед - бягай надалеч. хахахахах

Devilsplaymate
07-16-2014, 09:19
За мен по принцип максималната граница е 10тина години. Не виждам защо не, ако нещата си вървят както трябва.
А иначе да, изглежда странно, ако 20 годишна излиза с 30 годишен, а по-късно, когато са на 70 и 80 - не. Просто разликата върви пропорционално със живота ни. За 20 годишна, 10 години разлика са 1/2 от живота й, за 70 годишна - 1/7, и с изминаване на годините, частите ще се смаляват. За това и когато порастваме дните и годините ни се струват, че минават по-бързо.

marilyn
07-16-2014, 10:21
Не мога да кажа, че има максимална разлика. Аз лично не харесвам момчета на моите години, винаги съм си падала по по-големи. Иначе разлика 5 години е неприемлива, когато единият е на 12, другият на 17. Но 20-25 вече е съвсем различно. Разликата ни с моя приятел е 8 години и се чувстваме доста добре така. Нито е прекалено голяма, нито прекалено малка.

feel_me19
07-16-2014, 13:49
Няма значение разликата във възрастта. Разликата е единствено в акъла. ;)

angelche3
07-17-2014, 05:51
Те тук 10 годишните питат дали може да са забременили някоя, къде си тръгнал да се хвалиш.