PDA

View Full Version : Липсва ми училището.



angelche3
07-14-2014, 13:23
Почти на 17 съм и още нямам 8-ми клас. Не ходя на училище... но е много яко да ходиш на училище да говориш с хората да се смееш в час да си пишете бележки със съучениците по време на час.... липсва ми. :( И най-важното там е че е по лесно да си намериш половинка. <3 Лично на мен ми беше забавно да се държа като някой идиот и всички да ми се смеят... но те се възползват от това че съм много забавен и почват да ми се подиграват. Така се депресирах и започнах много да се притеснявам от хората, чак повръщах от притеснение. Липсва ми училище.. пожелайте ми да се върна и да завърша 12-ти клас моля ви.. пишете в темата за някои хубави ваши моменти в училище. :)

heartshapedbox
07-14-2014, 13:25
На СФО ли си?

angelche3
07-14-2014, 13:27
На СФО ли си?

Самостоятелна Форма на Обучение? Нямам си понятие какво е това... а и сега съм пийнал малко вино и не мога да мисля.

RapExotic
07-14-2014, 17:05
Лично на мен ми беше забавно да се държа като някой идиот и всички да ми се смеят... но те се възползват от това че съм много забавен и почват да ми се подиграват.

Между това да си забавен и да се държиш като идиот има огромна разлика.

anonymous895156
07-14-2014, 18:06
но те се възползват от това че съм много забавен

по-скоро смешен

OoVasKoO
07-14-2014, 18:06
Лично на мен ми беше забавно да се държа като някой идиот и всички да ми се смеят... но те се възползват от това че съм много забавен и почват да ми се подиграват. Така се депресирах и започнах много да се притеснявам от хората, чак повръщах от притеснение.
потвърди ми се теорията, че си дебил ;)

angelche3
07-15-2014, 03:54
Дебил, идиот, смешник... все тая! На тях им беше забавно това е важното, после искаха пак да ги забавлявам но тогава им отказах!

dead_or_alive
07-19-2014, 05:26
angelche3, защо си спрял да ходиш на училище? родителите ти не ти дават или навремето не си искал....?