PDA

View Full Version : Нашите ми купиха памперси



gabito_gabs
07-14-2014, 14:42
Напиках се докато спах. Така ми се случи и нашите решиха да ми вземат памперси. Нося ги само през ноща докато спя. Искам да правя секс с момче с което се запознах скоро. То ще се възмути ли от мен, защото след това ще трябва да спим а той ще ми види памперса?

RapExotic
07-14-2014, 16:59
Този път се излагаш. Другите тролски теми с памперси бяха по-забавни.

hristo99
07-15-2014, 15:41
Е пак ли тези памперси..

HellMoon
07-15-2014, 19:37
Намери си момче с памперси, за да си ги сменяте взаимно.

OoVasKoO
07-15-2014, 19:44
Напиках се докато спах. Така ми се случи и нашите решиха да ми вземат памперси. Нося ги само през ноща докато спя. Искам да правя секс с момче с което се запознах скоро. То ще се възмути ли от мен, защото след това ще трябва да спим а той ще ми види памперса?
със здраве да си ги носиш ;)

didi_marin0va
07-17-2014, 19:18
Напиках се докато спах. Така ми се случи и нашите решиха да ми вземат памперси. Нося ги само през ноща докато спя. Искам да правя секс с момче с което се запознах скоро. То ще се възмути ли от мен, защото след това ще трябва да спим а той ще ми види памперса?
От кои памперси ти взеха - от бебешките или от бабешките? Не че ме интересува, ама питам, за да разбера колко ти е голям гЪз0.
Иначе не се коси за нощното напикаване. Може да стане и по-лошо като започнеш да се насираш (и то през деня).

gabito_gabs
07-17-2014, 19:52
От кои памперси ти взеха - от бебешките или от бабешките? Не че ме интересува, ама питам, за да разбера колко ти е голям гЪз0.
Иначе не се коси за нощното напикаване. Може да стане и по-лошо като започнеш да се насираш (и то през деня).

Има бебешки, но бабешки памперси няма. Памперсите за възрастни могат да се носят както от млади така и от стари и аз нося такива памперс. Дупето ми е нормално за моята възраст, но няма как да се събера в бебешки памперси - те са малки.

Christinna
07-17-2014, 20:00
А каква марка са? Че и нашите искат да ми взимат, но се двоумят межфу Молфикс и Памперс?

gabito_gabs
07-17-2014, 20:07
А каква марка са? Че и нашите искат да ми взимат, но се двоумят межфу Молфикс и Памперс?

Ремос е марката. Така пише на опаковката. Не са известни, като Молфикс и Памперс, но са направени за големи. Ако не се базикаш за вашите казвам ти да ги откажеш от детските марки. Няма да ти станат. Вземи си за големи.

draid
07-17-2014, 21:49
Тая тема е copy-paste от по стара. Толкова сте тъпи и ограничени, че даже не може да измислите нищо ново и оригинално. Жалка картинка.

CookieJoKey
07-24-2014, 18:48
да правя секс с момче Според мен още докато правите секс ще ти види памперса, ама кой знае...