PDA

View Full Version : Въпрос



sweet__potion
07-14-2014, 19:46
Става въпрос за LG Optimus L4 II, ако някой е ползвал този модел моля да сподели отзиви и дали си заслужава? Или Sony Xperia E, защото имам оферта от Виваком и искам да знам дали си заслужава. Общо взето ще го ползвам за разговори, снимки рядко, сърфиране в нета, игри не ми се вярва да си качвам и въобще общи работи, но искам да знам как се държи телефона и дали му издържа батерията толкова колкото ми го хвалиха?

JDeel
07-14-2014, 22:52
Аз се "възползвах" от тази оферта и сега имам един такъв дето горе-долу съм го пробвал как работи. И аз имам впечатление, че батерията му държи повече... поне повече от официалния ми (Nokia Lumia 620). Това вероятно е заради по-ниската резолюция, която обаче мене лично не мъ кефи. Но за 140 лв какво може да се иска.
Другия дребен проблем за мен е, че Wi-Fi-то му не работи на 5GHz (понеже си взех рутер с такава опция), но това не е фатално.

Сега и малко за Vivacom...

По друг начин стоят отношенията ми с Vivacom. Само две седмици след като направих договор с тях напълно и окончателно ми паднаха в очите и сега нямам търпение да приключим отношенията си официално. От мен имат червен картон, не искам и да знам че съществуват, макар че интернета им се справя много по-добре от този на Globul извън София.

Препоръката ми е - избягвайте договорите с мобилните компании и обърнете повече внимание на Viber :)

sweet__potion
07-15-2014, 03:48
На мен LG-то ми го предлагат за 60 лв. с една програма, а Sony-то за 40лв. Таксата ми е 20 или 22лв, не ми трябва нов телефон, защото съм си доволна от стария, но понеже и да подпиша тази такса на тия пари със или без телефон таксата си ми остава тия пари, т.е. телефона е бонус един вид и уж ми го намалят от 240лв. на 60 (LG) за това се чудя дали да се възползвам.

sometimes_
07-15-2014, 07:38
И двата телефона са зле. А ти добре прегледай договора, защото вероятно става въпрос за оферта с нов номер. Те обичат да пропускат тази информация.