PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Iphone 5 ПРОБЛЕМ!!



yamaha436
07-15-2014, 18:09
Имам проблем с Iphone 5 който си купих наскоро от Англия,взех кабел за зареждане оригинален - 40лв. нямах такъв работеше си телефона само дето е заключен с парола на началният екран,пробвах да го включа да се зарежда за да му направя Factory reset отначало не ставаше но след това за малко го заредих на 20% разбутах малко кабела и компютъра отново спря да го разпознава и изчезна светкавицата до процентите батерия....След това падна батерията пуснах го пак да се зарежда една иконка постоянно примигваше на батерия с 3 червени черти и над средното копче имаше кабел и отгоре светкавица оставих го да влезе ток уж но след 1-2 часа е изгаснал сега съм го пуснал пак и не се включва изобщо не знам просто какво да правя... Помогнете утре ще го закарам на сервиз да го видят какво му има и евентуално да му направят ресет-а да не се занимавам аз....

pakostnica_18
07-16-2014, 20:19
Аз почти нищо не разбрах, защото освен многоточия нямаш особено много препинателни знаци, но да кажем пробвай да задържиш копчето on/off с копчето под дисплея. Задръж по-дълго, така трябва да се включи (ако имаш батерия)

pakostnica_18
07-16-2014, 20:20
И си намери адаптер, не го зареждай през компютъра. Ще му разкажеш играта за 0 време...

OMGOMG
07-16-2014, 20:24
Телефон през компютър не се зарежда