PDA

View Full Version : Работа на 13 години ??



Yonny.Cvetelinova
07-15-2014, 21:12
Не знаех къде да постна това , за това го поствам тук . От София съм и искам да работя , но съм на 13 години .. Искам да събирам пари за да си купя едно нещо .. Та ако знаете нещо моля да ми кажете , и без глупости от сорта на "свирки" , "магистралка" и т.н. Момиче съм ^^"

Cherry~♥
07-16-2014, 11:56
Освен ако нямаш връзки някой да те назначи значи - раздаване/разнасяне на листовки ,нещо в шоу бизнеса например статист..

sometimes_
07-16-2014, 12:51
Нямаш шанс, девойче.

RapExotic
07-16-2014, 16:04
Догодина ще можеш да работиш за по лев-два на ден. А чак като навършиш 16 ще можеш да работиш нормална работа. За сега единствения ти начин да събираш парички е да се подмазваш на баба и дядо.

AnarchyBoy
07-16-2014, 16:10
:lol:

EinGutesKind
07-16-2014, 16:42
Хората на 30 години с 2 висши не могат да си намерят работа, тя пикла на 13 тръгнала да работи :lol:

Yonny.Cvetelinova
07-16-2014, 18:32
И защо трябва да съм пикла ... ?? Човек не може да пита нещо нормално без да го хейтват .. Искам да работя защото не искам да съм в тежест на родителите си , и не е нужно да ме приемате за няква малка .. Искам да спестя за телефон , получавам по 5лв джобни всеки ден но трябва да намеря начин по бързо да събера парите .. Като не ме приемате на сериозно не е нужно да ми казвате да ходя при баба ми или че съм пикла ... Не разбирам какво грешно има в това да искам да работя !!! Поредния сайт задръстен с идиоти ...........................

Yonny.Cvetelinova
07-16-2014, 18:36
Освен ако нямаш връзки някой да те назначи значи - раздаване/разнасяне на листовки ,нещо в шоу бизнеса например статист..

Единствения нормален човек , мерси

SonataArctica
07-16-2014, 18:36
Коментарът ти показва защо си пикла. Хората ти отговориха, а ти си пак недоволна. Айде, чупката.

Yonny.Cvetelinova
07-16-2014, 18:55
Дап , казваш че съм пикла и дори не ме познаваш ?! Като съм пикла защо си губиш времето с мен , или просто трябва да се направиш на интересен/на ?? Просто жалки хора които си нямат работа .. Кой е казал че съм недоволна , благодарих на единствения нормален човек . Като не знаеш просто не говори *пиши*

Christinna
07-16-2014, 19:02
Чак пък идиоти... всички, които са писали по-горе са прави-къде мислиш, че можеш да работиш на 13 години? Най-добре седни да учиш за сега, пък после ще работиш достатъчно дълго.

OMGOMG
07-16-2014, 19:08
Дап , казваш че съм пикла и дори не ме познаваш ?! Като съм пикла защо си губиш времето с мен , или просто трябва да се направиш на интересен/на ?? Просто жалки хора които си нямат работа .. Кой е казал че съм недоволна , благодарих на единствения нормален човек . Като не знаеш просто не говори *пиши*

Я по-леко,хората са прави като ти казват, че дори хора с по две висши не могат да си намерят работа.Ти даже и основно нямаш.....А знаеш ли, че е незаконно?

EinGutesKind
07-16-2014, 19:43
Искам да работя защото не искам да съм в тежест на родителите си

Щом са те направили, би трябвало да са преценили възможностите си. А ако самите те те пуснат да работиш на 13, ще им е още по-тежко че не са могли да ти осигурят нормално детство.

anonymous895156
07-16-2014, 19:48
Хората на 30 години с 2 висши не могат да си намерят работа

по специалността си

OMGOMG
07-16-2014, 20:18
по специалността си
Абе и като чистачки не си намират

anonymous895156
07-16-2014, 20:57
Абе и като чистачки не си намират

разбира се

Mischeto
07-17-2014, 01:15
Няма смисъл само да обиждате момичето,като иска да работи да работи.Писала е тук за съвети,а не за да и казвате,че е пикла.Наистина прави сте,че е бая сложно да си намери работа на 13,но това,че иска да роботи няма нишо общо с факта дали е пикла.Все пак някои момичета и момчета не искат да станат от дивана,дори за дребни неща...;
Питай родителите ти да те уредят да работиш/помагаш при някой техен приятел или попитай някой от магазините в квартала(ако те познават там) дали могат ли да те наемат да помагаш(в подреждане на стоките например):)

OMGOMG
07-17-2014, 06:37
Казах ти НЕЗАКОННО Е !!! Пък и парите ще си ги похарчи за някакъв телефон и ще си прави устата на маймунски гъз (както казваше дядо ми)

Ps. Аз, когато бях на нейните години дялках дърворезби и печелех доста (ама много ме боляха ръцете и спрях).Не я обиждаме казваме и реалноста....Рисувай, прави нещо и го продавай (Ако толкова много искаш да работиш върви да береш ягоди в Англия.)

yakuza_
07-17-2014, 09:11
първата ми работа беше във фирмата на познат, бях на 13 и имах повече пари от много 13 годишни тогава :lol: славни времена

зор да си намериш работа на тия години, ако не е при познат

OMGOMG
07-17-2014, 09:38
първата ми работа беше във фирмата на познат, бях на 13 и имах повече пари от много 13 годишни тогава :lol: славни времена

зор да си намериш работа на тия години, ако не е при познат
И аз така бях;)

mayaaa
07-17-2014, 12:13
Ама не мога да ви разбера, честно. Пита как да накара техните да й купят нещо - пикла е, пита къде да работи - пак е пикла... :???: И, айде, моля ви се, сигурна съм, че 90% от писалите тук са нарушавали закона за далеч по-страшни неща (алкохол, наркотици, etc), ама тук сега се правите на много важни. А най-малко пък е ваша работа за какво ще си изхарчи прати после.

muhatacece
07-17-2014, 12:55
връзки мойто момичи

InnocentFuck
07-17-2014, 16:05
И с връзки няма да стане . На 13 години е бе хора .. сега влиза в пубертета :d
Всички сме били на 13/14/15 години и наистина тогава искахме .. или поне аз ... да работим...ми сега пък не искаме , предпочитаме да сме на твоите години.
Не искам да звуча като старомодна лелка .. мамка му на 18 години съм :D
Но вече съм сменила 2 работни места и да ти кажа честно предпочитам да си разменим местата :) Ела да работиш вместо мен , а аз вместо теб ще си кибича в teenproblem. :D

Щом искаш да си купиш нещо - спестявай от джобни.
Няма кой да те вземе на работа след като си на 13 години.