PDA

View Full Version : Да ви покажа нещо, което няма да завърша ^^



ShtrudeL
07-16-2014, 19:10
Искате ли да ви разкажа за Емили? Тя.. Тя е най-милото, най-нежно и изключително създание, което познавам. Влюбих се в миглите й. Влюбих се в малките й устни, фините китки и пръстчета. Влюбих се в чистите й очи, а гласът.. най-топлият глас, който съм чувал. Внасяше уют и спокойствие навсякъде, където влезеше. Озаряваше стаите и да ви кажа.. нито за миг не свалих усмивката, която тя ми даде. Носех я на лицето си всеки път щом я видех. Всеки път щом си помислих за нея. Беше същински ангел. Неведнъж я бях виждал и да плаче. Но Господи, дори тогава беше очарователна. И никога не казваше нищо лошо. Жената в магазина я е прередила на опашката? Нищо, няма проблем, ще изчака. Вали дъжд? Та кой може да промени това?
Емили беше като в свои води навсякъде. За нея винаги имаше време и никога не бързаше. Влюбих се в чара й. Влюбих се в душата й, влюбих се в тялото й. Влюбих се във всичко нейно. И тя ми го даде. Даде ми всичко. Всичко, което си пожелаех беше мое.
Но ще си позволя да навляза в леко лирическо отклонение, ако позволите. Знаете ли кога писателите пишат? Когато са преживели нещо впечатляващо, когато са щастливи, тъжни, гневни, очаровани, общо взето по всяко време, стига да са в настроение. А те винаги са. Независимо какво. Но тук бих искал да обърна повече внимание на тези като мен, попаднали в клопката на очарованието. Но не кое да е очарование, а онова, което може да мине през всеки прешлен от тялото ти и да изтръгне всеки нерв. Онова, с което не можеш да се сражаваш. Онова, пред което си безсилен. Кой обича да е безсилен пред каквото и да е? Но ще ви кажа и друго. Емили притежаваше точно това оръжие. Точно това очарование. И ме правеше безсилен. Обичах това безсилие. Знаех много добре, че ще ми даде каквото поискам и ще си тръгне. За да го даде отново на друг. Да. Такава беше Емили. Можеше да е с теб и да те обича, но утре, когато слънцето изгрее и утрото се смени, ще е там и ще обича друг. По същия начин. По същия истински, чист и отдаден начин. Някак не можеше да си представи, че цялата тази любов нейна, би се канализирала и ограничила само в един и до един човек. До един обект. До едно единствено нещо. Та нима другите не заслужават любов?
Това, което хората наричаха полигамия, за Емили беше начин да се освободи от любовта, която се натрупваше в малкото й тяло.
Това, което хората не обичаха, бе да отнемат любовта, която им се полага. Да виждат как любовта, предназначена за тях, отива и при друг. При много други. Така не се чувстваха специални и затова осъждаха Емили. Казваха, че любовта й не може току така да преминава през един и после следващ и следващ като мъниста на наниз. Но Емили не им обръщаше внимание. Беше влюбена постянно. Във всичко. А аз.. Аз бях влюбен в нея. В момичето, което обича всеки, но не е никому.

Fisherman
07-16-2014, 20:24
не знам за емилия но ти имаш хубави гърди,сочни и стегнати

anonymous908491
07-16-2014, 21:07
не видях една дума, която да ми привлече вниманието, значи няма да го чета

102
07-16-2014, 21:24
бая посредствено
дано не си изкарваш парички с тва

ShtrudeL
07-16-2014, 23:41
бая посредствено

до някъде това е целта
и аз не се кефя на 'имаше красиви очи и дълга коса и хубави устни' и бла бла

anonymous908491
07-16-2014, 23:42
Погледни се в огледалото и опиши гърдите И

BadAss
07-17-2014, 11:21
доста банално, нито тематиката ме грабна, нито начинът на писане : /

yakuza_
07-17-2014, 11:26
помислих, че говориш за средно

Fisherman
07-17-2014, 18:30
защо отклонявате темата към различни неща от гърдите на Михаела

anonymous908491
07-17-2014, 18:36
За съжаление нейните са заети през повечето време, с тях кърми едно коте

Fisherman
07-17-2014, 18:37
коте да си в днешно време

anonymous908491
07-17-2014, 18:39
Абе циците и не са чак толкова хубави, по-добре ми е да съм си човек

Fisherman
07-17-2014, 18:43
циците и не са хубави?не се познаваме повече

anonymous908491
07-17-2014, 19:33
Първо и ги виж на живо, след това спори

Fisherman
07-17-2014, 19:40
тука иам по-големи,ти ги виж

anonymous908491
07-17-2014, 20:19
Може и да има, но с нейните няма да остана гладен

pe6oskeiborda
07-19-2014, 10:31
добре е но можеш и по добре
прочети го пак и помисли за неща които можеш да подобриш или вмъкнеш
аз вече се сещам
хахаха папугай негваш ли :D ей пикъп артисте голям си сваляч ве :D негвай там негвай