PDA

View Full Version : Обица на езика.. :33



a_lil_baby
07-17-2014, 18:14
Здравееййте..
Имам въпроси..
1-Боли ли когато ти дупчат езика?? Или когато слагат обицата???
2-Какви храни не трябва да ямм?
3-иии трябва ли да има родител/и с мен,когато отида да ме продупчат?? :33
Благодаря ви предварителноо!! :)

InnocentFuck
07-17-2014, 18:32
1.Да , боли
2.Предимно пюрета и меки храни , супи
3.Ако си пълнолетна няма нужда от родителите ти да са там с теб

kokoska98
07-22-2014, 16:14
boli men me boleshe edna sedmica
az samo purviq den qdoh samo sladoled,sled tova si qdoh vsichko,no e po-dobre naistina pureta i supi...i NIKAKVO LUTO I KISELO
zavisi kude...az se prodyp4ih na 14 i nqmashe nikoi s men i nqmashe problem

a_lil_baby
08-15-2014, 17:52
boli men me boleshe edna sedmica
az samo purviq den qdoh samo sladoled,sled tova si qdoh vsichko,no e po-dobre naistina pureta i supi...i NIKAKVO LUTO I KISELO
zavisi kude...az se prodyp4ih na 14 i nqmashe nikoi s men i nqmashe problem



aa ot kude sii ?? :) ii w koe stydio si go prodyppchi :3

marin4itu
08-16-2014, 08:33
Лютото е много неприятно вярно.. Аз още първия ден пих бира, ядох пържени картофи и сърчица.. Човекът, които ме проби каза, че няма да ми забранява нищо, каквото ми понася на самата мен да си ям. Втория ден ме боля повече. Тогава бях на кисели млека и едно парче баница. Добре че изобщо не фъфлих.

viivian
08-21-2014, 00:14
1. Не е болка за умиране...бих го описала по скоро като дизкомфорт
2. Зависи от организма кога ще ядещ..аз още на следващия ден се наядох като хората, а приятеля ми не можеше да яде нищо две седмици .. едвам се хранеше
3. Родителите може да ги вземеш да емоционална подкрепа .. нищо повече ( само да кажа, че не съм давала излишни пари за разни препарати..купих си калиев перманганат и се жабурих с него .. и като го разтваряш водата трябва да е съвсем леко розова в противен случай рискуваш да си изгориш езика ) УСПЕХ!