PDA

View Full Version : Романтична вана



kukuku
07-17-2014, 21:22
Съжалявам ако не е за този раздел,но не намерих по-подходящ.До сега не съм правила вана и нямам представа как става,а много ми се иска да изненадам половинката си с една отпускаща вана.Така главният въпросите ми са как да направя пяната?Чувала сам за някакви продукти ,които са специално за това.И трябва ли да комбинирам продукта за пяна със соли за вана?А кои аромати са подходящи за една романтична обстановка?Всякакви съвети ще са ми от полза също така ако назовете и марки на продуктите и къде мога да ги открия ще ми помогне доста.Предполагам,че въпросите ми са малко глупави,но нямам никакъв опит в това :( .

didi_marin0va
07-19-2014, 15:51
Съжалявам ако не е за този раздел,но не намерих по-подходящ.До сега не съм правила вана и нямам представа как става...
Като намериш вана трябва да я закрепиш добре в банята, но при свързването на тръбите за мръсната вода гледай да им дадеш добър наклон, за да не се запушват лесно. Иначе ваната с плочки ли мислиш да я облепяш?

vanqsp
07-19-2014, 21:05
От абсютно всеки козметичен магазин може да вземеш пяна за вана или да поръчаш от AVON или от ORIFLAME.

DarkTemplar
07-19-2014, 21:09
Първо измий добре ваната, за да не получиш като подарък романтични гъбички.

tori
07-19-2014, 21:17
Lush имат бомбички за вана, доколкото знам са ароматизирани и не са ти нужни соли. Имат магазин в София.
Линк. (https://www.lushbg.com/shop/product/category/path/143/)

anonymous908491
07-20-2014, 09:56
а много ми се иска да изненадам половинката си с една отпускаща вана

Той да не те изненада с един в зъбите, защото мъжете много обичаме ваните, огледалата, гримовете и т.н.