PDA

View Full Version : Нараних момичето, което обичам насън



ZelenHimihal
07-18-2014, 03:53
Здравейте.Това, което пиша тук,буквално се случи преди няколко часа.Не знаем към кого да се обърнем и как да реагираме.
На кратко, насън душих приятелката си по много брутален начин.
На гости съм й, живеем в различни градове.
Легнахме си към 1 часа и днес към 4 се случи най-зловещото нещо...
Сънувах как до мен лежи някакъв демон.В съня си се опитах да удуша демона, и имах невероятна сила докато го правех.Демонът пищеше
След което, приятелката ми с рев ме събужда и ми казва какво съм направил, душал съм нея и тя е пищяла...Останах в шок, чувствах, че не съм бил аз а нещо, което ме е обладало.Не можахме повече да заспим.
Моля Ви, дайте ни съвет възможно най-бързо.Поствам в този раздел, защото е гледан най-много.Страх ме е да не се повтори.Помощ!

angelche3
07-18-2014, 05:18
Някой демон се е вселил в теб и ти е дал тоя сън. Носи кръстче, сложи си една иконка до леглото и виж дали пак ще го сънуваш.

didi_marin0va
07-18-2014, 06:55
Здравейте.Това, което пиша тук,буквално се случи преди няколко часа.Не знаем към кого да се обърнем и как да реагираме.
На кратко, насън душих приятелката си по много брутален начин.
На гости съм й, живеем в различни градове.
Легнахме си към 1 часа и днес към 4 се случи най-зловещото нещо...
Сънувах как до мен лежи някакъв демон.В съня си се опитах да удуша демона, и имах невероятна сила докато го правех.Демонът пищеше
След което, приятелката ми с рев ме събужда и ми казва какво съм направил, душал съм нея и тя е пищяла...Останах в шок, чувствах, че не съм бил аз а нещо, което ме е обладало.Не можахме повече да заспим.
Моля Ви, дайте ни съвет възможно най-бързо.Поствам в този раздел, защото е гледан най-много.Страх ме е да не се повтори.Помощ!
Прочети повече за екзорсизма. Екзорсистите се занимават с изцелението на демони от хора. Иначе това, което ти препоръчвам е да отидете възможно най-бързо до най-близката църква и да си вземете едно шишенце светена вода. Сложете си кръстчета с приятелката ти и се напръскайте със светена вода. Така всичко би трябвало да се оправи.
П.С.
Ако все пак някоя от вас наистина е обладана от демон, то светената вода ще го опари по кожата, така както сярна киселина изгаря кожата на човек. Поне така стана във филма "Константин". - това с изгарянето май са глупости, но поне нищо не ти пречиш да го направиш. Иначе нали ти казах спасението е екзорсист, който си знае работата.

JDeel
07-18-2014, 07:21
А пък в този се е вселил крадец: http://www.vedomost.info/bg/pravo/pravo-na-es/579-bulgarian/pravo/istoriya/3153-ubiistvoto-po-vreme-na-san-ne-e-prestaplenie.html

Не става въпрос за демони и църкви, отделен въпрос е колко помага шише с минерална вода взето от къщата с високи тавани на група педераси в дълги черни рокли.
Сомнамбулстваш явно, проучвай тоя проблем :)

lisi4ety
07-18-2014, 09:06
^ ;dddddddd колко мъка има по тоя свят

hey.mistery
07-18-2014, 10:38
Отиди на доктор. Най-вероятно си сомнамбул, повечето не правят така, но съм гледала и за агресивни, очевидно ти си от вторите. Може дс не ти се счули отново, но за всеки случай се консултирай с лекар.

RapExotic
07-18-2014, 15:43
Сънувах как до мен лежи някакъв демон.

Абе то понякога наистина си лягаме с демони. Ама това е друга тема ..

baby_baby
07-18-2014, 17:34
Някой демон се е вселил в теб и ти е дал тоя сън. Носи кръстче, сложи си една иконка до леглото и виж дали пак ще го сънуваш.

:lol:

tori
07-18-2014, 21:44
Абе то понякога наистина си лягаме с демони. Ама това е друга тема ..
:lol: Много да.
Добре де, било е сън. И аз съм се била с разни хора насън като малка, не ги облазявам. При стрес обаче се случва и не е нечувано. Ако чак толкова ви е страх, иди на психолог, сомнамбулизма е нещо наистина ужасно за теб и хората около теб.

galaxy29
07-18-2014, 21:49
сестра ми е така, леглата ни са под ъгъл, протяга се и ми бие шамари, понякога си пука пръстите и пищи ;/