PDA

View Full Version : Смятате ли, че сме на прага на Трета световна война?



KumchoValcho
07-18-2014, 16:05
малиииииии ше се мре

anonymous895156
07-18-2014, 16:24
важното е, че сме на правилната страна
и няма да ходя да стрелям по никого
алелелелей

Mary_Jane_69
07-18-2014, 16:35
Да, още вчера като го казаха

rockandroll
07-18-2014, 16:44
мисля, че третата световна вече е факт, но е малко "по-различна" от другите. на мнение съм, че тя е на химическо ниво, хитър начин за избиване на част от човечеството, без дори да го осъзнават хората.

KumchoValcho
07-18-2014, 16:45
мисля, че третата световна вече е факт, но е малко "по-различна" от другите. на мнение съм, че тя е на химическо ниво, хитър начин за избиване на част от човечеството, без дори да го осъзнават хората.

:razz:

rockandroll
07-18-2014, 16:49
жалко, че повечето хора са твърде промити и не го осъзнават. мхм

anonymous908491
07-18-2014, 16:49
Аз съм ходил в казарма, вие му мислете, почти нямате шанс да оцелеете

anonymous895156
07-18-2014, 17:00
жалко, че повечето хора са твърде промити и не го осъзнават. мхм

къде са ти доказателствата, освен празни приказки от книги с антиеврейска насоченост и глупости за някакъв нов световен ред

yakuza_
07-18-2014, 17:02
мисля, че третата световна вече е факт, но е малко "по-различна" от другите. на мнение съм, че тя е на химическо ниво, хитър начин за избиване на част от човечеството, без дори да го осъзнават хората.

а кои се бият в тая "трета твоя световна"

tireheb
07-18-2014, 17:04
митко еврейската подлога
измет ционистка
войн на яхве

етц

rockandroll
07-18-2014, 17:04
нужно ли е да споменавам за гмо продуктите.А вредните химикали с които се пръскат земите, вредните хранителни добавки, които се влагат при производството на най-различни продукти?

rockandroll
07-18-2014, 17:05
факт, е че хората живеят в заблуда, за съжаление

KumchoValcho
07-18-2014, 17:08
нужно ли е да споменавам за гмо продуктите.А вредните химикали с които се пръскат земите, вредните хранителни добавки, които се влагат при производството на най-различни продукти?

и аз бих продавал гмо и продукти с вредни хранителни съставки ако ми носи в много пъти по-големи печалби от нормалното, това е просто елементарната човешка алчност, не някаква световна и тайнствена конспирация 8-)

KumchoValcho
07-18-2014, 17:15
Наистина всичко е доста елементарно - всичко е за пари. Дори хората, които ти пробутват теориите си за рептили и масони, и илюминати, и Нов световен ред го правят, защото печелят пари.

Това, че някой с връзки (а разните корпорации и тем подобни наистина имат много връзки в политиката) е направил Аспартама легален (вещество, 200 пъти по-сладко от захарта, предизвикващо редица заболявания, но пък много евтино), за да печели повече пари от вафлите си не е някаква дълбока и древна, мистериозна тайна, просто си е лакомия 8-)
Същото е и с гмо и разни други боклуци, които се пробутват на пазара. парата прави играта 8-)

rockandroll
07-18-2014, 17:26
наистина би било прекрасно всичко да бе толкова просто колкото мислиш, че е. реалността обаче е съвсем различна, не всичко е до пари, както си мислиш ти

EinGutesKind
07-18-2014, 17:31
Не.

Eagle 123
07-18-2014, 17:37
Аз съм ходил в казарма, вие му мислете, почти нямате шанс да оцелеете
Прав си, че множеството от нас нямаме никаква военна подготовка, за което не сме ние виновни... Обаче с твоето изказване и пребиваване в казармата, т.е. времето прекарано в нея, те е научило на съвсем елементарни военни тактики, тоест ще хванеш и ти като нас Господ за шлифера

За III WW ще се говори след 3-4 години, според Ванга.. напълно възможно

Fisherman
07-18-2014, 17:41
войната никога не е спирала за да започне 3та световна целия 20 век е попит с кръв

RagioL
07-18-2014, 19:10
Аз съм ходил в казарма, вие му мислете, почти нямате шанс да оцелеете

ако си със слаба психика не е от значение
убивал ли си нещо някога
буболечките не се броят

anonymous908491
07-18-2014, 19:15
ако си със слаба психика не е от значение


Ако баба имаше мустаци, щеше да ми е дядо, олигофренчо.


Прав си, че множеството от нас нямаме никаква военна подготовка, за което не сме ние виновни... Обаче с твоето изказване и пребиваване в казармата, т.е. времето прекарано в нея, те е научило на съвсем елементарни военни тактики, тоест ще хванеш и ти като нас Господ за шлифера

По-добре малко, отколкото нищо

yakuza_
07-18-2014, 19:15
ванга била предсказала :lol:
предсказвам, че ще 100 000 човека ке умрът некст 100к години
вангел хас цоме онлине

RagioL
07-18-2014, 19:22
Ако баба имаше мустаци, щеше да ми е дядо, олигофренчо.
а ако ануса ти беше путка щеше да забременееш някой ден

RagioL
07-18-2014, 19:24
нещастник :D

Fisherman
07-18-2014, 19:25
а ако ануса ти беше путка щеше да забременееш някой ден

не можеш да изтраеш една дискусия без да почнеш да говориш за ануси,много ти се иска а?

anonymous908491
07-18-2014, 19:26
а ако ануса ти беше путка щеше да забременееш някой ден

Напомняш ми за детската градина, там като наречеш някой глупав ти отговаряха с 'ти си два пъти по-глупав'

RagioL
07-18-2014, 19:27
каква дискусия, шепа олигофрени се надлъгвате
скапаняци :lol:

RagioL
07-18-2014, 19:30
Напомняш ми за детската градина, там като наречеш някой глупав ти отговаряха с 'ти си два пъти по-глупав'

а ти ми напомняш за нищото, защото между ушите ти е вакум

Fisherman
07-18-2014, 19:34
каква дискусия, шепа олигофрени се надлъгвате
скапаняци :lol:

тва напомня на семейството ти,когато седнете на вечеря

RagioL
07-18-2014, 19:38
тва напомня на семейството ти,когато седнете на вечеря

това напомня на теб и скапаните ти френдове като си в цикъл

RagioL
07-18-2014, 19:39
:lol:

RagioL
07-18-2014, 19:44
аз имам бързи отговори
вие слаби тъпотии
не ми се струвате особено интересни същества

EinGutesKind
07-18-2014, 20:12
тва напомня на семейството ти,когато седнете на вечеря

Хахахаха :razz:

RagioL
07-18-2014, 20:16
виждаш ли Шоро харесаха ти хумора ще си станете близки за в бъдеще време :D

Fisherman
07-18-2014, 20:50
да го сложа на тая където ти готви

RagioL
07-18-2014, 20:52
да го сложа на тая където ти готви

с въображаемия ли

RagioL
07-18-2014, 20:55
не се прави на мъж вече ми е ясно че си пасивен по природа

Fisherman
07-18-2014, 20:55
искаш с въображаемия ми приятел да оправим тая където ти готви?

RagioL
07-18-2014, 20:56
казвам че с въображаемия ти пенис няма да се получи

Fisherman
07-19-2014, 07:18
искаш пенис?

fUcKsMiLe
07-19-2014, 08:59
За III WW ще се говори след 3-4 години, според Ванга.. напълно възможно
Ахахаха, добре! Тя баба Ванга предсказала и че ще мрем през 2012, мхм.. Още съм жива, мисля.

Не смятам Жоре, някой умник пак казва някви простотии. Ще пукна само и единствено, ако някой ме убие (човек, болест) или аз самата не си посегна. Храната си е вредна от край време, тя и водата не е вода.. Интересното е, че хората живеят все по-дълго.. какво ли говори това.

pe6oskeiborda
07-19-2014, 09:15
пак ли се карате вие двамата ве вече не се ли целунахте :x мамицата ви натрапници пишете си на лично ве

kilers
07-19-2014, 09:27
Вие сте ебаси капацитетите тук, щом с лека ръка отхвърляте Ванга. Явно План има и вие сте доказателството, че той върви както трябва.

pe6oskeiborda
07-19-2014, 09:30
ей клиторс я да не говориш така ве заради ванга на чичо ми братовчедката е пострадала щото им е казала да и дават някви тъпи треволяци от които се е разболяла само :( не я защитавай!

kilers
07-19-2014, 09:36
ей клиторс я да не говориш така ве заради ванга на чичо ми братовчедката е пострадала щото им е казала да и дават някви тъпи треволяци от които се е разболяла само :( не я защитавай!

Те и от лекарски грешки много се разболяват, ама не си спрял да ходиш при тях, нали?

pe6oskeiborda
07-19-2014, 09:39
тая ванга само лъжеше да взима пари че и още и вярват някои хора ама щом се връзваш ок
балък
ела до нас аз ще те излекувам за само 5 лева с отварата си от градината от кал :) всичко е естествено и сам си го засях и има малко трева и цветя :) трябва само да я изядеш и ето питай гошо той ще ти каже как му помогна
лекува рак даже стига да имаш волята

rockandroll
07-19-2014, 10:49
Вие сте ебаси капацитетите тук, щом с лека ръка отхвърляте Ванга. Явно План има и вие сте доказателството, че той върви както трябва.

+1

anonymous895156
07-19-2014, 11:32
Вие сте ебаси капацитетите тук, щом с лека ръка отхвърляте Ванга. Явно План има и вие сте доказателството, че той върви както трябва.

е, ти вярвай на някакви съмнителни бабички от петрич за събитията на световната политическа сцена, не на международните анализатори и собствения си ум

pe6oskeiborda
07-19-2014, 11:33
е ко ве и аз мога така

тая ванга само лъжеше да взима пари че и още и вярват някои хора ама щом се връзваш ок
балък
ела до нас аз ще те излекувам за само 5 лева с отварата си от градината от кал :) всичко е естествено и сам си го засях и има малко трева и цветя :) трябва само да я изядеш и ето питай гошо той ще ти каже как му помогна
лекува рак даже стига да имаш волята
+1

pe6oskeiborda
07-19-2014, 11:34
е, ти вярвай на някакви съмнителни бабички от петрич за събитията на световната политическа сцена, не на международните анализатори и собствения си ум
+1

rockandroll
07-19-2014, 11:51
не виждам смисъл да се продължава тази дискусия тук. доказано е, че 95% от хората са като стадо овце, а медийте си вършат своята работа просто перфектно.

KumchoValcho
07-19-2014, 11:55
не виждам смисъл да се продължава тази дискусия тук. доказано е, че 95% от хората са като стадо овце, а медийте си вършат своята работа просто перфектно.
добре, че такива като тебе са само 5% значи 8-) 8-)

anonymous895156
07-19-2014, 11:59
не виждам смисъл да се продължава тази дискусия тук. доказано е, че 95% от хората са като стадо овце, а медийте си вършат своята работа просто перфектно.

никой не го оспорва, идеята ни е, че любителите-конспиратори, които (нека да не се лъжем) са по-лековерни и от руснак, живеят със заблудата, че са нещо различно от това стадо, а всъщност са типични овце, с тази разлика, че черпят информацията си не от медиите, а от http://blogzaserioznihora.blogspot.com/

pe6oskeiborda
07-19-2014, 12:05
мн говорите

rockandroll
07-19-2014, 12:25
вярно е, че половината неща се четат от интернет, но и разликата между това, което се пише в интернет и истината не е толкова голяма.

socareless
07-19-2014, 12:27
разликата между това, което се пише в интернет и истината не е толкова голяма.


kknpthxbbnmr

kilers
07-19-2014, 12:33
никой не го оспорва, идеята ни е, че любителите-конспиратори, които (нека да не се лъжем) са по-лековерни и от руснак, живеят със заблудата, че са нещо различно от това стадо, а всъщност са типични овце, с тази разлика, че черпят информацията си не от медиите, а от http://blogzaserioznihora.blogspot.com/


Значи какво излиза? Че и едните, и другите се манипулират? От кой и с каква цел? Айде да не засягаме тая болна за вас тема. И де факто от твоите думи се потвърждават идеите на конспираторите, че нещата се контролират от не когото си мислим и че ние сме едни овце (всички, с много малки изключения), които биват напътствани в дадена посока. Едни му викат NWO, други по друг начин, това не е от значение. А това за какви се мислят конспираторите, тук навлизаме в друга тема, в която е замесено егото.
Но какво излиза? Че ние биваме контролирани, но се караме, че едните знаят, че ни контролират, другите не знаят. А ония отгоре си щракат с пръсти.

Разделяй и владей.

П.п. и наистина е добре някои хора да научат кога и как е уместно да се използва иронията и сарказма, че се получава нещо като Стоичков английският.

rockandroll
07-19-2014, 12:35
kknpthxbbnmr


?

anonymous895156
07-19-2014, 12:46
Значи какво излиза? Че и едните, и другите се манипулират? От кой и с каква цел? Айде да не засягаме тая болна за вас тема. И де факто от твоите думи се потвърждават идеите на конспираторите, че нещата се контролират от не когото си мислим и че ние сме едни овце (всички, с много малки изключения), които биват напътствани в дадена посока. Едни му викат NWO, други по друг начин, това не е от значение. А това за какви се мислят конспираторите, тук навлизаме в друга тема, в която е замесено егото.
Но какво излиза? Че ние биваме контролирани, но се караме, че едните знаят, че ни контролират, другите не знаят. А ония отгоре си щракат с пръсти.

Разделяй и владей.

Доста умно.

Лично аз съм се бъзикал с такива като вас (+ фенове на екзотеризма, ванга и това Ню Ейдж) и във форуми с такава насоченост съм пускал напълно измислени статии с абсурдни твърдения от типа на "През ''85 Ванга предрекла на руски професор, че след 30 години в България ще се лее кръв", е, всички (с малки изключения) ми се вързаха и разнесоха информацията по блогове и други форуми. И това го правех не защото съм зъл евреин (напротив, много съм добър), а понеже ми е забавно да се гавря с лековерни малки душици. Основната част от информацията за тези конспирации също идва от такива като мен или по-лошо - от пишман писатели, които правят пари по този начин. Колкото по-скандално, толкова по-добре.

Хората са манипулирани за пари, вече ти го казаха. Така е и така трябва да бъде.

pe6oskeiborda
07-19-2014, 12:47
Разделяй и владей.
аз така си подреждам числата :)
и понякога и други неща например ако трябва да намеря само едно число или други сложнотии там :)

Fisherman
07-19-2014, 12:56
План има и вие сте доказателството, че той върви както трябва.

ще трябва да се съглася

kilers
07-19-2014, 13:01
Доста умно.

Лично аз съм се бъзикал с такива като вас (+ фенове на екзотеризма, ванга и това Ню Ейдж) и във форуми с такава насоченост съм пускал напълно измислени статии с абсурдни твърдения от типа на "През ''85 Ванга предрекла на руски професор, че след 30 години в България ще се лее кръв", е, всички (с малки изключения) ми се вързаха и разнесоха информацията по блогове и други форуми. И това го правех не защото съм зъл евреин (напротив, много съм добър), а понеже ми е забавно да се гавря с лековерни малки душици. Основната част от информацията за тези конспирации също идва от такива като мен или по-лошо - от пишман писатели, които правят пари по този начин. Колкото по-скандално, толкова по-добре.

Хората са манипулирани за пари, вече ти го казаха. Така е и така трябва да бъде.

По принцип не обичам и не обръщам внимание на хората, които говорят в крайности и бързат да лепят етикети, но както и да е. Това, че нещата се разминават от такива като теб си е факт. Но това, че една истина се размива, не я прави по-малко вярна. Във всички митове и легенди има зрънце истина. Да приемем конспиративните теории като един мит. Те са напълно размити от такива като теб, но и в тях има зрънце истина, което аз търся. Много хора се хващат за обвивката и от там стават всички тия грешки като pe6oskeitborda. Но това е просто от неинформираност.

И да, в основата най-вероятно са парите, но си мисля, че те са само върха на айсберга. Каква е истината малко хора знаят и малко ще разберат, но това не е оправдание да сме коне с капаци :)

П.п. не съм фен на нищо и на никой. Не приемам, но и не отхвърлям нищо, което сам не съм си го доказал. Затова се и намесих. Ванга не ме интересува много, много на този етап, но да отхвърляш/приемаш идеи, твърдения и т.н. без да си се запознал с тях е леко... (Айде ти продължи)

pe6oskeiborda
07-19-2014, 13:09
прекаленодълго;непрочетох клиторс

RagioL
07-19-2014, 13:10
искаш пенис?

аз си имам
а ти искаш ли?

Auriss
07-19-2014, 13:21
По принцип не обичам и не обръщам внимание на хората, които говорят в крайности
защото не можеш да си позволиш същото

Не приемам, но и не отхвърлям нищо, което сам не съм си го доказал.
Загуба на време.
Теориите ти са недоказуеми, и то не според мен, а според съдържанието им - как гледаш на тях не е от особено значение - невъзможно е да откриеш 'истината', която 'търсиш'.

Всъщност единственото, което правиш, е да вдигаш шум ;/

// нз що отговарям на някъв бездарен трол. явно ми е доста скучно

KumchoValcho
07-19-2014, 13:26
никой не го оспорва, идеята ни е, че любителите-конспиратори, които (нека да не се лъжем) са по-лековерни и от руснак, живеят със заблудата, че са нещо различно от това стадо, а всъщност са типични овце, с тази разлика, че черпят информацията си не от медиите, а от http://blogzaserioznihora.blogspot.com/
евалата 8-)
тоя блог и аз го следях по едно време 8-)

kilers
07-19-2014, 13:38
защото не можеш да си позволиш същото

Загуба на време.
Теориите ти са недоказуеми, и то не според мен, а според съдържанието им - как гледаш на тях не е от особено значение - невъзможно е да откриеш 'истината', която 'търсиш'.

Всъщност единственото, което правиш, е да вдигаш шум ;/

// нз що отговарям на някъв бездарен трол. явно ми е доста скучно

Човек може да си позволи всичко, но не ми е благо на душата да контактувам с такива като теб. ;р

Не знаеш какви са ми теориите, няма как да знаеш дали са доказуеми.

Явно се взимаш за литературен критик, в което няма нищо лошо, но от към качества издишаш. Май на твоя език това се нарича hate?

LovEsIckk
07-19-2014, 13:39
Ахахаха, добре! Тя баба Ванга предсказала и че ще мрем през 2012, мхм.. Още съм жива, мисля.

Не смятам Жоре, някой умник пак казва някви простотии. Ще пукна само и единствено, ако някой ме убие (човек, болест) или аз самата не си посегна. Храната си е вредна от край време, тя и водата не е вода.. Интересното е, че хората живеят все по-дълго.. какво ли говори това.

Извинявай, но за това последното.. От къде ти е информацията? Някакви статистики, нещо официално?
Защото за съжаление нещата не стоят така. Огледай се около себе си. Масово хората се разболяват от трудно лечими или нелечими заболявания във все по-ранна възраст.
Живота не е толкова розов, колкото някои от вас си мислят.
И реалността не е тази, която гледате по новините и четете по вестниците.
И много неща не са такива каквито изглеждат.

anonymous895156
07-19-2014, 13:47
Извинявай, но за това последното.. От къде ти е информацията? Някакви статистики, нещо официално?

http://www.infoplease.com/ipa/A0005148.html примерно

Доколкото знам, очаква се около половината от децата, които се раждат днес, да достигнат 100-годишна възраст (мисля, че е това е за развитите страни обаче.)

Fisherman
07-19-2014, 13:48
аз си имам

едвали

RagioL
07-19-2014, 13:52
http://www.infoplease.com/ipa/A0005148.html примерно

Доколкото знам, очаква се около половината от децата, които се раждат днес, да достигнат 100-годишна възраст (мисля, че е това е за развитите страни обаче.)

те там са психично болни, земята ще поиска кръвта им рано или късно

RagioL
07-19-2014, 13:53
едвали

бих ти пратил снимка но ще ти потекат лигите жалък кавал :D

kilers
07-19-2014, 14:31
http://www.infoplease.com/ipa/A0005148.html примерно

Доколкото знам, очаква се около половината от децата, които се раждат днес, да достигнат 100-годишна възраст (мисля, че е това е за развитите страни обаче.)

Интересно. Значи все пак може да се надяваме, че скоро ще станем безсмъртни? :д
На продължителността, а качеството на живот е важен. Един хронично болен от 50-годишен до стогодишнината си е дойна крава за фармацевтичните компании. И т.н..Както ти каза, всичко е за пари.

Fisherman
07-19-2014, 14:32
бих ти пратил снимка но ще ти потекат лигите жалък кавал :D

ти вече ми праща но аз не я отворих,предупредих те,че не съм от твоите

RagioL
07-19-2014, 14:37
пак започваш с измислиците нещастник скапан
само момичета имат мои снимки от тоя форум,

pe6oskeiborda
07-19-2014, 14:40
ама тия верно май се свалят нещо :D

socareless
07-19-2014, 14:54
Извинявай, но за това последното.. От къде ти е информацията? Някакви статистики, нещо официално?
Защото за съжаление нещата не стоят така. Огледай се около себе си. Масово хората се разболяват от трудно лечими или нелечими заболявания във все по-ранна възраст.
Живота не е толкова розов, колкото някои от вас си мислят.
И реалността не е тази, която гледате по новините и четете по вестниците.
И много неща не са такива каквито изглеждат.

всъщност средната продължителност на живота сега е с около 30-40г. повече , отколко преди 150-200г
тва се дължи както на напредъка в науката и медицината така и на липсата на толкова войни, престъпления етц.

RagioL
07-19-2014, 15:07
ама тия верно май се свалят нещо :D

вярно е
аз се хваля с големия си
а те че искат да го усетят

didi_marin0va
07-19-2014, 15:12
малиииииии ше се мре
Всъщност всички са избити и сега ние сме попаднали в паралелна вселена, където седим и си пишем вечно в тийн форум.

pe6oskeiborda
07-19-2014, 15:26
вярно е
аз се хваля с големия си
а те че искат да го усетят
искаш да ебеш капитан умник тоест риболовеца
така ли

RagioL
07-19-2014, 15:29
честно казано и майка му ще е по-приятно завоевание
но ако има сества може и да се прежаля след огромни количества алкохол

pe6oskeiborda
07-19-2014, 16:00
хахаха ама не отричаш нали
калпазанин

RagioL
07-19-2014, 16:03
не обичам да мушкам анали а само женски полови органи
така че отрича
просто дразня меката китка

RagioL
07-19-2014, 16:05
както се казва няма нищо по-приятно от една сочна слива :D

Fisherman
07-19-2014, 16:08
браво рагиол ти си педераст и дори не можа да го скриеш

RagioL
07-19-2014, 16:12
я разкажи сестра имаш ли

RagioL
07-19-2014, 16:14
а ако имаш мие ли си редовно сливата

почувствай се веднъж като на горещия стол

Ouroboros
07-19-2014, 16:30
Да

golemiq_korab_minava
07-19-2014, 16:57
Аз съм ходил в казарма, вие му мислете, почти нямате шанс да оцелеете

Че казармата ли е единственото нещо, което може да те спаси? Пред радиацията всички сме равни. Ти пазиш ли си автомата от казармата? Имаш ли въобще оръжие? В тоя случай ловците са по-подготвени . :D

Иначе правете разлика между нова студена война и трета световна.

Fisherman
07-19-2014, 17:09
а ако имаш мие ли си редовно сливата

почувствай се веднъж като на горещия стол

чуствай се като уилям кемлър

RagioL
07-19-2014, 18:37
ако ми кажеш кой е
аз ще ти кажа дали съм като него

Eagle 123
07-19-2014, 20:19
Ахахаха, добре! Тя баба Ванга предсказала и че ще мрем през 2012, мхм.. Още съм жива, мисля..... Храната си е вредна от край време
Извинявай, че те засегнах, ти явно си част от новия световен ред, чист рептилоид се извъди, абсолютен уникум, щом отричаш постиженията на Ванга .. ъмм и вероятно си повече уважавана от нея ( от милиони хора само в СССР, съветските професори правят документални филми за нея, но ти отричаш всичко).. И храната на кукуво лято си е вредна от край време - ТКЗСТА-та не са допускали процент надвишаване на количеството органични торове в почвата, обаче виждам си леко неука за тия неща, така че няма смисъл да ти ги обяснявам..

fUcKsMiLe
07-20-2014, 04:34
Ауч, май аз те засегнах аз щом почна да ми разправяш кой кого бил уважавал, че намеси и моя милост. :lol:
Не отричам, че Ванга е казала верни неща, доста ти е богато въображението, щом реши че аз ти "говоря" без да съм написала конкретното нещо. Ако не си забелязал го казах с ирония. Също, явно не четеш или тактично пропускаш, навсякъде във вестници, статии в сайтове и т.н. казват, че баба Ванга е предсказала всичко, което човек не може да си обясни (за пример ти давам Аспарухово и наводненията) в даден момент като природни бедствия или нещо свързано с политиката. Или ако го знаеха, да го бяха предотвратили преди да стане, ама решиха да кажат СЛЕД това, че тя била казала така и така. Много хора злоупотребяват, ама ти или си сляп за тия неща или си много тъп. Залагам на първото все още, ама и второто вече не бих го изключила като вариант.
Ванга примерно, сега ще си кажеш - до ся ми обясняваше това и онова, обаче всъщност има една баба, която е приятелка на моята баба, която е ходила при Ванга докато е била млада и и е казала нещо(което тя е споделила още преди години), което е станало действително и продължава да се случва, затова не ми обяснявай, че съм отричала това и онова. Много говориш без да знаеш.
Oх и между другото, това че човек е известен, не го прави най-уважавания на света(не визирам Ванга, а изказването ти относно репутацията на определен човек). Честно, не ме интересува какво е направила тя, не ме интересуват и други особи, които са смятани за много уважавани, но това не значи, че ги потъпквам тях и достойнството им.
Относно храните - ти си знаеш. Щях да напиша нещо мноооого дълго(аз го написах, но го изтрих, защото не си заслужава по-дълго от това), но се отказвам да обяснявам. То на човек, който нито приема, нито предава няма файда и да обясняваш.

И бтв, когато човек реши да пише нещо под твой коментар, не го взимай на сериозно, както и в моя случай не беше специално към теб. Това е форум. Дреме ми кой си, но поне като се опитваш да засегнеш някой, гледай да не си вкарваш автогол с глупавите изказвания. Съветче, което едва ли ще приемеш, но все пак има шанс за теб, де. Все още..

Айде, пийс.

//офтопик; как ми се пишеше романче <3 4 дни извън цивилизацията, а сега вече е рай.

Eagle 123
07-20-2014, 11:40
Абе то мен няма с какво да ме засегнеш, ни най малко ме интересува твоята екзистенциална самота, да ти кажа честно :razz:.. И да ебати градивния роман, само че си вземи психотропните, тях май си ги забравила// и по-малко филми, че се извади много велика, а за теб още не знам да пишат по вестниците и да говорят по телевизията, а по твоите думички виждам че си наистина много велика и достигнала невероятни постижения, щом ние като те репликираме, си вкарваме вероятно автогол в същия момент :neutral:!!! Всеки гадател е известен с това, че нещата, които той/тя ги е изрекъл преди много много време в бъдеще действително са се случили, ето Нострадамус предрича атентата в Световния търговски център още през 16ти век, но не казва с точност кога и къде, следователно ти даде абсурдно глупав пример :smile:.. Аз съм пряк свидетел на дарбата на Ванга, така че не ми се спори излишно с теб, баба ми беше съседка с нея, затуй много да не ти знае устата, не ми говори глупости на търкалета, пълни измишльотини, чула недочула, ставаш смешна!! И все пак ето ти нещо, за да се ограмотиш http://vbox7.com/collection:808059 Всего хорошего, до свидания.. Мир Вам на всички, peace 4ever :wink: .

anonymous908491
07-20-2014, 11:50
постиженията на Ванга

Темата се изчерпа, дори не можеш да се изразяваш правилно, а от Ванга има десетки, които са/бяха по-напред от нея, дори самата тя го е казвала много пъти.

Eagle 123
07-20-2014, 11:56
Тя отдавна се изчерпа, а АЗ къде съм казал, че тя е №1 някъде някога ??? И не ми обяснявай, тя се приема за последователка на Преподобна Стойна, така че беше глупава реплика .. Обаче киборгите явно са плъзнали вече и виртуално, а не са само по улиците..

anonymous908491
07-20-2014, 12:01
а АЗ къде съм казал, че тя е №1 някъде някога

Беше достатъчно да напишеш, че това е Постижение, сякаш някой роден със сини очи, ще запише в автобиографията си като постижение - сини очи

Eagle 123
07-20-2014, 12:35
Опаа ясноо, ето какво било харабийка.. логиката рулира, като нищо си кърти мивки,лепи плочки,тъче килими,чеше вълна,строи вили,цепи мрака,чука бухали,сади домати,бута къщи,дави риба,гърми бушони,суче от цица,гази крокодили,пика камъни,яде чубрица,тура зелие у боба,взривява чукари напраоо АЛЛАХ АКБАР ако щеш

anonymous908491
07-20-2014, 12:39
Значи някой ти казва, че има сини очи и ти по пътя на логиката откриваш, че той е със сини очи ?
Наистина си много закъсал, как ли ти се смеят в училище, а ти си мислиш, че го правят, защото децата са лоши.

Eagle 123
07-20-2014, 12:40
I`m done, нещата при теб отиват на зле, намирай цяра докато е рано.. аз за кво говоря, тоя ко ми респонд-ва .. кво си ти е ахахах

socareless
07-20-2014, 13:04
interesno kolko ot neshtata, koito e (preds)kazala vanga ne sa se slu4ili
bes da sym zapoznat shte zaloja na edno 90% sigurno
i az moga da rysq na lqvo i dqsno vsqkvite random "predskazaniq", koito sa po takyv nachin formulirani, che sas svoqta trivialnost i obshtoobhvatnost nqma kak pone nqkoi ot tqh da ne se sluchat

Eagle 123
07-20-2014, 13:10
А това вече е друго, съгласен съм с теб +1 При нея хората са отивали най-вече, защото са загубвали всякаква надежда в лекарите/професорите, в криминалистите също, изобщо в краен случай .. и никой не е отивал с предубеждението, че всичко ще научат и ще им светне, а с малката искрица надежда, че може би нещата да се оправят.. Ванга много много рядко е казвала, че човека може и да почине, това тя го е виждала съвсем ясно, но просто не го е казвала директно .. като цяло говорим за един феномен, излъчваща особена енергия, която аз като хлапе дори я усещах ..

anonymous895156
07-20-2014, 13:12
ЛОЛ някой тук вярва на ванга

fUcKsMiLe
07-20-2014, 13:35
..
Добре, вече залагам на това, че си тъп.
От любопитство, чудно ми е колко пряк свидетел си на дарбата и щом си бил на макс. 2 години (според профила ти, не те знам на колко си), като е починала тя? Пък и аз какво да направя като баба ти и била съседка. Тая жена е толкова нормална, колкото всеки друг по света, нормално е да има съседи.
Аз не съм се извадила никак велика, ти си тоя който много "знае" в случая. Аз съм се образовала достатъчно, ти имаш нужда обаче от лекарска помощ, нещо не ти е в ред главата.

an7raks
07-20-2014, 13:40
войната никога не е спирала за да започне 3та световна целия 20 век е попит с кръв

Това... Русия и щатите си водят войни на чужди територии по цял свят повече от половин век...

yakuza_
07-20-2014, 13:41
Факсмайл ти добре ли си?! Момчето е усетило аурата й, виждал е цветовете, защо говориш за неща, които не разбираш?

Eagle 123
07-20-2014, 13:49
https://www.cheap-flyer-printer.com/shop/product_images/a/mr%20chow%20the%20hangover%20movie__80631.jpg
http://stream1.gifsoup.com/view2/1925416/mr-chow-o.gif

fUcKsMiLe
07-20-2014, 18:05
Факсмайл ти добре ли си?! Момчето е усетило аурата й, виждал е цветовете, защо говориш за неща, които не разбираш?

Хич. :lol:

SHPAIdURmeN
07-20-2014, 18:37
войната никога не е спирала за да започне 3та световна целия 20 век е попит с кръв

След този коментар, останалите коментари имат ли значение ? :D

kilers
07-20-2014, 18:53
Ауч, май аз те засегнах аз щом почна да ми разправяш кой кого бил уважавал, че намеси и моя милост. :lol:
Не отричам, че Ванга е казала верни неща, доста ти е богато въображението, щом реши че аз ти "говоря" без да съм написала конкретното нещо. Ако не си забелязал го казах с ирония. Също, явно не четеш или тактично пропускаш, навсякъде във вестници, статии в сайтове и т.н. казват, че баба Ванга е предсказала всичко, което човек не може да си обясни (за пример ти давам Аспарухово и наводненията) в даден момент като природни бедствия или нещо свързано с политиката. Или ако го знаеха, да го бяха предотвратили преди да стане, ама решиха да кажат СЛЕД това, че тя била казала така и така. Много хора злоупотребяват, ама ти или си сляп за тия неща или си много тъп. Залагам на първото все още, ама и второто вече не бих го изключила като вариант.
Ванга примерно, сега ще си кажеш - до ся ми обясняваше това и онова, обаче всъщност има една баба, която е приятелка на моята баба, която е ходила при Ванга докато е била млада и и е казала нещо(което тя е споделила още преди години), което е станало действително и продължава да се случва, затова не ми обяснявай, че съм отричала това и онова. Много говориш без да знаеш.
Oх и между другото, това че човек е известен, не го прави най-уважавания на света(не визирам Ванга, а изказването ти относно репутацията на определен човек). Честно, не ме интересува какво е направила тя, не ме интересуват и други особи, които са смятани за много уважавани, но това не значи, че ги потъпквам тях и достойнството им.
Относно храните - ти си знаеш. Щях да напиша нещо мноооого дълго(аз го написах, но го изтрих, защото не си заслужава по-дълго от това), но се отказвам да обяснявам. То на човек, който нито приема, нито предава няма файда и да обясняваш.

И бтв, когато човек реши да пише нещо под твой коментар, не го взимай на сериозно, както и в моя случай не беше специално към теб. Това е форум. Дреме ми кой си, но поне като се опитваш да засегнеш някой, гледай да не си вкарваш автогол с глупавите изказвания. Съветче, което едва ли ще приемеш, но все пак има шанс за теб, де. Все още..

Айде, пийс.

//офтопик; как ми се пишеше романче <3 4 дни извън цивилизацията, а сега вече е рай.


Доказателство, че на жените не трябват да им се дават отговорни позиции в обществото, в които трябва да се мисли и разсъждава.