PDA

View Full Version : Болка в ръката?



qnkov90
07-18-2014, 20:06
Ще разкажа историята. От както преди 5-6 години играх една канадска борба и след няколко часа цялата ръка ме болеше и само преспиване за 3 часа я оправи, от тогава всяка година по 1-2 пъти без значение коя ръка, ако я претоваря или направа нещо резко с нея, има голям шанс цялата ръка да ме боли. Болката не мога да я опиша от къде идва точно, но все едно е от рамото и някъде зад ръката продължава към лакътя. Но интересното е, че тренирам фитнес и никога от фитнеса не съм имал такива проблеми. Примерно наскоро почнах бейзбол и хвъргах 1-2 тренировки топката и получих добра мускулна. Едва хвъргах топката вече, но след още няколко хвърляния точно тая болка, за която говорех дойде. Болката започва някак бавно и се усилва доста и е някаква пулсираща и направо може да продължи 2-3 часа, докато започне да утихва. Поне 5-6 пъти досега съм я изпитвал тая болка преди бейзбола. Както казах и на 2-те ми ръце се получава. Не знам дали не съм разместил нещо или има някое сухожилие, което събуждам от време на време? Имам намерения да посетя лекар тия дни, но не съм сигурен дали ще успеят тия специалисти тук да ми помогнат.

Minwu
07-19-2014, 22:43
Намери си добър масажист, които да не Издърпва.