PDA

View Full Version : Секс без презерватив ..



prescho0y
07-18-2014, 21:35
Здравейте,има много такива теми но наистина имам нужда от помощ ... момиче съм .. с приятелят ми правим секс около седмица и половина без презерватив...не свърша в мен ... но много ме притеснява факта дали съм бременна защото онзи ден видях бяла течност след като го извадих от мен...проблема е че той не иска с презерватив хора помогнете ми кажете каква е вероятността да съм бременна...??????????

ShtrudeL
07-18-2014, 21:44
Принципно много хора практикуват тоя метод и няма проблем ако и двамата са съгласни. В случая приятеля ти е тъпак. А ти си малко шашава, което е нормално, но нищо. Тая бялата течност може и от теб да си е.

prescho0y
07-18-2014, 21:51
мерси адски много,но мисълта ми е може ли да съм бременна,, не ме лъже че свършва навън защото виждам,но много ме притеснява дали може да съм бременна ;/

OMGOMG
07-18-2014, 21:55
Може,възможно е (направи си тест) и ме поканете за кръстник

prescho0y
07-18-2014, 22:13
фак......................

draid
07-18-2014, 22:49
Че много ясно, че има възможност да забременееш. То и с презерватив възможността не се ликвидира на 100% какво остава без.

anonymous708973
07-18-2014, 23:03
Мацка, ако ти не си окей с идеята, как изобщо изпитваш удоволствие от целия процес? Та ти след седмица и половина вече се притесняваш, ако се случи да ти закъснее 2 дни, ще се побъркаш.
Увери се, че знаете какво правите и двамата - да ходи до тоалетна между тековете задължително и наистина да умее да се контролира, а не само да твърди, че го може.

prescho0y
07-18-2014, 23:25
Той умее да се контролира всичко е 6 ... харесва ми но сигурността ме плаши все пак не искам да ставам майка на 16 години сещате се ,,, утре ще си направа един тест за бременност ;д направо ше се побъркам

THEJOK3R
07-19-2014, 06:01
Бременна си.

OMGOMG
07-19-2014, 06:16
...... с петзнаци

emma7
07-19-2014, 07:00
Здравейте , искам да ви попитам за мнение. Девствена съм и с приятеля ми никога не сме го правили . Но последния път когато бяхме заедно , той си търкаше пениса на мястото където е вагината ми , но аз не съм си махала бельото. След това свърши докато му правех свирка , в смисъл че не е свършвал докато пениса му е бил до вагината ми . Знам че е почти невъзможно да съм забременяла , но ми закъснява вече с 3 дена и се побърквам . Моля ви кажете дали има някаква верояност нещо да е станало докато си е търкал оная работа....
п.с. на 17 , от Разград

didi_marin0va
07-19-2014, 07:49
Здравейте,има много такива теми но наистина имам нужда от помощ ... момиче съм .. с приятелят ми правим секс около седмица и половина без презерватив...не свърша в мен ... но много ме притеснява факта дали съм бременна защото онзи ден видях бяла течност след като го извадих от мен...проблема е че той не иска с презерватив хора помогнете ми кажете каква е вероятността да съм бременна...??????????


Неинформираността води до такива ситуации!
Чувала ли си някога, че когато момчетата имат ерекция (тоест са възбудени) отделят предекулационна течност. В нея има малко, но напълно достатъчно количество сперматозоиди, които могат да оплодят яйцеклетка. Твоя приятел нека още да те заблуждава. То си е за теб... ти ще си гледаш бебето, а той пак може да ти каже, че както не иска презерватив, така не иска и бебе да гледа.
Ако беше прочела малко преди да угаждаш на всяко негово желание, то сега нямаше да се притесняваш.

П. С.
Дори и да пиеш противозачатъчни и в същото време приятелят ти да използва презерватив, то пак може да има някакъв минимален шанс нещо да се обърка.

draid
07-19-2014, 13:11
Той умее да се контролира всичко е 6 ... харесва ми но сигурността ме плаши все пак не искам да ставам майка на 16 години сещате се ,,, утре ще си направа един тест за бременност ;д направо ше се побъркам

Тия ги разправяй на някой друг. Умеел да се контролира, на колко е 15-16?

THEJOK3R
07-19-2014, 14:34
Здравейте , искам да ви попитам за мнение. Девствена съм и с приятеля ми никога не сме го правили . Но последния път когато бяхме заедно , той си търкаше пениса на мястото където е вагината ми , но аз не съм си махала бельото. След това свърши докато му правех свирка , в смисъл че не е свършвал докато пениса му е бил до вагината ми . Знам че е почти невъзможно да съм забременяла , но ми закъснява вече с 3 дена и се побърквам . Моля ви кажете дали има някаква верояност нещо да е станало докато си е търкал оная работа....
п.с. на 17 , от Разград

Ако спермата е минала през гащичките ти си бременна.

Ouroboros
07-19-2014, 16:16
Здравейте , искам да ви попитам за мнение. Девствена съм и с приятеля ми никога не сме го правили . Но последния път когато бяхме заедно , той си търкаше пениса на мястото където е вагината ми , но аз не съм си махала бельото. След това свърши докато му правех свирка , в смисъл че не е свършвал докато пениса му е бил до вагината ми . Знам че е почти невъзможно да съм забременяла , но ми закъснява вече с 3 дена и се побърквам . Моля ви кажете дали има някаква верояност нещо да е станало докато си е търкал оная работа....
п.с. на 17 , от Разград

Петзнаци. Кандидат за кръстник съм.

prescho0y
07-19-2014, 20:50
еи хора стига сте се ебавали питам сериозно

didi_marin0va
07-19-2014, 21:00
еи хора стига сте се ебавали питам сериозно
Аз ти отговорих напълно сериозно и искренно, а това, че ти искаш да получиш друг отговор е отделен въпрос!
Не знам къде виждаш иронията.