PDA

View Full Version : Объркан съм ...



kirchooo0
07-19-2014, 09:02
Харесвам едно момиче от моя клас .Дойде лятото и реших да направя първата стъпка .Пробвах да я поканя на кафе у нас, но тя не поиска да доиде ...И преди няколко дни забелязах ,че ми се е обаждала и сега като пробвам да и се обадя ,тя ми затваря..Не мога да я разбера...

didi_marin0va
07-19-2014, 09:29
Харесвам едно момиче от моя клас .Дойде лятото и реших да направя първата стъпка .Пробвах да я поканя на кафе у нас, но тя не поиска да доиде ...И преди няколко дни забелязах ,че ми се е обаждала и сега като пробвам да и се обадя ,тя ми затваря..Не мога да я разбера...
Ти си я уплашил!!! Не можа ли да я поканиш първо на кафе по центъра? Много ясно, че няма да се съгласи да дойде у вас. То и родителите й най-вероятно няма да я пуснат да ходи по домовете на разни момченца. Все пак сте още ученици, а тя не ти е никаква.
Най-вероятно ти се е обаждала, за да ти предложи да излезете НА ВЪН, но ти пък не си си чул телефона - мал шанс. Сега може пък да е решила, че не иска да излизате и затова да ти затваря.

Аз те съветвам да продължаваш да нахалстваш упорито, защото може да ти се прави на недостъпна и да иска да те дразни. Продължавай да звъниш, пиши й СМС, пиши й във феса...
Обаче бъди готов и да се разочароваш, защото може да ти е звъннала без да иска.

П.С.
Иначе не ти препоръчвам да си хващаш гадже от твоя клас, курс и работно място. Причини много...

kirchooo0
07-19-2014, 09:59
еми звъняла ми е 3 пъти подред , не знам дали е се е объркала....

didi_marin0va
07-19-2014, 10:22
еми звъняла ми е 3 пъти подред , не знам дали е се е объркала....

Аз ти казах какво да направиш. Продължавай да упорстваш. Най-вероятно се прави на недостъпна. Но не я кани засега у вас.

hey.mistery
07-19-2014, 10:32
Аз не бих нахалствала толкова. Може да не се прави на недостъпна, а просто да не иска. Иначе да, кафе у вас за първа среща? Лоша идея.

HollyGolightly
07-19-2014, 11:25
Не нахалствай, отвратително е някой постоянно да ти звъни и да те притеснява. Ако толкова много искаш, просто и напиши един SMS или и остави гласово съобщение. Ако тя и на това не отговори, остави момичето на мира

kirchooo0
07-19-2014, 11:40
Писах й защо ми е звъняла ,но още нямам отговор и не мисля и че ще получа.

didi_marin0va
07-19-2014, 11:44
Писах й защо ми е звъняла ,но още нямам отговор и не мисля и че ще получа.
Мал шанс тогава... :(

marilyn
07-19-2014, 12:06
Не кани момичета на първа среща у вас на кафе, освен ако не е ясно, че ще правите секс.

RapExotic
07-19-2014, 18:23
Харесвам едно момиче от моя клас . ..

!!!!
Щом е от твоя клас не е грешка, че си я поканил у вас. Предполага си, че сте се виждали поне 100 пъти преди това.

Има два варианта: Играе ти номера или просто не те харесва. Това само ти можеш да разбереш от поведението и, когато сте заедно.

didi_marin0va
07-19-2014, 19:14
!!!!
Щом е от твоя клас не е грешка, че си я поканил у вас. Предполага си, че сте се виждали поне 100 пъти преди това.

Има два варианта: Играе ти номера или просто не те харесва. Това само ти можеш да разбереш от поведението и, когато сте заедно.

Ако имаше дъщеря на 12-13 щеше ли да я пуснеш да отиде в дома на някакъв пубер, за да се натискат?

RapExotic
07-19-2014, 19:22
Ако имаше дъщеря на 12-13 щеше ли да я пуснеш да отиде в дома на някакъв пубер, за да се натискат?

Кой говори за натискане? Не виждам нищо странно в това, да отиде на гости у съученикът си. Не е непознат, нито пък някой чичак.

xXxPETYAxXx
07-19-2014, 19:29
Аз ако имах дъщеря на 12-13(макар че в случая не става въпрос за тази възраст май) предпочитам да я пусна в дома на въпросния пубер, отколкото на разходка в парка с него, все пак там вероятно ще има и родители/баби, а по улиците и кафетата е пълно с наркомани и мангали. Пък и тя няма сливи в устата да му каже да се видят другаде, ако мястото ѝ е било проблема. И да, все пак са от един клас, не са някви непознати, че да е толкова странно да се канят у тях.

Може да ти е звъняла за нещо друго - информация, услуга, ама да се е оправила сама вече. В никакъв случай не нахалствай повече, едва ли те харесва.

kirchooo0
07-20-2014, 07:13
Обaдих й се и рaзбрaх зaщо м е звaнялa.Билa е близо до нaс и е искaл дa се видим.

OMGOMG
07-20-2014, 22:28
Искал?