PDA

View Full Version : Не издържам.



petar-nikolaew
07-19-2014, 10:18
Здравейте,
проблема ми е доста често срещан. А именно момиче нека го наречем Д. И така започнах да си пиша с нея случайно и споделих, че харесвам едно момиче. На нея не й направи особенно впечатление. Последствие разбрах, че беше овлечение за две седмици. Но по късно се влюбих в Д, не спирах да мисля за нея по цяла нощ. И реших да й кажа за чувствата си. Но тя започна да ми разправа, че не била играчка да си играя с чувствата й. Аз и обясних, че онова е било временно овлечение, но тя е малко твърдоглава и не ме слуша. Дори ме сравни с брат ми. Имаше период в който не се поздравявахме и се правехме, че другия не съществува. Но по късно осъзнах, че това не може да продължава вечно и реших да си поговоря с нея. Изгладихме нещата и отново станахме приятели. Всичко си е както преди с изключение, че тя знае за чувствата ми и флиртува пред мен нарочно с други момчета, от време на време откача и започва да ме дразни взима ми нещата и ме кара да я гоня, на нея това май и е забавно. Идва на чина ми и започва да ме гледа странно. Наистина не ги разбирам момичетата в един момент флиртува с един в друг с теб! Не знам вече какво да правя много я харесвам, но тя иска само приятелство. Не мога да спра да мисля за нея. Пък и до година сме в един клас направо не знам какво да правя и как да се държа с нея. Нека ви кажа нещо внимавайте какво споделяте с момиче.

didi_marin0va
07-19-2014, 10:27
Здравейте,
проблема ми е доста често срещан. А именно момиче нека го наречем Д. И така започнах да си пиша с нея случайно и споделих, че харесвам едно момиче. На нея не й направи особенно впечатление. Последствие разбрах, че беше овлечение за две седмици. Но по късно се влюбих в Д, не спирах да мисля за нея по цяла нощ. И реших да й кажа за чувствата си. Но тя започна да ми разправа, че не била играчка да си играя с чувствата й. Аз и обясних, че онова е било временно овлечение, но тя е малко твърдоглава и не ме слуша. Дори ме сравни с брат ми. Имаше период в който не се поздравявахме и се правехме, че другия не съществува. Но по късно осъзнах, че това не може да продължава вечно и реших да си поговоря с нея. Изгладихме нещата и отново станахме приятели. Всичко си е както преди с изключение, че тя знае за чувствата ми и флиртува пред мен нарочно с други момчета, от време на време откача и започва да ме дразни взима ми нещата и ме кара да я гоня, на нея това май и е забавно. Идва на чина ми и започва да ме гледа странно. Наистина не ги разбирам момичетата в един момент флиртува с един в друг с теб! Не знам вече какво да правя много я харесвам, но тя иска само приятелство. Не мога да спра да мисля за нея. Пък и до година сме в един клас направо не знам какво да правя и как да се държа с нея. Нека ви кажа нещо внимавайте какво споделяте с момиче.

Странните неща, които прави се дължат на хормоналния дисбалан, който тресе всеки пубер. Какво й се чудиш толкова на тая. Хвани я и я целуни. Има два варианта:
-да тръгнете, което ми се вижда по-вероятно;
-да ти плясне шамар
И в двата случая печелиш целувка, но при единия от тях си тръгваш с ново гадже, а в другия с посинено око.

hey.mistery
07-19-2014, 10:28
Нека ви кажа нещо внимавайте какво споделяте с момиче.
Най-много ме дразни това, че слагате всички под общ знаменател.
Относно темата - тя ти казва, че не е играчка, а същевременно с теб все едно ти си такава. Момичета, които не знаят какво искат има много, мато прави така не й обръщай внимание. Взима ти нещата - не я гони. Дръж се приятелски както си се държал до сега, но не й ходи по задника повече. Ще й направи впечатление и ще спре. Няма смисъл да си тровиш нервите с една, имаш цял живот пред себе си, ще срещнеш много по-добри, които ще те заслужават. :)

Getyourfreakon
07-19-2014, 10:28
Точно така, от шамара ще му посинее окото.

paradosou
07-19-2014, 10:30
Момичето наистина не се държи адекватно и оставя впечатление, че не знае какво иска, но като тийнове повечето сме били малко или повече заблудени в различни сфери. Това не значи, че след време нещата остават същите.

Дишай, в играта си, има закачка, поне на мен така ми се струва 8).Продължавай да бъдеш наоколо, от време на време й прави комплименти /старай се да са максимално лични/, но недей да прекаляваш. Прави крачки към нея, обаче избягвай показването на голямо раздразнение, когато флиртува с други момчета. Не е добре всичко да е ясно като бял ден и тя да е 120% убедена, че симпатиите ти са още на мястото си. Напомняй си го периодически + не отлагай много и й предложи да идете някъде само двамата.

petar-nikolaew
07-19-2014, 11:26
Не веднъж съм и предлагал да отидем някъде, но постоянно си намира извинения!

didi_marin0va
07-19-2014, 12:00
Не веднъж съм и предлагал да отидем някъде, но постоянно си намира извинения!
С това трябваше да започнеш!

Тогава или наистина отиваш и правиш опит да я целунеш (ама си измий зъбите, за да е по-готино),
или започваш да се правиш на недостъпен - бъди безразличен и студен към нея (и чакай резултати).

При първият вариант бързо и лесно може да разбереш дали има надежда, а при втория да се проточи дълго и мъчително.

Ти решаваш...

vanqsp
07-19-2014, 13:16
Играе си с теб, продължи играта само, че започни ти да определяш правилата.

RapExotic
07-19-2014, 18:27
Започни и ти да флиртуваш с други момичета.

xXxPETYAxXx
07-19-2014, 19:36
Какво не разбираш - харесва ѝ вниманието. Имах една такава в класа, с всички флиртуваше, макар че никой не ѝ харесваше реално, просто си чешеше егото, че и с уж приятелите ѝ. Кифли има бол, не ги вземай на сериозно.

OMGOMG
07-20-2014, 22:31
Книгата **Как да разберем жените** още не е написана:(

MsMiracle
07-21-2014, 17:49
На колко сте години? Сега 8 клас ли ще сте ?

THEJOK3R
07-21-2014, 18:02
-да ти плясне шамар
а в другия с посинено око.

Точно така, те шамарите по очите се бият.

didi_marin0va
07-21-2014, 18:04
Точно така, те шамарите по очите се бият.
Забравих да спомена, че имам голяма длан и като плясна, повече не става от туй глава.

П.С.
Не удрям, там де Господ е ударил пръв!

petar-nikolaew
07-21-2014, 21:14
На колко сте години? Сега 8 клас ли ще сте ?
На 15 сме двамата и ще ставаме 9 клас!

didi_marin0va
07-21-2014, 21:30
На 15 сме двамата и ще ставаме 9 клас!
Абе ти още ли не си направил нищо по въпроса - тцтцтц :D А аз вярвах в теб... :D

brruto
08-06-2014, 19:45
започваш да се правиш на недостъпен - бъди безразличен и студен към нея (и чакай резултати).


Няма да има резултат, според мен пробвал съм!!!!