PDA

View Full Version : Смяна на противозачатъчни и секс без презерватив



Elbena
07-19-2014, 13:48
Здравейте, на противозачатъчни съм от почти година, но по съвет на лекаря ми смених марката.
В деня след като взех първото хапче от новата опаковка стана гаф и приятеля ми свърши в мен. След като приключих последната опаковка, директно смених с новите, както беше описано в листовката.

Какъв е риска от забременяване и добра идея ли е да взема Ескапел?

didi_marin0va
07-19-2014, 13:59
Здравейте, на противозачатъчни съм от почти година, но по съвет на лекаря ми смених марката.
В деня след като взех първото хапче от новата опаковка стана гаф и приятеля ми свърши в мен. След като приключих последната опаковка, директно смених с новите, както беше описано в листовката.

Какъв е риска от забременяване и добра идея ли е да взема Ескапел?

Нито едно средство за превенция не дава 100% гаранция, така че може и да си, но може и да не си. На твоя въпрос може да ти отговори само тест за бременност, който трябва да се направи десетина дни след половия акт.
Дори и да си успяла да забременееш, ще трябва да направиш аборт, защото щом си пила противозачатъчни, то евентуалния плод ще е увреден от хапчетата.

THEJOK3R
07-19-2014, 14:55
Какъв е риска от забременяване?

Огромен! Може вече и да си бременна.

draid
07-20-2014, 15:42
Не мисля, че има особен шанс да си бременна. Пък и така както ми го описваш не си била в овулация дори, ама нищо не ти пречи да си я пресметнеш де.

anonymous708973
07-20-2014, 16:53
Дори и да си успяла да забременееш, ще трябва да направиш аборт, защото щом си пила противозачатъчни, то евентуалния плод ще е увреден от хапчетата.

Ти нормална ли си?!

tEJKAR
07-20-2014, 19:03
Права е ..