PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се притеснявам?



vanqkirilova
07-19-2014, 14:08
С приятеля ми правихме секс с презарватив, той не се скъса или нещо подобно. Приятелят ми свърши, след което си сложи нов презарватив и започнахме пак (втори път). По едно време аз забелязах, че новия презарватив се е напълнил с остатък от спермата. Аз помолих приятеля ми да прекратим акта, защото ме беше страх да не изтече течността от презарватива, но той настоя да продължим и ми каза, че е невъзможно да изтече, защото ластика на презарватива е стегнат. Аз се съгласих и продължихме. След това видях, че течността се е разтекла надолу по презарватива и от там ми започнаха притесненията, че може да е изтекла от презарватива и да е влезнала във вагината ми. На другия ден (23-24 часа след акта) пих Escapelle за всеки случай защото ми беше притеснено. Въпреки че приятелят ми настояваше да не го пия, защото нямало смисъл, аз го изпих. И въпросът ми е възможно ли е течността да е изтекла от презарватива, въпреки че ерекцията не му беше спаднала? И възможно ли е да съм бременна след като пих хапчето, защото цикълът ми закъснява вече една седмица или ми закъснява от хапчето?


Благодаря предварително!

didi_marin0va
07-19-2014, 14:29
Приятелят ти изми ли се преди да си сложи новия кондом? От написаното излиза, че той е свършил в първия кондом, а след това го е свалил и без да се мие е поставил новия. => е разнесъл семенна течност по втория кондом. Като за капак и от него е изтекло нещо...
Лоша работа.
Иначе ти споделяш, че си изпила хапче, ама нали знаеш, че нито едно средство за превенция не е на 100% сигурно? Така че десетина дни след половия акт си направи тест за бременност.

THEJOK3R
07-19-2014, 14:35
възможно ли е да съм бременна

Да.

xXxPETYAxXx
07-19-2014, 19:15
От хапчето ти закъснява или от нещо друго, ама не си бременна.

Minwu
07-19-2014, 22:59
Хапчето или стрес.
Започни да излизаш с момчета с лична хигиена.
Надявам се след 2рия път поне да се е измил... хахахаха

municheto.
07-20-2014, 12:10
Няма как да си бременна, сперматозоидите живеят много кратко време, дори и да е попаднало нещо в/у втория презерватив шанса е почти никакъв да забременееш. От хапчето ти закъснява, но за да можеш ти самата да се успокоиш направи си един тест.

didi_marin0va
07-20-2014, 12:25
Няма как да си бременна, сперматозоидите живеят много кратко време, дори и да е попаднало нещо в/у втория презерватив шанса е почти никакъв да забременееш. От хапчето ти закъснява, но за да можеш ти самата да се успокоиш направи си един тест.
Смята се, че обичайно сперматозоидите живеят до 48 часа, но има случаи и на оцелели в лабораторни условия и до 72 часа. На това, ако му казваш кратко време...

anonymous908491
07-20-2014, 12:29
С приятеля ми правихме секс с презарватив, той не се скъса или нещо подобно. Приятелят ми свърши, след което си сложи нов презарватив и започнахме пак (втори път).

Ебати разсипника, кво му пречи да го измие и да го сложи пак

didi_marin0va
07-20-2014, 12:37
Ебати разсипника, кво му пречи да го измие и да го сложи пак
Изисква време и средства. Първо се сваля, кисне се във вода, а след това се и пере с прах за пране и най-после се простира на простора. Задължително се защипва с щипка, за да не го отвее вятъра. Чакаш да изсъхне и пак може да го ползваш :D

DarkTemplar
07-20-2014, 12:38
Смята се, че обичайно сперматозоидите живеят до 48 часа, но има случаи и на оцелели в лабораторни условия и до 72 часа. На това, ако му казваш кратко време...
С всяка изминала година стават все по-издръжливи.

didi_marin0va
07-20-2014, 12:40
С всяка изминала година стават все по-издръжливи.
ЕЕе, отворете и прочетете!

anonymous908491
07-20-2014, 12:52
Изисква време и средства. Първо се сваля, кисне се във вода, а след това се и пере с прах за пране и най-после се простира на простора.

Нещо си в голяма грешка, пере се, ако ще го даваш да го ползва друг, иначе е достатъчно само да го изтръскаш.

Emilen
07-20-2014, 20:25
Очаквам да прочета съвети как се вулканизира при скъсване...

На въпроса: Има смисъл да се притесняваш. Колкото повече се притесниш, толкова по-внимателна ще си следващия път.

vanqsp
07-21-2014, 16:27
Аз не мога да разбера какво като не се е измил ( не отричам, че е трябвало), но така или иначе е с презерватив и сперматозоидите са по вътрешната част на презерватива.

didi_marin0va
07-21-2014, 16:50
Аз не мога да разбера какво като не се е измил ( не отричам, че е трябвало), но така или иначе е с презерватив и сперматозоидите са по вътрешната част на презерватива.
Да, така е сперматозоидите са по вътрешната част на презерватива, но не забравяй, че сперматозоиди има и по чурката на момъка. Според теб как се слага нов кондом на умазан уйййй, без да се изцапа човек, а в последствие и да разнесе белите човечетаа по новата гумичка?

:O