PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се притеснявам?



petq123123
07-19-2014, 14:14
С приятеля ми правихме секс с презарватив, той не се скъса или нещо подобно. Приятелят ми свърши, след което си сложи нов презарватив и започнахме пак (втори път). По едно време аз забелязах, че новия презарватив се е напълнил с остатък от спермата. Аз помолих приятеля ми да прекратим акта, защото ме беше страх да не изтече течността от презарватива, но той настоя да продължим и ми каза, че е невъзможно да изтече, защото ластика на презарватива е стегнат. Аз се съгласих и продължихме. След това видях, че течността се е разтекла надолу по презарватива и от там ми започнаха притесненията, че може да е изтекла от презарватива и да е влезнала във вагината ми. На другия ден (23-24 часа след акта) пих Escapelle за всеки случай защото ми беше притеснено. Въпреки че приятелят ми настояваше да не го пия, защото нямало смисъл, аз го изпих. И въпросът ми е възможно ли е течността да е изтекла от презарватива, въпреки че ерекцията не му беше спаднала? И възможно ли е да съм бременна след като пих хапчето, защото цикълът ми закъснява вече една седмица или ми закъвнява от хапчето?


Благодаря предварително!

galaxy29
07-19-2014, 17:10
ще продаваш бебето ли, че пишеш в тоз раздел

didi_marin0va
07-21-2014, 19:20
ще продаваш бебето ли, че пишеш в тоз раздел
:D