PDA

View Full Version : Тампони във вода



ani76
07-19-2014, 18:30
Здравейте, тъй като досега не съм ползвала тампони, а сега май ще се наложи, моля да ми помогнете. Ще ходя на лагер и не съм много запозната дали с тампоните O.B mini мога да влизам във вода, дали има опасност да не успея да извадя тампона, или конецът да се скъса, как да преценя колко навътре да поставя тампона? Много ще съм ви благодарна /не ми се иска точно на лагера да стане някой гаф/

didi_marin0va
07-19-2014, 20:27
Здравейте, тъй като досега не съм ползвала тампони, а сега май ще се наложи, моля да ми помогнете. Ще ходя на лагер и не съм много запозната дали с тампоните O.B mini мога да влизам във вода, дали има опасност да не успея да извадя тампона, или конецът да се скъса, как да преценя колко навътре да поставя тампона? Много ще съм ви благодарна /не ми се иска точно на лагера да стане някой гаф/
От тампона трябва да остане само кончето. Иначе то няма да се скъса толкова лесно, но все пак не ти препоръчвам да стоиш много във водата с тампон! Най-вероятно ще ти е доста кофти. И най-добре си вземи тъмен бански.
П.С.
Иначе, ако имате вана пробвай какво ще е, ако ли пък не виж под душа.

roberta.alexandrova
07-19-2014, 21:15
... Няма от какво да се притесняваш от това малко женско удобство тампончето.Измиваш си хубаво ръцете,заеми поза удобна да го поставиш (аз стъпвам с единия крак на тоалетната чиния) леко се разкрачваш и вкарваш тампонът навътре във вагината си.Правилно поставен,ти не би трябвало да го усещаш.Кончето остава отвънСменяй тампончето на 3-4 часа и няма да имаш проблеми.Конецът е за да извадиш тампончето.Между другото,във всяка кутийка има подробно описание за поставянето на тампони.

roberta.alexandrova
07-19-2014, 21:55
.... Може малко кофти да се чустваш в първия момент,но се свиква.Имам цикъл от две години и предпочитам тампоните пред онези памперси превръзките.Чела съм че има и некви тампони с апликаторче,но не съм виждала все още такива.

marilyn
07-22-2014, 12:39
Защо пусна 100 теми...