PDA

View Full Version : Дали е възможно?



blossomed
07-20-2014, 22:45
Здравейте! Ще карам на кратко: с приятеля ми днес правихме секс (без презерватив), когато той свърши, но проблвма е че не съм сигурна дали свърши в мен или не... Дори да е свършил в мен то е било, когато пенисът е бил почти изкаран. Не усетих струя, че да е свършил в мен, но усетих пулсирането на п*ниса му. Въпросът ми е: възможно ли е да съм бременна? Да пия ли ескапел? След колко дни да си направя тест?
п.с. ще помоля ако не можете да ми помогнете, не пишете излишни коментари :)

vanqsp
07-20-2014, 23:30
Не е ли по - лесно да попиташ него дали не е закъснял с ваденето, вместо нас?

OMGOMG
07-21-2014, 07:03
Ами честито. По добре върви да купиш памперси и беберон или се надявай, че приятелят ти е стелирен

THEJOK3R
07-21-2014, 08:24
Напълно възможно е да си бременна.

RapExotic
07-21-2014, 19:22
Предлагам да го кръстиш Пешо.

didi_marin0va
07-21-2014, 19:31
Здравейте! Ще карам на кратко: с приятеля ми днес правихме секс (без презерватив), когато той свърши, но проблвма е че не съм сигурна дали свърши в мен или не... Дори да е свършил в мен то е било, когато пенисът е бил почти изкаран. Не усетих струя, че да е свършил в мен, но усетих пулсирането на п*ниса му. Въпросът ми е: възможно ли е да съм бременна? Да пия ли ескапел? След колко дни да си направя тест?
п.с. ще помоля ако не можете да ми помогнете, не пишете излишни коментари :)

Знам, че си задаваш въпроса, за чуеш това, което искаш, но отговорът ми ще е искрен. Според мен има около 90% шанс да си бременна. Той е свършил в теб какво очакваш да стане? Да не говорим, че има двойки, при които момичетата са забременявали без дори момчетата да са свършвали. Това е ставало благодарение на предекулационната течност, която мъжете отделят, когато са възбудени (в нея също има сперматозоиди). Предполагам и ти не си знаела за тази вълшебна течност щом си се навила да го прави без кондом. Ако беше по-информирана и знаеше какви може да са последствията от нея, то приятелят ти щеше да е свършил не в теб, а в презерватива и ти нямаше да пишеш тук.
Иначе тест се прави десетина дни след половия акт.

Честито!

hey.mistery
07-21-2014, 20:44
Тест след 1-2 седмици.
Ескапела не е хапче, което можеш да пиеш всеки път, когато направиш някой гаф. Като си решила да правиш секс, трябва и малко да мислиш с главата. Използвайте презервативи.

cub37a
07-22-2014, 22:08
Escapelle . Другият начин е просто да не приемаш никакви подобни медикаменти ,а да изчакаш и да си направиш тест , но тъй като действието на хапчето е до 72 ч. нямаш много голям избор , освен ако не ти се прави (да не дава Господ) аборт . Надявам се всичко да е ОК :)

marilyn
07-23-2014, 20:39
Няма как да усетиш струя :D :D :D

Питай го дали е свършил в теб. Няма как да ти кажем дали си бременна. Тест се прави 14 дни след рисковия полов акт или след като ти закъснее.