PDA

View Full Version : Моля ви споделете мнение



samantha1991
07-21-2014, 10:18
Преди 1 седмица ходих на басейн с приятеля ми , правихме си готино и се опитахме да го вкара но не успя и така няколко пъти . Два дни след това ми потече силно бяло течение - лепкаво , без мирис , доста течно и продължи два дни . Ден след това започна да ме боли долу в ляво кръста , а след него ме заболя и корема ( около пъпа ) , пих спазмалгон и но шпа , но без ефект . За гърба пих невробекс , но пак без ефект . И така 3 дни , след което започнаха да ме болят и гърдите . Изписвам симптомите в гугъл , но единственото , което ми излиза е начални симптоми на бременност а не вярвам , не мисля , че е възможно да е станало нещо подобно . Имате ли някакви идеи какво може да е това .... ЩЕ ВИ БЪДА БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНА , АКО СПОДЕЛИТЕ МНЕНИЕ !
ПОСЛЕДНИЯ МИ ЦИКЪЛ ЗАПОЧНА НА 3.07.2014 и завърши на 8.07.2014 фертилния пердиод е от 12.07.2014 до 18.07.2014 ние бяхме на басейн на 14.07 до днес (21.07) още ме боли корема и гърдите :((

marilyn
07-22-2014, 12:36
Внимавайте какво правите в тия басейни, защото можеш да си докараш инфекция.

Ако предположим, че хипотетично е станал гаф, симптомите на бременност не се появяват след 2 дена. А и до колкото разбирам дори не ти го е вкарал, как искаш да е станала беля. Успокой се и отиди на лекар, за да разбереш от какво са тия болки.