PDA

View Full Version : Защо всички стари приятели не ме харесват вече ?



Pandaa
07-21-2014, 12:43
Здравейте! Преди година имах страхотна компания. Сега нещата не са такива. Излизам само с трима мои приятели. Другите просто изчезнаха. Казват, че не искат да излизат с хора като мен. Аз съм човек който е директен. Не обичам да лъжа и да ме лъжат. Каквото ми е в главата, това ми е и на езика. Всички ме харесваха, защото съм директна. Твърдят, че съм се променила. ( нормално всички се променяме на тази възраст ) Твърдят, че съм пропаднала. Когато ходим по купони, пия да, но само бира, но не да се напия, че да не помня нищо на другия ден. Просто, за да се отпусна малко повече. Не е за вниманието. Не ми пука дали ме забелязват. От време на време и паля цигара, но само на купона. Странното, е че всички го правехме от компанията, а сега аз съм пропадналата. Просто не знам от къде идва проблема. Искам просто приятели с които да ми е забавно като излизаме. Според вас какъв е проблема? Помогнете плс. :)
П.П на 15 съм

RapExotic
07-21-2014, 20:56
Според вас какъв е проблема?

П.П на 15 съм

Може би възрастта. Хората на 14-15 изживяват голяма метаморфоза в мисленето си и доста често сменят кръга от приятели. Това е границата между детските приятелства и тези, които ще имаш като голям/а. Може би е време да намериш други хора, с които имате общи интереси, които няма да те съдят за това, което си и ще им е приятно да са в компанията ти.

didi_marin0va
07-21-2014, 22:26
Здравейте! Преди година имах страхотна компания. Сега нещата не са такива. Излизам само с трима мои приятели. Другите просто изчезнаха. Казват, че не искат да излизат с хора като мен. Аз съм човек който е директен. Не обичам да лъжа и да ме лъжат. Каквото ми е в главата, това ми е и на езика. Всички ме харесваха, защото съм директна. Твърдят, че съм се променила. ( нормално всички се променяме на тази възраст ) Твърдят, че съм пропаднала. Когато ходим по купони, пия да, но само бира, но не да се напия, че да не помня нищо на другия ден. Просто, за да се отпусна малко повече. Не е за вниманието. Не ми пука дали ме забелязват. От време на време и паля цигара, но само на купона. Странното, е че всички го правехме от компанията, а сега аз съм пропадналата. Просто не знам от къде идва проблема. Искам просто приятели с които да ми е забавно като излизаме. Според вас какъв е проблема? Помогнете плс. :)
П.П на 15 съм

Един да ти го каже - не му обръщаш внимание;
Двама да ти го кажат - се замисляш вече по въпроса;
Всички да са на това мнение - то значи най-вероятно причината наистина е в теб щом останалите мислят така.

:)

Pandaa
07-22-2014, 18:29
Един да ти го каже - не му обръщаш внимание;
Двама да ти го кажат - се замисляш вече по въпроса;
Всички да са на това мнение - то значи най-вероятно причината наистина е в теб щом останалите мислят така.

:)

Общо взето от 10 човека на това мнение са само трима. И то само срещу мен и моята най-добра приятелка, а всички го правихме на купоните. :)

HellMoon
07-22-2014, 19:44
И после защо пандите са на изчезване :(

Под ''пропаднала'' се разбира и шибана курва, долна наркоманка, не само за алкохола и цигарите.
Имала ли си спречквания с хората, които ти казват тези неща?

Pandaa
07-22-2014, 21:36
И после защо пандите са на изчезване :(

Под ''пропаднала'' се разбира и шибана курва, долна наркоманка, не само за алкохола и цигарите.
Имала ли си спречквания с хората, които ти казват тези неща?

Явно виждането на моите "приятели" не е такова. Спречкване не съм имала, дори правя всичко за тях. ( Особено за едното момче) Заради него се сдобрих с момиче, с което се бях скарала, а сега тя е с мен. По някаква причина и те самите не знаят, защо не ни харесват вече нас. НО не се знае дали преди са ни харесвали изобщо като хора. :)