PDA

View Full Version : Какво мислите за армията ?



ff_Lichker
07-21-2014, 13:22
Обмислям да влизам в армията на U.S. като пехотинец . Знам , че ще е трудно и ,че ще ми съдират задника от тренировки и т.н. , но ще си струва да излезеш като истински мъж .
И така разбрах , че трябва да имам около 2 години гражданство в Америка и , че трябва да имам 18 години - аз съм на 19 ... От думите на пехотинец разбрах , че заплатата е перфектна - Още с първият подпис получил 200 000 долара , но ще трябва да стои в армията 3 години ! Та какво мислите вие , да се запиша ли ?


И да добавя , че и в България това трябва да се добави , защото не се знае кога можем да бъдем нападнати , но 1 на 10000 българи е хващал автомат . Така ,че не знам какво ще правим ... :D

Death Gun
07-21-2014, 13:37
daaamn :lol:
ама ти наистина си бил тъп

fuzzybuzzy
07-21-2014, 13:52
Много Call of Duty , брат :/ От добрата страна поне си вярваш... Също така не забравяй, че ще ти трябва и перфектен английски( а това е още по-трудно за постигане от това да си физически подготвен).

Ouroboros
07-21-2014, 17:18
Трябва ни българска армия толкова спешно, че няма накъде... Иначе по темата - Айде първо иди в Америка да поживееш, пък тогава помисли за армията.

didi_marin0va
07-21-2014, 17:30
Обмислям да влизам в армията на U.S. като пехотинец . Знам , че ще е трудно и ,че ще ми съдират задника от тренировки и т.н. , но ще си струва да излезеш като истински мъж .
И така разбрах , че трябва да имам около 2 години гражданство в Америка и , че трябва да имам 18 години - аз съм на 19 ... От думите на пехотинец разбрах , че заплатата е перфектна - Още с първият подпис получил 200 000 долара , но ще трябва да стои в армията 3 години ! Та какво мислите вие , да се запиша ли ?

То само, ако им съдираха гъзовете от тренировки...
Имайки предвид САЩ колко често си праща армията на места, където тя изобщо няма работа... да, идеално място за теб. Общо взето влезни, а като те пратят в Ирак (примерно), пиши от там и пак питай какво да правиш... (естествено, ако можеш да пишеш с краката, докато стреляш с автомат, борейки се за каузата на консуматорското общество в щатите).

golemiq_korab_minava
07-21-2014, 17:38
Обмислям да влизам в армията на U.S. като пехотинец . Знам , че ще е трудно и ,че ще ми съдират задника от тренировки и т.н. , но ще си струва да излезеш като истински мъж .
И така разбрах , че трябва да имам около 2 години гражданство в Америка и , че трябва да имам 18 години - аз съм на 19 ... От думите на пехотинец разбрах , че заплатата е перфектна - Още с първият подпис получил 200 000 долара , но ще трябва да стои в армията 3 години ! Та какво мислите вие , да се запиша ли ?


И да добавя , че и в България това трябва да се добави , защото не се знае кога можем да бъдем нападнати , но 1 на 10000 българи е хващал автомат . Така ,че не знам какво ще правим ... :D

фък офф за парите му.. отиваш да се биеш на страната на врага.. ае поне влезе в руските войски ве :D

anonymous908491
07-21-2014, 17:45
но 1 на 10000 българи е хващал автомат .

Отивай в Пакистан, там и 5 годишните си носят по един през раменете.

Vladislav Hellsing
07-21-2014, 17:51
да излезеш като истински мъж.

дам, ще ти съдерат задника, буквално, но ще излезеш истински мъж, с истински мъжки съдран задник

anonymous895156
07-21-2014, 19:31
Щом е за армията на Щатите - защо не

RapExotic
07-21-2014, 19:36
да излезеш като истински мъж.

дам, ще ти съдерат задника, буквално, но ще излезеш истински мъж, с истински мъжки съдран задник

Авторът е жена. :D

По-добре иди да служиш в турската армия. По-малък враг са на родината ти.

vikAy
07-22-2014, 16:00
Има голям шанс да получиш гъбички на краката, да знаеш :)

killer6
07-28-2014, 09:22
Много Call of Duty , брат :/ От добрата страна поне си вярваш... Също така не забравяй, че ще ти трябва и перфектен английски( а това е още по-трудно за постигане от това да си физически подготвен). Sashto i cs osazna BE NE IGRAESH JUST CASE, Call of Dut ILI NESTO OT TOIA SORT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSAZNAISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gur4o7o
07-30-2014, 11:19
По-добре иди играй малко Battlefield или Call of duty, да видиш за какво става въпрос (както другите казват) :D :D, а после помисли, дали искаш да си продължиш живота с един крак и една ръка...Иначе няма лошо - да станеш истински мъж, пък и парите са си хубави там. :D :D ;)