PDA

View Full Version : Надежден онлайн магазин за покупка на смартфон



Fraximus
07-21-2014, 15:22
Здравейте,
искам да си купя SGS4 и прегледах цените дадени от мобилните оператори и за съжаление не мога да си позволя да го купя от там, затова се насочих към онлайн магазините.Може ли да ми предложите някой надежден сайт който да е коректен при доставката и при използването на гаранцията?

koko95
07-23-2014, 14:40
Здравейте,
искам да си купя SGS4 и прегледах цените дадени от мобилните оператори и за съжаление не мога да си позволя да го купя от там, затова се насочих към онлайн магазините.Може ли да ми предложите някой надежден сайт който да е коректен при доставката и при използването на гаранцията?

Kупи си xiaomi mi2s с 13мп дето е от www.aliexpress.com .Само гледай да пише в обявате: 1 година гаранция.Телефона ще пристигне по пощата и пощальон/пощялонка ще ти го донесе до вас :D . Малко е бавна доставката около 15-32 дена, но е доста по-евтино от тоя сайт. Не се поколебавай а си купи xiaomi mi2s няма да сгрешиш. Аз съм поръ4вал от www.aliexpress.com и съм много доволен.Поръ4вай смело,само гледай Xiaomi mi2s да има гаранция.

heartshapedbox
07-23-2014, 15:44
аз поръчах моя от емаг, доволна съм.

dimitar.prisadnikov
07-25-2014, 16:29
Citytel. Там цените са много по-ниски от мобилните оператори, Технополис и Техномаркет. Доставят до 2-3 дни, телефоните са оригинални, имат си гаранция и са внасяни за Европа т.е. гаранцията важи и в официалните сервизи на компанията, на която е телефонът. Има много модели, които не се предлагат в България. Например има SGS4 с Snapdragon 800 процесора, който не можеш да намериш при операгорите. От този сайт за последните два месеца съм поръчал два смартфона и мога да кажа, че и следващият път, когато купувам телефон ще бъде от тях
А и понякога слагат подаръци безплатно. Има и много други подобни сайтове с ниски цени (Planet Mobile, Shtepsel, Mobile Point и мого други), но незнам те колко са коректни.