PDA

View Full Version : Дилема - дали да съм с по-голяма или не



xvd
07-21-2014, 19:38
Здравейте,

на 25 години съм. Завърших хубава специалност и имам хубава работа, доволен съм. В колектива обаче няма жена, която да ме привлича и не мога да си хвана приятелка от работната среда.

От известно време обмислям варианта да пробвам връзка с 29-годишна жена. Тя е много умна, интелигентна и земна, имаме сходни интереси, но не изпитвам никакво физическо привличане. Т.е. ако съм с нея, то това няма да е връзка на базата на силни взаимни чувства или някакво силно привличане (знаете какво имам пред вид), а просто взаимно уважение и прекарване на времето. По принцип знам какво е да си влюбен, но понякога тази любов човек може да я чака много дълго и животът му да мине в очаквания. Досега не съм имал сериозна приятелка, а все повече секса започва да ми е нужен, пред вид напрежението в работата и малкото свободно време. Просто усещам как сексуалността ми започва много да се засилва, докато преди не беше така, а и мисля, че е нормално и няма смисъл да се правя, че нямам нужда от секс. Просто обстоятелствата в момента са такива, че не мога да си хвана приятелка, а понеже не съм много контактен, намирането на момиче става сложно.
Вие какво бихте ме посъветвали - дали да съм с 29-годишната или да чакам разтърсващата и истинска любов, съпътствана със страдание, но и носеща моментно щастие? Просто понякога си мисля, че нямам време, че животът си минава, хората си се обичат, само аз седя отстрани и наблюдавам... Надявам се да пишат хора с опит. Благодаря за отговорите!

xoxi
07-21-2014, 19:46
Изключваш ли възможността чувствата да се появят в по-късен етап, когато евентуално я опознаеш по-добре?
От написаното съдя, че не ти трябва връзка, а просто жена, с която да правиш секс. Ако е така, бъди сигурен, че отсрещната страна е наясно с твоите чувства и очаквания.

xvd
07-21-2014, 19:52
Какво искате да кажете с последното изречение? И какви са последствията?


Ако е така, бъди сигурен, че отсрещната страна е наясно с твоите чувства и очаквания.

xoxi
07-21-2014, 19:58
Ти кажи първо какви са ти намеренията към това момиче?
Защото първо казваш, че не изпитваш физическо привличане към нея, но пък говориш за връзка с нея. След това казваш, че имаш нужда от секс...
Дали пък тази ти нужда не те подтика да гледаш на нея като потенциален партньор, въпреки, че не изпитваш точно такива чувства към нея?! Мисълта ми е, че ако си търсиш момиче, което да задоволи нуждите ти, бъди сигурен, че тя знае, че връзката ви ще се гради предимно на секс, без чувства - приятели с привилегии, един вид. В противен случай си е чисто използване.

didi_marin0va
07-21-2014, 20:19
Здравейте,

на 25 години съм. Завърших хубава специалност и имам хубава работа, доволен съм. В колектива обаче няма жена, която да ме привлича и не мога да си хвана приятелка от работната среда.

От известно време обмислям варианта да пробвам връзка с 29-годишна жена. Тя е много умна, интелигентна и земна, имаме сходни интереси, но не изпитвам никакво физическо привличане. Т.е. ако съм с нея, то това няма да е връзка на базата на силни взаимни чувства или някакво силно привличане (знаете какво имам пред вид), а просто взаимно уважение и прекарване на времето. По принцип знам какво е да си влюбен, но понякога тази любов човек може да я чака много дълго и животът му да мине в очаквания. Досега не съм имал сериозна приятелка, а все повече секса започва да ми е нужен, пред вид напрежението в работата и малкото свободно време. Просто усещам как сексуалността ми започва много да се засилва, докато преди не беше така, а и мисля, че е нормално и няма смисъл да се правя, че нямам нужда от секс. Просто обстоятелствата в момента са такива, че не мога да си хвана приятелка, а понеже не съм много контактен, намирането на момиче става сложно.
Вие какво бихте ме посъветвали - дали да съм с 29-годишната или да чакам разтърсващата и истинска любов, съпътствана със страдание, но и носеща моментно щастие? Просто понякога си мисля, че нямам време, че животът си минава, хората си се обичат, само аз седя отстрани и наблюдавам... Надявам се да пишат хора с опит. Благодаря за отговорите!

Животът е кратък! Изплющи я!

THEJOK3R
07-21-2014, 20:47
Някъде там, тя те чака.

d-r.Zob
07-22-2014, 09:29
Достатъчно голям си, за да решиш сам. Защо питаш тийнейджърски форум? Тук би трябвало да ти се даде съвет как да постъпиш незряло. Не го ли помисли?

marilyn
07-22-2014, 10:30
Не се хващай с човек, който не те привлича напълно. Искаш сериозна връзка, в която има обич, уважение и страст - намери си подходящото момиче. Не прави компромиси. :)

didi_marin0va
07-22-2014, 10:53
Не се хващай с човек, който не те привлича напълно. Искаш сериозна връзка, в която има обич, уважение и страст - намери си подходящото момиче. Не прави компромиси. :)
Аз ако по твойта логика ги чаках, то тогава щях да си умра сама. :D

marilyn
07-22-2014, 11:19
Аз ако по твойта логика ги чаках, то тогава щях да си умра сама. :D

ДА, ама като се хване с някоя, дето не го кефи, после ще пише тема "имам връзка с една дето не ме кефи.. какво да правя, да я късам ли?"

didi_marin0va
07-22-2014, 11:46
ДА, ама като се хване с някоя, дето не го кефи, после ще пише тема "имам връзка с една дето не ме кефи.. какво да правя, да я късам ли?"
Аз до сега такава тема не съм пускала. :D Нека човека плющи каквото му падне и да си живее живота.

marilyn
07-22-2014, 11:48
Аз до сега такава тема не съм пускала. :D Нека човека плющи каквото му падне и да си живее живота.

Ех, горкият! Трябва да плющи нещо, дето не му харесва! :D

RapExotic
07-24-2014, 13:31
Вие какво бихте ме посъветвали - дали да съм с 29-годишната или да чакам разтърсващата и истинска любов, съпътствана със страдание, но и носеща моментно щастие?

Не я чакай, а я търси. Нищо в живота не идва така даром.

vanqsp
07-24-2014, 21:03
След като не те привлича защо изобщо се замисляш за отношения с нея?

InnocentFuck
07-25-2014, 00:22
На 25 години си и търсиш съвети от 15/16 годишни :D