PDA

View Full Version : Работа като новинар



predator11
07-21-2014, 19:50
Здравейте приет съм КСИ в техническия университет и съответно ще се неждая от работа за да покривам част от нуждите си.Интересувам се от технологии и особено смартфони и операционни системи.Идеята ми е ако има свободно място да кандидатствам като новинар в сайта.Ако има заинтересованост от сайта може да се свърже с мен на телефон 0877034164 или на лично съобщение. :)

Извинявам се ако темата не е на правилното място.

anonymous908491
07-21-2014, 20:13
Тук търсят хора разбиращи от готварство, ти можеш ли да сготвиш кокошка по пекински ?

koko95
07-23-2014, 14:37
Здравейте приет съм КСИ в техническия университет и съответно ще се неждая от работа за да покривам част от нуждите си.Интересувам се от технологии и особено смартфони и операционни системи.Идеята ми е ако има свободно място да кандидатствам като новинар в сайта.Ако има заинтересованост от сайта може да се свърже с мен на телефон 0877034164 или на лично съобщение. :)

Извинявам се ако темата не е на правилното място.

Аз също търся работа свързана с техника/компютри/поялници :D

predator11
07-23-2014, 22:38
Аз също търся работа свързана с техника/компютри/поялници :D Според мен по-добре се насочи към технологичния подем на солариумите и дебелариумите.

predator11
07-23-2014, 22:41
Тук търсят хора разбиращи от готварство, ти можеш ли да сготвиш кокошка по пекински ? Изявявам се като готвач само като майка ти ми помага да ми приготви патицата и после за десерт правим един кекс.

yakuza_
07-24-2014, 08:11
тоя сайт е мъртъв, има 2ма модератори, обслужващи сайта на добра воля, общо взето това е с всички сайтове на инвестор.бг, минимален брой служители (ако може изобщо да не им се плаща), но да си вървят рекламите, за да падат пари