PDA

View Full Version : Възможно ли е?



necrophiliq
07-22-2014, 10:39
Знам колко нелепо ще прозвучи. С приятеля ми използвахме презерватив но при прибирането (ако ме разбирате) мислим, чe е останала семена тeчнoст по ръцете му. Чудим се дали има как да е попаднала при контакт с матката и дали е възможно да съм бременна?

heartshapedbox
07-22-2014, 10:39
Не.

didi_marin0va
07-22-2014, 10:48
Знам колко нелепо ще прозвучи. С приятеля ми използвахме презерватив но при прибирането (ако ме разбирате) мислим, чe е останала семена тeчнoст по ръцете му. Чудим се дали има как да е попаднала при контакт с матката и дали е възможно да съм бременна?

Въпроса го разбрах, но не можах да разбера като цяло обяснението (какво е това прибиране), така че не мога да отговоря. Поясни какво си имала предвид.

necrophiliq
07-22-2014, 10:56
При махането на презерватива и и когато си го прибирашe се опасяваме, че е останала семена тeчност по ръцете му. След това имашe контакт с матката ми.

didi_marin0va
07-22-2014, 11:01
При махането на презерватива и и когато си го прибирашe се опасяваме, че е останала семена тeчност по ръцете му. След това имашe контакт с матката ми.
Малко вероятно е да си бременна, но не е и невъзможно! Винаги има риск. На твоя въпрос може да отговори единствено тест за бременност, защото ние каквото и да ти напишем, то няма да има никакво значение пред фактите, които ще са налице скоро - или ще ти дойде или не...

necrophiliq
07-22-2014, 11:14
да но нямам намерение да чакам въпросните 7 дена за теста а искам да знам има ли смисъл да купувам хапчета или няма смисъл

didi_marin0va
07-22-2014, 11:18
да но нямам намерение да чакам въпросните 7 дена за теста а искам да знам има ли смисъл да купувам хапчета или няма смисъл
Ти сама прецени. Ние не сме били при вас, за да преценим колко голям е бил риска от нещата, които сте ги правили.
Иначе що се отнася до хапчетата, то нали знаеш, че те както всички средства за превенция не осигуряват 100% защита. Пак казвам риск винаги има.
И знай, че ако сега вземеш хапче и въпреки това се окажеш бременна, то евентуалният плод ще е увреден от хапчето и задължително ще трябва да правиш аборт.
Прецени сама. Ти ще вземеш най-правилното решение за себе си. Това все пак е твоя живот.

Успех! :)

necrophiliq
07-22-2014, 11:25
Риска е малък, а за хапчетата искам да знам докато все още им е време и не са минали 72-та часа през които могат да се пият.

TiTy95
07-22-2014, 11:27
Не е възможно.

didi_marin0va
07-22-2014, 11:29
Риска е малък, а за хапчетата искам да знам докато все още им е време и не са минали 72-та часа през които могат да се пият.
Пак ти казвам, ако самата ти чувстваш, че трябва да го вземеш, то тогава го вземи (и си приготви 30-40лв.).
Иначе също така трябва да знаеш, че един от страничните ефекти на хапчето е, че от него може да ти закъснее, но затова към него си има листовка и си пише всичко.

LadyDi
07-22-2014, 12:18
При махането на презерватива и и когато си го прибирашe се опасяваме, че е останала семена тeчност по ръцете му. След това имашe контакт с матката ми.

Как по-точно се осъществи тоя контакт с матката ти?

Ouroboros
07-22-2014, 12:28
Как по-точно се осъществи тоя контакт с матката ти?

И аз това се питам :D Може и да не знаят кое е матката.

Не бързай с хапчета. Днешното поколение тоя ескапел го гълтате като бонбони.

baby_baby
07-22-2014, 12:29
Не

vanqsp
07-22-2014, 21:41
Браво на приятелят ти, евала за опита му.

THEJOK3R
07-22-2014, 22:46
Напълно възможно е.

RapExotic
07-23-2014, 05:55
Чудим се дали има как да е попаднала при контакт с матката и дали е възможно да съм бременна?

Доста дълбоко трябва да е бъркал за да осъществи контакт с матката ти.

xXxPETYAxXx
07-23-2014, 06:10
...използвахме презерватив но при прибирането (ако ме разбирате)...

"Прибирането" - къде си го прибира в джоба ли? :D Толкова ли не можа да напишеш махането.
Не разбрах само след като е имало уж сперма по ръцете му после прониквал ли е с пръсти в теб въобще? Не си ли миете ръцете преди такива игрички мама му стара?

didi_marin0va
07-23-2014, 06:58
"Прибирането" - къде си го прибира в джоба ли? :D Толкова ли не можа да напишеш махането.
Не разбрах само след като е имало уж сперма по ръцете му после прониквал ли е с пръсти в теб въобще? Не си ли миете ръцете преди такива игрички мама му стара?

От такива култови случаи ще се реши демографския проблем на страната. :D

CookieJoKey
07-24-2014, 19:32
тоя ескапел го гълтате като бонбони.
:lol: