PDA

View Full Version : пълномощно за пътуване



archers
07-22-2014, 11:52
Добър ден на 17 съм имам пълномощно че мога да пътувам с майка mi ( поне аз така си мислех ) от дълги години бях в германия постоянно казвах на наще че искам най сетне да варя малко в българия но на хората не им се иска пак и неможех съм да варя знаех че ако отида няма да мога да се варна. нещеш ли от къде ми хрумна да видя какво точно пише на декларацията и какво да видя пише "лицето може да пътува сам или придружаван от майка си " сестра ми се канеше да вари в бг и аз рекох ще варя с нея...и проблемът сега е че ме хвана страх дали наистина мога да пътувам сам или само с родител ако е така оставам в бг :/ моля ви помогнете ще съм ви много благодарен :))))

hey.mistery
07-22-2014, 12:37
Темата ти като гледам не е за този раздел. Вашите знаят ли за това твое решение? Щом пише, че можеш сам - значи може.

didi_marin0va
07-22-2014, 13:08
от дълги години бях в германия постоянно казвах на наще че искам най сетне да варя малко в българия... неможех съм да варя... сестра ми се канеше да вари в бг и аз рекох ще варя с нея...и проблемът сега е че ме хвана страх дали наистина мога
За да ти помогнем, то най-напред сподели какво мислиш да ВАРИШ... компоти ли ще слагаш, туршия ли? :D
В казан ли мислиш да ги вариш тия буркани? Сподели още какви познания за консервиране на храни имаш... :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

latinmoon
07-22-2014, 21:39
Споко, пътувай си.. Аз от 3 години пътувам с такава декларация сам.. Така де на моята пише, че родителите ми са съгласни да пътувам сам извън граница. Все пак щом пише на твоята "може да пътува сам" логично е да можеш пич ;)

archers
07-23-2014, 07:19
Znachi parvu se izvinqvam che pisha v tozi razdel no sam nov v saita..estestvenno che nashte znaqt che sam v bg no vse pak me hvana strah da ne bi da ne moga da patuvam sam :D blagodaq vi :D

archers
07-23-2014, 07:21
Latinmoon blagodarq ti uspokoime pak i na teb ti blagodarq didi_marinova nqmash si rabota may

didi_marin0va
07-23-2014, 07:23
Latinmoon blagodarq ti uspokoime pak i na teb ti blagodarq didi_marinova nqmash si rabota may

Ама поне съм грамотна и мога да пиша! :D

П.С.
Ходи си ВАРИ компотите! :D

latinmoon
07-23-2014, 12:37
Няма защо :). Успех :) !

vikAy
07-23-2014, 16:20
Някой разбира ли да преведе това от Урду на bg-e

archers
07-23-2014, 22:13
Ehh be kakvi ste hora vie be za vsqko neshto tarsim prichina emi zaradi takiva kato vas tazi darjava e taka zashtoto hem nqmate hem pik mnogo znaete emm tva ne te interesevuva shte varq li ko sha praq siguren sam che i ti imash mnogo neshta na koito chovek bi se smql no vie parvo tarsite vinata u drigiq a ne v sebesi!! Kakto i da e pojelavam vi visokomerni i alchni godini a na tiq hora koito naistina iskaha da mi pomognat im blagodarq ot vse sarce