PDA

View Full Version : Дайте ми съвет :)



-no name-
07-22-2014, 15:45
Здравейте! Миналото лято си харесах едно момче... След няколко седмици нещата станаха малко по-сериозни...смисъл не само си пишехме,а и се виждахме вечер(той идваше при нас и ме изпращаше до вкъщи). Обаче се появи още едно момче... и аз накрая избрах него(направих малка грешка и сега съжалявам). Явно и чувствата на това момче което си бях харесала са били еднакви с моите,и когато стана така на него му беше гадно и спря да ми говори и се държеше с мен все едно не се познаваме... вече сме приятели,но чувствата ми към него са по-силни от преди...смея да твърдя,че не е само харесване... сега не знам какво да направя за да го задържа и много се надявам да стане нещо между нас... дайте някакъв съвет какво мога да направя?? :))

d-r.Zob
07-22-2014, 19:32
Като за начало трябва да се увериш, че е свободен. После трябва да му покажеш, че и ти си сама, т.е. че си скъсала с другия. Трето - ако си постоянна в търсенето неговото внимание (без да прекаляваш!) за две-три седмици би трябвало да разбереш дали ще ти прости или не.

HellMoon
07-22-2014, 19:57
Веднъж ми се случи нещо подобно. Много е вярно това, че разбираш какво имаш, когато го изгубиш. Ако са силни чувствата му към теб, въпреки постъпката ти, ще се съберете. Бъди себе си, щом преди те е харесал такава и сега ще стане така. Обаче човешката гордост е прекалено голяма понякога и въпреки взаимното желание, от инат нещата не се получават.

didi_marin0va
07-22-2014, 20:11
Здравейте! Миналото лято си харесах едно момче... След няколко седмици нещата станаха малко по-сериозни...смисъл не само си пишехме,а и се виждахме вечер(той идваше при нас и ме изпращаше до вкъщи). Обаче се появи още едно момче... и аз накрая избрах него(направих малка грешка и сега съжалявам). Явно и чувствата на това момче което си бях харесала са били еднакви с моите,и когато стана така на него му беше гадно и спря да ми говори и се държеше с мен все едно не се познаваме... вече сме приятели,но чувствата ми към него са по-силни от преди...смея да твърдя,че не е само харесване... сега не знам какво да направя за да го задържа и много се надявам да стане нещо между нас... дайте някакъв съвет какво мога да направя?? :))

ПУСНИ МУ..................... sms. :D

hey.mistery
07-22-2014, 20:41
...смея да твърдя,че не е само харесване...

Каква е тази ваша ОБИЧ от дъжд на вятър не знам...


Относно темата, както d-r.Zob каза, увери се, че е свободен, като си пишете може някой път да му предложиш да излезете на кафе, ще бъде нещо като първа стъпка :)

RapExotic
07-23-2014, 06:24
Здравейте! Миналото лято си харесах едно момче...

Дали въобще помни името ти?