PDA

View Full Version : цветна бременност?



monimoni5
07-22-2014, 19:38
здравейте, имам един въпрос. значии, с приятеля ми винаги правим секс с презерватив и той свършва извън мен и не ни се е късал презерватива, само веднъж към края на май месец както правихме секс забелязахме, че презервативът изглежда странно изтънял. спряхме веднага, той провери презерватива, беше си здрав, а и приятелят ми не беше свършил още, но по-рано през деня, преди около 7 часа, бяхме правили секс и тогава той си свърши извън мен и презервативът също беше здрав. след това през юни трябваше да ми дойде около 2ри, 3ти, но ми дойде чак на 6ти, може би защото аз към втори почнах много да се притеснявам или не знам. после през юли си ми дойде на време и през двата месеца цикълът ми си е с нормална продължителност и според мен нормален цвят и количество.. има само един проблем, от около седмица насам изпитвам много засилен апетит, просто ям и след половин час пак съм гладна, не съм качвала на килограми, нищо.. само това е.. има ли някакъв шанс да имам цветна бременност?
п.п. нямам абсолютно никакви други симптоми на бременност освен повишения апетит

didi_marin0va
07-22-2014, 19:46
здравейте, имам един въпрос. значии, с приятеля ми винаги правим секс с презерватив и той свършва извън мен и не ни се е късал презерватива, само веднъж към края на май месец както правихме секс забелязахме, че презервативът изглежда странно изтънял. спряхме веднага, той провери презерватива, беше си здрав, а и приятелят ми не беше свършил още, но по-рано през деня, преди около 7 часа, бяхме правили секс и тогава той си свърши извън мен и презервативът също беше здрав. след това през юни трябваше да ми дойде около 2ри, 3ти, но ми дойде чак на 6ти, може би защото аз към втори почнах много да се притеснявам или не знам. после през юли си ми дойде на време и през двата месеца цикълът ми си е с нормална продължителност и според мен нормален цвят и количество.. има само един проблем, от около седмица насам изпитвам много засилен апетит, просто ям и след половин час пак съм гладна, не съм качвала на килограми, нищо.. само това е.. има ли някакъв шанс да имам цветна бременност?
п.п. нямам абсолютно никакви други симптоми на бременност освен повишения апетит

Според мен няма повод за притеснение. Вие постъпвате отговорно и се пазите, което е похвално! Все пак, ако искаш да си напълно спокойна си направи тест за бременност, защото каквото и да ти кажем, то няма абсолютно никакво значение пред фактите.

П.С.
Ако искате всеки път да сте сигурни, че презервативът не се е скъсал, то след половия акт го напълнете с вода. По пътя на логиката, ако от него не тече, то той е напълно здрав и неговата цялост не е нарушена.
Ако искате по-голяма сигурност, купувайте си по-дебели презерватив екстрасейф.

hey.mistery
07-22-2014, 20:31
Не сме гадатели, не може да ти кажем със сигурност, направи си тест и ще разбереш.

marilyn
07-23-2014, 11:22
Ако е цветна бременност трябва да имаш много слаба менструация, която е с розов цвят и доста оскъдна. Освен това има и други симптоми на бременност. Мисля, че си фантазираш малко. Вземи се успокой.

InnocentFuck
07-23-2014, 13:18
http://lubov.spisanie.to/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D 1%81%D1%82/1259-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D 1%81%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8