PDA

View Full Version : Отново Escapelle. Помощ !



cub37a
07-22-2014, 21:51
Здравейте ! Сигурна съм ,че не съм единствената , която пише тема за това или за нещо , свързано като цяло с бременност , хапчета и т.н.
Да започна по същество ... правих секс на 16.07 и пих хапчето около 20-30 минути след ''белята'' . Дойде ми днес (23.07) рано сутринта . По принцип трябва да ми дойде около 10-то число. Тече наистина много малко количество и цвета на течността е кфяв на моменти светло червен. Това ме притеснява доста ... Сигурна съм ,че сега ще има отговори от рода на ''направи си тест''. Ще го направя , но знам ,че трябва да изчакам 10-ина дни след акта и съответно приема на хапчето , за да е по-точен теста.
Въпроса ми е .. смятате ли ,че имам няккъв повод за притеснение ? Благодаря за разбирането , отговорите и търпението :)

hey.mistery
07-22-2014, 22:08
Може да е от хапчето, тъй като има влияние върху хормоните ти.

hey.mistery
07-22-2014, 22:10
Следващия път бъдете по-внимателни, защото няма да можеш пак да прибегне, към Ескапела :)

cub37a
07-22-2014, 22:15
Бяхме дори повече от внимателни. 30-40 секунди преди да свърши го помолих да проверим презерватива , тъй като нямам 100 процентово доверие нито на Durex , нито на които и да било други марки кондоми...беше си здрав и се успокоих , но точно като свърши (в мен) и след това се оказа ,че се е скъсал на финалната права... Гадничко ..

THEJOK3R
07-22-2014, 22:36
свърши (в мен)

Дано да е момче.

cub37a
07-22-2014, 22:41
Дано да е момче.

Очевидно е ,че няма повод за майтапи . Интересуваше ме нещо конкретно и отговора ти по никакъв начин не ми стъпва на въпроса :)

THEJOK3R
07-22-2014, 23:31
Очевидно е ,че няма повод за майтапи . Интересуваше ме нещо конкретно и отговора ти по никакъв начин не ми стъпва на въпроса :)

Кой се майтапи?

heartshapedbox
07-23-2014, 07:00
По моите изчисления не би трябвало да си била в овулация тогава + пила си ескапел = няма повод за притеснение.
Хапчето е на хормонална основа, нормално е да ти обърка цикъла малко или много.

didi_marin0va
07-23-2014, 07:03
Здравейте ! Сигурна съм ,че не съм единствената , която пише тема за това или за нещо , свързано като цяло с бременност , хапчета и т.н.
Да започна по същество ... правих секс на 16.07 и пих хапчето около 20-30 минути след ''белята'' . Дойде ми днес (23.07) рано сутринта . По принцип трябва да ми дойде около 10-то число. Тече наистина много малко количество и цвета на течността е кфяв на моменти светло червен. Това ме притеснява доста ... Сигурна съм ,че сега ще има отговори от рода на ''направи си тест''. Ще го направя , но знам ,че трябва да изчакам 10-ина дни след акта и съответно приема на хапчето , за да е по-точен теста.
Въпроса ми е .. смятате ли ,че имам няккъв повод за притеснение ? Благодаря за разбирането , отговорите и търпението :)

Е какво искаш? Нали ти е дошло. Подраняването се дължи на хапчето. Това е един от страничните ефекти на хапчето, ама няма кой да чете листовката за употреба май... НЕ се притеснявай. Според мен всичко е наред.

marilyn
07-23-2014, 11:19
Ако не си била в овулация, не знам защо си го пила. Това не са бонбони Тик-так.

Като искаш повече сигурност, в момента, в който усети, че свършва, да го вади, а не да се празни в теб. Така и да се скъса презерватива, всичко ще е навън.

draid
07-23-2014, 18:18
И за какво ще си правиш тест, че не разбрах ? Няма начин да си бременна и следващият път като пиеш хапчета, чети внимателно листовката.

yakuza_
07-23-2014, 18:32
пикаеш бебе, свиквай

cub37a
07-23-2014, 23:02
Аз листовката я четох доста пъти и преди и след приема на хапчето :) Просто исках мнения по въпроса . Беше ми се наложило преди около година да пия ескапел отново ... тогава обаче за разлика от сега всичко беше нормално. Т.е. цикълът ми си дойде точно когато си трябваше и нямах никакви проблеми. Знам ,че това хапче страшно много вреди на организма като цяло ... но нямам богат избор в такива ситуации. Иначе сте прави за овулацията . Лошо само ,че не си я бях пресметнала малко по-рано. Повече ме узадачава факта , че това , което в момента би трябвало да представлява ''цикъл'' е наистина много малко и кафяво ... единствените наченки на течност с червен цвят са съсиреците , които излизат , когато ходя до wc. Нищо друго .

IwWey
07-23-2014, 23:56
Според мен нямо от какво да се притесняваш,Ескапел доста обърква хормоните. И при мен беше така след употребата му-цикълът ми подрани и отначало беше кафяво,би трябвало да се нормализира,според мен няма смисъл от паника ако не се оправи си направи тест,но по-добре изчакай до следващия си цикъл ако не ти дойде вече предприемай мерки. :)

cub37a
07-29-2014, 08:52
Всичко вече е наред. Ходих и на генеколог ... оказа се ,че имам киста на единия яйчник. Генеколожката смята ,че се е появила в следствие от приема на хапчето . Повече се надявам да не се налага да я пия тази гадост ! :(