PDA

View Full Version : Хора, аз не съм това, за което ме мислите. йеа



ShtrudeL
07-22-2014, 22:13
Всъщност съм егоистично чудовище и понякога не ми пука дали бих наранила някой. Това не значи, че искам да страда. Противоречие? Да. Хуу.
Това, че обичам да се гушкам, не означава, че не обичам да правя секс. *срам*
Това, че не ям месо, не ме прави безгрешна. *wooow*
Това, че пиша нЕкви глупости, или рисувам с десния си палец на крака, не ме прави артЪ и като цяло се дразня на всеки, който се изцепи 'аз съм човек на изкуството!'. Аз НЕ съм човек на това нещо. фсс
Това, че понякога се лигавя, значи, че се лигавя.
Аз съм ужасна, отвратителна, понякога наивна, срамежлива, притеснителна, егоистична, мила, добронамерена, егоцентрична личност с няколко различни цветови гами на настроение. Понякога мога да се разрева за нещо дребно, друг път да се подиграя на същото това нещо. Позволявам ви да ме наричате лицемерна. Такава не се чувствам, може би неосъзнато - да. Но така или иначе всички сме такива. И дъм. Понякога съм обидчива, раздразнителна и говоря неща, с цел да обидя някой. Друг път съм ебати мълчаливото изчадие. И пускам тая тема, за да не ви се обяснявам в отделните други. Ако имате въпроси - чувствайте се свободни да питате, или да ме нахраните. ^^ И при двата случая не гарантирам, че отговорите ще са постоянното ми и твърдо мнение. ^^
Обичам ви, *mua*!

П.П. Абе къде е тоя еднорог за който всички говорите?
П.П. О! Забравих най-важното. Не взимам никакви наркотици, но обичам да пия. НЕ! Не обичам да пия, но обичам да се напивам. ^^
Айде

Fisherman
07-22-2014, 22:14
мисла че имаш проблеми

Fisherman
07-22-2014, 22:17
като се замисла,може би е нормално

socareless
07-22-2014, 22:22
явно сме се заблудили от останалите ти 16 000 коментара sry

ShtrudeL
07-22-2014, 22:35
мда е ^^

Fisherman
07-22-2014, 22:42
мда е ^^

мисля,че описаното важи за всички момичета,до една или друга степен

tireheb
07-22-2014, 22:44
совите не са това, което са

майка

102
07-22-2014, 22:44
тапа женска

skatew
07-22-2014, 22:51
ei tui
тапа женска

skatew
07-22-2014, 22:52
:д мн филмирана

Fisherman
07-22-2014, 22:57
мисла,че сте прави

rockandroll
07-22-2014, 22:57
много хейт, много нещо

тейк ит иизи

102
07-22-2014, 23:00
почва кеча
аре прошляци

rockandroll
07-22-2014, 23:08
http://img.bleacherreport.net/img/images/photos/002/703/321/SD_738_Photo_143_crop_north.jpg?w=630&h=420&q=75

anonymous908491
07-23-2014, 04:44
Това, че обичам да се гушкам, не означава, че не обичам да правя секс. *срам*


С мъже, жени, познати или непознати обичаш да го правиш ?

heartshapedbox
07-23-2014, 06:36
http://www.youtube.com/watch?v=NZOJsIlAgpE
Исках да си постна песента някъде.

По темата, и аз се чувствам така понякога. Наивна съм до голяма степен, често си живея в илюзията, че всичко е прекрасно и розово. Щастлива съм, а когато е така, често се случва да не обмислям и да не забележа дори, че със същото това щастие е възможно да нараня хора, които до някаква степен са (били) значим фактор в живота ми.

RagioL
07-23-2014, 09:57
П.П. О! Забравих най-важното. Не взимам никакви наркотици, но обичам да пия. НЕ! Не обичам да пия, но обичам да се напивам. ^^
Айде

а не искаш ли да почнеш

Aleksandra_93
07-23-2014, 18:04
:(

golemiq_korab_minava
07-23-2014, 18:15
Всъщност съм егоистично чудовище и понякога не ми пука дали бих наранила някой. Това не значи, че искам да страда. Противоречие? Да. Хуу.
Това, че обичам да се гушкам, не означава, че не обичам да правя секс. *срам*
Това, че не ям месо, не ме прави безгрешна. *wooow*
Това, че пиша нЕкви глупости, или рисувам с десния си палец на крака, не ме прави артЪ и като цяло се дразня на всеки, който се изцепи 'аз съм човек на изкуството!'. Аз НЕ съм човек на това нещо. фсс
Това, че понякога се лигавя, значи, че се лигавя.
Аз съм ужасна, отвратителна, понякога наивна, срамежлива, притеснителна, егоистична, мила, добронамерена, егоцентрична личност с няколко различни цветови гами на настроение. Понякога мога да се разрева за нещо дребно, друг път да се подиграя на същото това нещо. Позволявам ви да ме наричате лицемерна. Такава не се чувствам, може би неосъзнато - да. Но така или иначе всички сме такива. И дъм. Понякога съм обидчива, раздразнителна и говоря неща, с цел да обидя някой. Друг път съм ебати мълчаливото изчадие. И пускам тая тема, за да не ви се обяснявам в отделните други. Ако имате въпроси - чувствайте се свободни да питате, или да ме нахраните. ^^ И при двата случая не гарантирам, че отговорите ще са постоянното ми и твърдо мнение. ^^
Обичам ви, *mua*!

П.П. Абе къде е тоя еднорог за който всички говорите?
П.П. О! Забравих най-важното. Не взимам никакви наркотици, но обичам да пия. НЕ! Не обичам да пия, но обичам да се напивам. ^^
Айде

това е секси