PDA

View Full Version : Оргаметрил за забавяне на цикъл



lady6
07-22-2014, 22:58
Здравейте :) Тъй като на 28 съм на море , точно тогава трябва да ми дойде. Исках да предизвикам цикъла , но не успях. Купих си Геритамин Нео , пробвах с аспирин и канела , но с канелата щях да се задавя. И сега си купих Оргаметрил. Ако може да ми кажете как да го пия , по колко и от кога и има ли странични ефекти. Моля ви не ме упреквайте. Не мога да използвам тампони тъй като съм девствена. Благодаря предварително. :)

bloodyF
07-23-2014, 03:42
а като го купува сливи ли имаше в устата, та не попита аптекарката?
не знам, не съм пила, това са излишни глупости според мен, още повече от самият път може да ти закъснее

heartshapedbox
07-23-2014, 06:31
Пила съм го, но беше преди години и не помня точно. Мисля, че беше нещо от сорта на една седмица преди датата на редовния цикъл и се пиеха по две на ден, но може и да бъркам. Според мен няма смисъл да се тъпчеш с химии, когато го пих ми се обърка цикъла после.

hey.mistery
07-23-2014, 11:34
Това, че си девствена не означава, че не можеш да използваш тампони. Ще си вземеш мини.

Red_Hair
07-23-2014, 17:36
Доста си глупаво, бе дете.Първо за канелата.Тя е хидрофобна, и ако ще ядеш друг път канела я смеси с мед примерно.Тъй като си закъсняла с Оргаметрила, по-добре се носултирай с гинеколог, за да ти направи дозировката.

marilyn
07-26-2014, 22:04
НЕ се тъпчи с химии. Купи си тампони, нищо няма да ти стане.