PDA

View Full Version : Странно е ...



shushooo
07-22-2014, 23:51
Здравейте :) ,
И така наистина това, за което ще пиша може би е глупаво и не знам до каква степен е по темата секса, но все пак реших да пиша тук. С приятелят ми сме заедно от почти 2 години като прекарахме една заедно, след което той замина в чужбина. Преди да замине правихме секс за първи път, имам предвид аз бях девствена, и той ме остави да се почувствам готова. До тук всичко звучи добре, но след като замина на мен ми закъсня с седмица, като през тази седмица си умрях от страх, защото наистина сексът, който правихме не беше от най-безопасният. В смисъл такъв единият път го правихме без презерватив. Хубавото е, че всичко свърши добре за наше щастие, за което съм много благодарна. От тогава не сме се виждали на живо, а скоро това ще стане факт. По един или друг начин все ще останем сами и е неизбежно желая го, а знам че той също, но лошите спомени винаги ще ме преследват.
Не знам да се притеснявам ли от миналото и от лошите спомени, или просто да се наслаждавам на моментите си на истинско щастие.

P.S. Благодаря предварително

RapExotic
07-23-2014, 06:27
Не знам да се притеснявам ли от миналото и от лошите спомени, или просто да се наслаждавам на моментите си на истинско щастие.

Притеснявай се от лошите спомени по-добре...

Слагай му презерватива и го прави колкото си искаш. За какво се вкарваш във филми..

heartshapedbox
07-23-2014, 06:41
Какви са лошите спомени?
Ако не искаш да ползвате кондоми, пий противозачатъчни.

Ouroboros
07-23-2014, 06:44
И... лошите спомени са?

Слагай му презерватива и се разплющете зверски.

didi_marin0va
07-23-2014, 06:48
Здравейте :) ,
И така наистина това, за което ще пиша може би е глупаво и не знам до каква степен е по темата секса, но все пак реших да пиша тук. С приятелят ми сме заедно от почти 2 години като прекарахме една заедно, след което той замина в чужбина. Преди да замине правихме секс за първи път, имам предвид аз бях девствена, и той ме остави да се почувствам готова. До тук всичко звучи добре, но след като замина на мен ми закъсня с седмица, като през тази седмица си умрях от страх, защото наистина сексът, който правихме не беше от най-безопасният. В смисъл такъв единият път го правихме без презерватив. Хубавото е, че всичко свърши добре за наше щастие, за което съм много благодарна. От тогава не сме се виждали на живо, а скоро това ще стане факт. По един или друг начин все ще останем сами и е неизбежно желая го, а знам че той също, но лошите спомени винаги ще ме преследват.
Не знам да се притеснявам ли от миналото и от лошите спомени, или просто да се наслаждавам на моментите си на истинско щастие.

P.S. Благодаря предварително

Каквото и да те лъже му слагай презерватив и чак тогава го правете, защото той най-вероятно пак ще си замине за чужбина, а ти ще си останеш тук сама и може да се окажеш бременна с тризнаци. Ако той настоява да го правите без кондом, то тогама му подстави условие или ще се пазите, или изобщо няма да го правите. Все пак от предекулационна течност много народ е изгорял.

didi_marin0va
07-23-2014, 06:49
И... лошите спомени са?

Слагай му презерватива и се разплющете зверски.
Ей, аз си го бях патентовала това за "плющенето"! :D

heartshapedbox
07-23-2014, 07:17
Ей, аз си го бях патентовала това за "плющенето"! :D

Хаха, "трещя се" също ми е от любимите термини ;д

Ouroboros
07-23-2014, 09:32
Ей, аз си го бях патентовала това за "плющенето"! :D

Че аз откъде да знам? :D
На всеослушание патентовам израза "чегръсам се" :D

RagioL
07-23-2014, 10:08
баси
никой не каза чиластрене

hey.mistery
07-23-2014, 10:57
баси
никой не каза чиластрене

Аз го употребявам, семо че с "Е" :D

IwWey
07-24-2014, 00:45
Удари една кутия ясмин и се чегарете колкото искате :D :D