PDA

View Full Version : ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ...



purssue_
07-24-2014, 09:00
Здравейте на всички,
започвам направо проблемите са ми два един от тях е с яденето имам нещо,като хранително разстройство.Не мога да ям нормално,като бях по-малка бях едра и доста комплекси ми набутаха,и от тогава реших да се взема в ръце започнах да ограничавам храна,докато дойде период,в който ядях много малко.Съответно промяна във всичко външен вид - тяло,лице,настроение, започнаха пъпки да ми излизат,цикъла ми спря,косата не искаше да ми расте и още доста неща.Като ям,обаче всичко се оправя.Опитвах се да тренирам,борих се със себе си и какво ли не съм опитала зимата ходих по доктори и в крайна сметка пак на същото положение съм и в момента..Просто вече наистина не знам какво да правя.
Осъзнах,че яденето ми влияе на всичко и най-вече на настроение и общуването с хора.Загубих доста важен за мен човек точно от това.Идва и другият ми проблем,а той е с връзките.На 17 години съм и съм девствена.Проблема ми е следният:
запознавам се с някое момче,от начало той не ми харесва, и за това го разкарвам,но след време ми прищраква нещо и започвам да го търся - след дъжд качулка,както се вика.Омазвам всичко до толкова,че човека да не ме потърси повече никога и се почва едно страдание едно чудо,това е едното,а другото е,че много си сменям мнението и то постоянно,на настроения съм.Въобще всичко в една връзка при мен е някакси невъзможно и то заради самата мен и като сложим това,че съм по-труден характер,наранявали са ме много и трудно се доверявам малко по затворена съм може би за пред хората не,но въштрешно аз си знам въобще,както казах отношенията с хората хахах за каква връзка говорим?
Бих Ви била благодарна да чуя вашите мнение и да ме посъветвате...

didaka1
07-24-2014, 09:55
За хранителния проблем-забелязвам,че момичетата сте се побъркали на тема килограми,дайте го по-спокойно.Най-вероятно си подходила неправилно и си си стресирала организма.Глад не му е майката,давай спорт,ама някой,който да ти е забавен,а не да приемаш като задължение-тенис например.Хем забавно,хем супер развлекателно и интересно.Аз лично се храня здравословно и то не по задължение,прочетох една книга наскоро и ти я препоръчвам - "Лесния начин" (или нещо подобно беше) на Алън Кар-в нея се говори точно за това.Дадох я на моя приятелка,която имаше подобен проблем и се преобрази напълно и то без мъка.Просто ти дава друга гледна точка.
Това с връзките...Щом от самото начало не ти харесва,значи не ти харесва.Просто най-вероятно после от скука или защото нищо кой знае колко интересно не ти се случва в любовта,почваш да си внушаваш,че еди кой си "не е толкова лош".Моят съвет е да не пришпорваш нещата-щом досега не се е получило както трябва,значи има причина за това.Твоят човек ще дойде,когато трябва.
За секса:мога да ти кажа,че хиляди пъти предпочитам момичета като теб-без опит.Това е съвсем нормално на 17,обратното е по-скоро ненормалното,ако трябва да се поставят квалификации.

JaCkBlacKzzZ
07-24-2014, 15:27
За секса:мога да ти кажа,че хиляди пъти предпочитам момичета като теб-без опит.Това е съвсем нормално на 17,обратното е по-скоро ненормалното,ако трябва да се поставят квалификации.

+1
Но все пак колкото и да ти е антипатичен някои не се дръж с него гадно само заради външния му вид .(така ще изглеждаш като пу*ка и дори момчетата които те гледад от страни ще се отвратят , така да се каже ...)

THEJOK3R
07-24-2014, 18:05
Ти си яж, редовно си тренирай и ще стане. Всеки ден ходи да бягаш.